Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

RCN - Výběrové řízení

1 2 3



neznamy#5

Smazaný účet

25
29.10.2020 00:50, naposledy upraveno 29.10.2020 19:31 uživatelem neznamy#5


K dnešnímu dni, tj. 29.10, vyhlašujeme výběrové řízení na pozice Moderátor, Redaktor a Technik do Red County News.

Podmínky:

  • dosažení zletilosti
  • trvalý pobyt ve státě San Andreas
  • minimálně středoškolské vzdělání (ideálně vyšší)
  • schopnost vyjadřovat se na úrovni a především reprezentativně.

Veškeré životopisy zasílejte online dle níže stanovené osnovy. O výsledcích budete průběžně informováni.


Co nabízíme?

  • Kvalitní zázemí
  • Průměrný plat přes 30,000CZK
  • Klouzavá pracovní doba
  • Prémie na základě dobře odvedené a vykonané práce
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní benefity

Vzor pro strukturovaný životopis
Jméno a příjmení -
Datum narození (den.měsíc.rok) -
Místo narození (město, stát) -
Místo trvalého pobytu -
Vzdělání -
Pracovní zkušenosti -
Telefonní číslo či Email (v tuhle chvíli Discord) -
Cílová pozice - (rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným pracovním adeptem)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk -
Něco o vás (rozepište se, minimum je 75 slov! Při nedodržení množství slov je žádost okamžitě zamítnuta!)


| Žádosti pište do komentářů pod úvodní příspěvek |

Credits - @neznamy#27 - poskytnutí základního schématu pro nábor a @OpecenaSusenka - vytvoření loga.

29.10.2020 01:09, odstraněno 22.8.2021 20:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.10.2020 01:58, odstraněno 18.3.2021 11:17 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

nEscafeX

Hráč

26
29.10.2020 15:33, naposledy upraveno 29.10.2020 16:46 uživatelem nEscafeX

Jméno a příjmení - Roman Novák
Datum narození (den/měsíc/rok) - 14.12.1972 (48 let)
Místo narození (město, stát) - Praha, Česká Republika
Místo trvalého pobytu - Montgomery

Vzdělání -

Gymnázium Christiana Dopplera v Praze, 4 roky (1987-1991)

Fakulta Sociálních Studií v Praze, titul Bakalář (Bc.) (1991-1994)

Fakulta Sociálních věd Univerzita Karlova v Praze, titul Magistr (Mgr.) (1996-1998)

Právnická Fakulta Univerzit Karlovy v Praze, titul Magistr (Mgr.) (1996-1998)

Pracovní zkušenosti -

- Česká Televize - Pozice Generální Ředitel (19.6.2017 - 23.7.2020)

    - Podruhé generálním ředitelem ČT (4.4.2015 - 19.6.2017)

- Poslanec (8.3.2005 - 17.3.2014) 

- Automechanik a řidič odtahového vozidla (26.2.1998 - 6.3.2003)

Telefonní číslo či Email (v tuhle chvíli Discord) - roman.novak@smail.ic (nEscafeX#0142)
Redaktor - Dobrý den, vzhledem k tomu že již delší dobu bydlím v Praze a chci se přestěhovat na vesnici kde budu mít klid ale také nechci opouštět můj milovaný koníček a to je sepisování článků apod. tak se chci ucházet o pracovní pozici "Redaktor" v této malebné vesničce Red County. A díky tomu, že jsem se před nedávnem odstěhoval do nedaleké vesničky "Montgomery" a mám už takový spíše pracovní "důchod" tak se chci znovu zapojit do žurnalistiky a myslím si že to s mými zkušenostmi nebude žádný problém. Dříve jsem byl dvakrát Generální Ředitel České Televize v Praze a vím, že občané moje články milovali a líbili se jim. A jak se u nás říká Nová vesnička vytváří nové možnosti. A vzhledem k tomu, že jsem v Praze sepisoval články spíše jako Noviny které se následně dávali na jejich webové stránky tak bych zde chtěl udělat něco nového a bulvárního. A také mi jde skvěle práce s fotoaparátem takže si myslím, že si vystačím klidně i sám. 

Nemám problém zaslat emailovou formou celý profesní životopis. 


OOC informace
Věk -
15 let 

Něco o vás - Mno, moc mi takové rozepisování nikdy nešlo. Ale budiž, jmenuji se Romča (Určitě né Prymula) a pocházím z Olomouckého Kraje (Ano, asi 15 km od toho rytíře Radima) myslím si že mě většina Leosight komunity zná jako bývalého pomocníka tady na LS a také Generálního Ředitele České Televize na Artheonu.  Myslím si, že moje RP zkušenosti skrze novinařinu jsou celkem dostačující na to abych mohl mít tento post, samozřejmě jsem jenom člověk a člověk také občas dělá chyby viďte.  Vzhledem k tomu, že vím že na Skimu bude ta RP úroveň o dost vyšší jak na Artheonu tak také doufám v to, že bude o dost lepší script pro novináře protože jsem měl na Artheonu hromadu plánů s Českou Televizí akorát mi to bohužel neumožnili scripty. Doufám v to, že Toast nebude nijak OOC problémy brát do IC vzhledem k tomu, že jsme spolu dříve měli menší neshody. (Nevím, jak to má teďka on - Já už to neřeším)


 

29.10.2020 16:46, odstraněno 30.10.2020 21:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OpecenaSusenka

Hráč

9
29.10.2020 19:47, naposledy upraveno 29.10.2020 19:49 uživatelem OpecenaSusenka

Jméno a příjmení -  Max Tarasov
Datum narození (den.měsíc.rok) - 8.7.1998
Místo narození (město, stát) - Tura, Rusko
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Střední škola s maturitou v oboru Mechanik - Elektrotechnik
Pracovní zkušenosti - V Rusku jsem vedl menší podnik, který opravoval všelijakou techniku od MP3 po Satelitní příjmače.

