Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor k HZS SA.

1 2 3 4



24.11.2020 12:30, odstraněno 24.11.2020 12:31 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.11.2020 12:42

          HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

                  Personální oddělení

 

Vážený pane MCquin (( @matos))

 

Vaše žádost k Hasičskému Záchrannému Sboru byla označena jako ZAMÍTNUTÁ.

 

Další přihlášku si můžete podat 1.12.2020

 

Kpt. Filip Soltes

Personálni oddelení 

 

DraftGamerSK

Hráč

1
24.11.2020 21:25

Jméno a příjmení: Jacob Banks

Věk: 35 Rokov

Telefonní číslo: 377494

Datum narození: 25.11.1985

Adresu bydliště: Montgomery

Pozice na kterou chcete: Hasič - Strojník

Niečo o mne: Zdravím volám  sa Jacob Banks mám 35 rokov a už od mala som chcel pracovať v odboru hasičov. Mám veľa skúsenosťí viem narábať s technikou. Môj otec bol v odboru hasičov tak som sa od neho učil. Všetko ma postupom času viac zaujalo a tak som sa rozhodol že pôjdem do odboru hasičov. Otec ma naučil pár pravidiel a taktiež ako to všetko funguje naučil som sa od neho veľa. Môj brat bol u dobrovoľných hasičov a taktiež ma veľa vecí naučil a teraz som tu a veľmi túžim o tom byť v odbore hasičov. 

Prečo práve mna: Som pracovitý a pripravený na hoci čo v tejto práci. Nemám žiadne psychické problémy a som psychicky vyrovnaný. Mojím cieľom je pomáhať ludom a zachranovať životy. Táto práca ma neskutočne baví a chceľ by som sa naúčiť nové veci v tomto odbore. Veľmi rád pomáham som vždy pozitívne naladený a pripravený na prácu k práci hasičom sa chystám byť celý život a bol by som rád keby aj moje deťi boli v odbore hasičov. Mám veľa skúsenosťí s touto prácou a túto prácu máme aj v rodine kedže otec a brat sú v tomto obore a sú doceľa skúsený stále sa od nich učím.

S pozdravom Jacob Banks 

 

 

24.11.2020 21:30

            HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

                    Personálni oddelení

 

Vážený pane Banks (( @DraftGamerSK )) Vaše žiadosť do Hasičského Záchranného Sboru byla označená ako SCHVÁLENÁ

 

 

 

((Kontaktuj ma na Discord Tulipan#9726))

 

kpt. Filip Soltes

Personálni Oddelení 

Lukassenkoo

Hráč

2
25.11.2020 15:43, naposledy upraveno 25.11.2020 15:46 uživatelem Lukassenkoo

JMÉNO A PŘÍJMENÍ - Alexandra "Alex" Davies

VĚK - 21 let

TELEFONNÍ ČÍSLO - 760225

DATUM NAROZENÍ - 14.07.1999

ADRESA BYDLIŠTĚ - Montgomery (Hotel)

POZICE NA KTEROU CHCETE - First Responder/Paramedic

NĚCO O VÁS - Zdravím, jmenuju se Alex Davies a pocházím z né moc bohaté rodiny. Mé dětství jsem strávila v Kanadě, přibližněji ve Vancouveru. Mám mladšího bratra Alphonsa Daviese, s ním jsme se před 2 roky přesunuly mimo Kanadu, on zamířil za kariérou do Německa, já do Montgomery. Jsem velmi přátelský člověk, spíš se chovám podle toho, jak se ke mně chovají ostatní. Už od malička jsem snila být v záchranné složce, strašně ráda jsem si hrála na záchranářku, i policistku. Češtinu jsem se učila už od té doby, co jsem přišla na střední školu, po dostudování sháním práci právě v Montgomery a uvidím, kam mě cesta zavede.

PROČ PRÁVĚ VÁS - Tuhle otázku jsem si kladla také a nakonec jsem si uvědomila, že jsem velmi pracovitá, hlavně v poslední době a tak jsem ochotná dělat pro práci maximum. Už mám po škole, takže práci v HZS bych se věnovala dostatečně dlouho a hlavně bych si našla nové kamarády do života. Pokud bych začla mluvit o zkušenostech, nějaké jsem za svůj život nastrádala, sice toho moc nebude ale určitě do začátku moje znalosti postačí. Všechny požadavky co tato práce potřebuje, podle mého názoru mám, chuť do práce je velká, řidičský průkazy typu B a C mám, znalosti nějaké také mám. Nehlásím se do práce pro velké peníze, ale potřebuju se uživit a rozhodně chci pomoci naší obci a okolí. Co se týče řízení vozidel, už mám najetých pár kilometrů a dokážu automobil ovládat i ve větších rychlostích.

Děkuji, Davies.

