Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - Radim


neznamy#27

Smazaný účet

30
21.10.2018 13:06, naposledy upraveno 21.10.2018 13:06 uživatelem neznamy#27

Přezdívka: Radim

Věk: 18

Zkušenosti: Zkušenosti mám ze SKIMA 5 tím myslím zkušenosti co se týče členství v AT jinak bych asi jiné zkušenosti co týče MTA RP nezmiňoval. Co se týče zkušeností v hraní RolePlay mám řekl bych dostačující na tuhle pozici.

Komunikační dovednosti: S komunikací nemám snad žádný problém

Mám čas: Čas si na to vždy najdu ačkoliv to bude problém ke konci školního roku kdy mě budou čekat závěrečné zkoušky.

Další informace o mně:

Jmenuji se Radim studuji třetím rokem obor opravář zemědělských strojů v Uničově. Mezi mé koníčky patří fotbal, florbal, sledování filmů a seriálů a hraní počítačových her a abych nezapomněl tak "gaučing" má nejoblíbenější činnost. Co se týče mé povahy dokážu se vytočit i kvůli maličkosti jsou dny kdy se mnou nejde ani mluvit a jsem na lidi dost nepříjemný ale těmhle dnům se snažím vyvarovat. No a tady bych to už uzavřel nikdy sem nebyl na rozepisování nějakých textů o sobě.

Díky za přečtení s pozdravem Radim. PS: za možné chyby v textu se omlouvám

21.10.2018 16:24

Přijat do 2. kola náboru.

Nejbližší možný termín na vyplnění testu je dnes v 18:45, pokud se ti to nehodí, domluv se se mnou v PM na jiném termínu.

23.10.2018 21:21

Po vyhodnocení 2. a 3. kola bylo rozhodnuto, že postupuješ do 4. kola náboru na navrženou pozici MTA Administrátor.

29.10.2018 18:16

Po vyhodnocení závěrečného pohovoru jsi byl přijat na pozici MTA Administrátor, vítej v AT! :)


Powered by LeoSight IFS
LT~30