Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - M4to


M4to

Hráč

7
31.7.2024 16:28

Přezdívka: M4to

Věk: 15

Zkušenosti: Byl sem dosti krát Admin na Fivem serverech. To jsou moje veškeré skušenosti.

Komunikační dovednosti: Řekl bych že moje Komunikační dovednosti jsou silné. Perfektně ovládám angličtinu. Dokažu řešit konflitky docela dobře.

Mám čas: Mám čas každý den zhruba 5-8h

Další informace o mně:

Jmenuji se Matěj ale moje přezdívka je M4to a preferuji aby mě tak lidé oslovovaly. Moje hobby jsou Hraní her většinou to jsou bud přiběhové hry nebo RPčko. Dál rád trávím čas s kamarády a s přítelkyní. Řekl bych že sem dosti vášnivý hráč Skima. Sice ho tak dlouho nehraju a mám na něm cca 400h tak sem se do něj zamiloval. Mám skušenosti aji z jiných RP serveru, Převážně z Fivem ktere sem dosti hrával dokud sem neobjevil Skimo RP. Chtěl bych pomáhat novým i starým hráčum Skima. A rád budu řešit spory hraču. Moje motivace: Zatím sem se neukazal komunitě a AT v dobrém světle s mou historii banu. A to chcu změnit chcu ukázat že umím aji pomoct a ne jenom škodit. Jsem motivován pomáhat vytvářet pozitivní herní zažitek pro všechny hráče na Skimu .

Mono

Hráč

34
31.7.2024 17:23

Ahoj,

väčšinou sa nevyjadrujem pod prihlášky do Helper Teamu a pod žiadosti o UB. Určite si si prečítal podmienky na prijatie do HT ak nie zašlem ti tu odkaz klik. Správne by si nemal mať ban za posledné 2 mesiace predtým než si podáš prihlášku do HT. Možno ti to výjde niekedy nabudúce.




S pozdravom a prianim pekného dňa
Mono

31.7.2024 18:16

Ahoj, zkušenost s pravidly serveru máš obsáhlou, bohužel v tom špatném slova smyslu, protože tvá historie nás přesvědčuje o tom, že RP stále neumíš a nechceš respektovat naše pravidla. Kromě toho ztrácím důvěru v tvou kredibilitu, pakliže bez ostychu adresuješ do Helpchatu dotaz, zda tady můžeš RPit znásilňování dětí.

Přihlášku z výše uvedených důvodů zamítám.

Team Manager Dzardys
správce Helper Teamu


Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (2001Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
AsiLucker

50Kč včera v 21:34

Matyas1298

1377Kč včera v 20:35

marekvoe

400Kč včera v 16:38

Nejnovější uživatelé
alexossss

Registrován 8.9.2024

Nicol7529

Registrován 7.9.2024

Pipik

Registrován 7.9.2024