Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - Azarix


Azarix

Hráč

2
20.10.2020 08:58, naposledy upraveno 20.10.2020 10:10 uživatelem Azarix

Přezdívka: Azarix

Věk: 17

Zkušenosti: Několikrát jsem byl Support, Admin, VCT. Dokonce jsem měl i vlastní server, základy scriptů docela ovládám. Na MTA mám odehráno cca 3000+ hodin.

Komunikační dovednosti: Na úrovni. Nejčastěji využívám Discord, popřípadě TS3.

Mám čas: cca 5 hodin denně. Hraju PO - NE.

Další informace o mně:

Žádám o pozici Administrátor popřípadě Support. Jmenuju se Matěj, rád sportuju. Jsem konverzativní, rád lidem pomůžu, občas rázný a přísný. Ve volném čase rád hraji různé hry a dělám grafiku, poslední dobou mě nejvíce baví MTA. MTA už hraju přibližně 4-5 let, ( cca 3000+hodin ). Pamatuji si na své začátky na RoyalZone, kde hráli ještě staří veteráni. Vtedy mi to přišlo úžasné, mít reálný virtuální život, který mě baví až do teď. Ale vraťme se k současnosti. Měl jsem vlastní MTA server ( DarkSkyy RolePlay ), tudiž ovládám základy scriptování. Myslím, že znám 99% všech příkazů pro AT, dokážu vytvořit i slušné Handy. Myslím, si že mám serveru hodně co nabídnout a rád bych se stál součásti Admin Teamu. Přeji hezký den Azarix

25.10.2020 18:27

Zamítnuto - bohužel jsi nebyl vybrán, zkus to příště.

Informace o způsobu vyhodnocování si můžeš přečíst v náborovém příspěvku.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024