Telefonní číslo či Email (v tuhle chvíli Discord) - OpecenaSusenka#4525
Cílová pozice - Technik, mám s tímto oborem velké zkušenosti a především mě tato práce baví.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 17
Info o mě: Ahoj, jsem Sušenka.. jo.. no upřímně nevidím podstatu v tom, psát OOC informace o mě když se jedná o IC nábor. Nejspíš to bude kvůli možnosti informovat tady Pána z vedení o mých RP zkušenostech. 

V tom případě tedy začnu. Na RP scéně se již pár let pohybuji a tak mám nějaké ty zkušenosti jak s vyjadřováním, tak i se samotným RP. IC mám zájem o práci především proto, že mě koncept opravy signálních věží zaujal a myslím si že by mě bavil. OOC momentálně studuji školu která je zmíněna v IC informacích, jinak tedy Střední škola s maturitou v oboru Mechanik - Elektrotechnik.

hexanCZ

Hráč

2
30.10.2020 18:01, naposledy upraveno 30.10.2020 18:40 uživatelem hexanCZ

Jméno a příjmení -  Nikolaj Tarasov
Datum narození (den.měsíc.rok) - 8.7.1998
Místo narození (město, stát) - Tura, Rusko
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Střední škola s maturitou v oboru Mechanik - Elektrotechnik
Pracovní zkušenosti - V Rusku jsem pracoval pod jednou menší firmou která opravovala všelijakou techniku od MP3 po Satelitní příjmače.

Telefonní číslo či Email (v tuhle chvíli Discord) - ♠ hexan ♠#8898
Cílová pozice - Technik,Jsem pracovitý a mám zkušenosti.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 18
Info o mě: Ahoj,jsem hexan

 

Pocházím z městečka jménem Jablonec nad Nisou který se nachází v Libereckém kraji ve kterém stále žiju,Studoval jsem na průmyslové střední škole obor Nástrojař,nyní pracuju pod firmou jako operátor výroby na tři směny.

Na MTA RP jsem se dostal v roce 2014 a od té doby hraji aktivně,hrál jsem na asi čtyřech ruzných serverech a na jednom jsem dokonce i adminoval docela dlouho,hráči si mě můžou pamatovat pod IC jménem jako Paulu (Brown,Hawkins,Bobrowska,De Rivera)

 

30.10.2020 18:53, odstraněno 30.10.2020 19:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Halucinace

Hráč

29
30.10.2020 21:43

Vzor pro strukturovaný životopis
Jméno a příjmení - Antonio Ricci
Datum narození (den.měsíc.rok) - 21.08.1986
Místo narození (město, stát) - Vrchlabí, Česká Republika.
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Univerzita Obrany v Brně, Fakulta Vojenského Leadershipu
Pracovní zkušenosti - Vedoucí pracovníků v odtahové službě, bezpečnostní manažer v security agentuře.
Telefonní číslo či Email  - 680863
Cílová pozice -  Technik, protože jsem pracovitý a myslím si, že i manuálně zručný.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 16 let
Něco o vás - Tak, jmenuji se Dominick, tady na LS se aktivně pohybuji přes půl roku. Nějakou dobu jsem strávil v Admin Teamu na serveru, který dříve spadal pod LS. Na MTA jsem se dostal před několika lety (něco kolem 4 až pěti), takže si myslím, že jsem měl dokonce i dost času k tomu, abych se naučil RP alespoň na nějaké úrovni a podle některých, kteří mě znají jsem tak moc specifická osoba, že o mě jde říct vše, ale zároveň vlastně vůbec nic.

bit

Hráč

49
31.10.2020 16:47

Jméno a příjmení - Ralph Stokes
Datum narození (den.měsíc.rok) - 31.1.1995
Místo narození (město, stát) - Los Santos, San Andreas
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - ZŠ Los Santos, SŠ Průmyslová Las Venturas
Pracovní zkušenosti - Taxikář, Automechanik, Pošťák
Telefonní číslo či Email (v tuhle chvíli Discord) - DatLackingPepik_606#1237
Cílová pozice - (rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným pracovním adeptem)

Technik - Umím se rychle dostat z bodu A do bodu B což jako technik, který opravuje věže se hodí.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 14
Něco o vás (rozepište se, minimum je 75 slov! Při nedodržení množství slov je žádost okamžitě zamítnuta!)

Většina mě znáte jako Pepík takže víte že jsem docela i dežo co má rád kočkoholky a čumí na anime. Jako každý tady rád hraju videohry žánru mil-sim, strategie a akční FPS. A jako anime mám rád Darling in the FranXX, Nekopara a The Helpful Fox Senko-san. Bydlím nedaleko Bruntálu o kterým jste mohli slyšet v seriálu Comeback kde říkali docela pravdivé věci (např. že tu běhaj zubatý žaby). S pozdravem váš Pepík.

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024