 

 

25.11.2020 16:54, naposledy upraveno 25.11.2020 16:54 uživatelem PeterGetsman

           HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

                   Personálni oddelení

 

 

 

Vážená pani Davies (( @Lukassenkoo )) Vaše žiadosť do Hasičského Záchranného Sboru byla označená ako SCHVÁLENÁ

 

((Kontaktuj ma na Discord Tulipan#9726))

 

kpt. Filip Soltes

Personálni Oddelení

Petriik1

Hráč

32
25.11.2020 17:45

Jméno a příjmení: Petr_Hubert

Věk: 25

Telefonní číslo: později doplním....

Datum narození: 02.05. 1995

Adresu bydliště: Montgomery, Red Country

Pozice na kterou chcete: Hasič - strojník

Něco o vás, min. 100 slov. Dobrý den, jmenuji se Petr_Hubert. Narodil jsem se v Dillimore. Chodil jsem zde na základní školu a později na střední ekonomickou školu v Los Santos, kterou jsem úspěšně zakončil maturitní zkouškou s vyznamenáním. Rád si držím svou fyzickou kondici což doplňuji během a plaváním. Už jako malý kluk jsem chodil do kroužku dobrovolných hasičů v Dillimore, kde jsem od 15 let začal závodit na různých hasičských soutěžíš. Jsem cholerický člověk a občas se bohužel neudržím a vyjedu na člověka co mě naštve, ale snažím se na tom pracovat, aby se to moc často nedělo. Jinak mám velmi rád zvířátka, mezi mé oblíbence patři pejsci a morčátka.

Proč právě vy? Myslím si, že bych byl dobrým přínosem pro HZS nejen díky mé pracovitosti, ale také díky mé fyzické kondici. Určitě patřím k těm lidem, kterým záleží na lidských životech a určitě vím, že mě tato práce bude velmi naplňovat. Jsem sebejistý muž který dře proto aby si pak slízl jen tu smetánku. Určitě myslím i na dlouhý, ale zase kvalitní kariérní růst. Vlastní řidičský průkaz skupiny B a C. Umím vést lidi a říkat co by se mělo udělat a co ne. Rád si hledám nové přátele a určitě bych uvítal nový a určitě skvělý kolektiv tady u vás. Pracuji také v převozní firmě takže mám spoustu kilometrů za sebou a to s bohatými zkušenostmi v řízení. Nemám žádné psychické problémy / stresy, které by mě jakkoliv omezovali na práci a rušili by tak atmosféru společnosti/firmy.

Tohle by asi bylo vše z mé přihlášky.

S pozdravem Petr Hubert

Podpis: Hubert

25.11.2020 20:32

HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

Personální oddělení


Vážený pane Hubert(( @Petriik1))

Vaše žádost k Hasičskému Záchrannému Sboru byla označena jako SCHVÁLENÁ.

 

(( Kontaktuj mě na discordu crazy#3142 ))

 

 


mjr. Pavel Smith

Personální oddělení

Hasičský Záchranný Sbor

Frederick112

Hráč

3
27.11.2020 21:37, naposledy upraveno 27.11.2020 22:21 uživatelem Frederick112

Jméno a příjmení: Jake More

Věk: 21 

Telefonní číslo: 508 182

Datum narození: 14.10.1999

Adresu bydliště: Palomino Creek

Pozice na kterou chcete: Hasič strojník 

Něco o vás: v. Už od mala sem chtěl být hasič, pokaždé když projíždělo hasičské auto tak sem s otevřenou pusou na něj zíral a snil jsem že v něm jednou budu jezdit taky, tak sem v 8 letech překecal mámu aby mě přihlásila do zboru dobrovolných hasičů v SF na pozici strojníka, jako družstvo jsme vyhráli spoustu závodů, a musím říct že mi to dalo fakt hodně.  Vystudoval jsem Školní a výcvikové zařízení HZS  v LS poté sem nastoupil do firmy The trucking company jako řidič kamiónu takže mam dvou letou praxi v řízení vozidel skupiny C. 

Proč právě vás: Řekl bych že se na tuto pozici se hodím jelikož jsem prošel několika lekcí první pomoci a rád pomáhám lidem a svému okolí. Jsem mladý sportovec s bohatou praxí u HZS. Mé silné stránky: jsem pracovitý, dochvilný, umím zachovat chladnou hlavu a jsem technický typ. Hodně o tu práci stojím.  Do práce budu chodit co nejvíce to půjde klidně vezmu i přes časy.      S pozdravem More

27.11.2020 23:44, naposledy upraveno 27.11.2020 23:45 uživatelem PeterGetsman

            HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

                      Personálni oddelení

 

 

 

Vážená pani More (( @Frederick112 )) Vaše žiadosť do Hasičského Záchranného Sboru byla označená ako SCHVÁLENÁ

*Doplním aby ste mi prinesli pri pohovore výpis o trestním rejstriku

 

((Kontaktuj ma na Discord Tulipan#9726))

 

  • kpt. Filip Soltes
  • Personálni Oddelení

1 2 3 4


Powered by LeoSight IFS
LT~66

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024