Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

RCN - Výběrové řízení

1 2 3



31.10.2020 22:54, odstraněno 1.11.2020 17:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.11.2020 14:49, odstraněno 2.11.2020 16:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Apetit

VIP

18
2.11.2020 15:44

Jméno a příjmení - Samuel Fuci
Datum narození (den.měsíc.rok) - 20.9.1989
Místo narození (město, stát) - Los Santos - Montgomery
Místo trvalého pobytu - Palomino
Vzdělání - Střední škola průmyslová - Automechanik
Pracovní zkušenosti - Taxikář, Security, Mechanik, Kamionak
Telefonní číslo či Email (v tuhle chvíli Discord) - 566477 email: samkofucinko@gmail.com (( Apetit#4998 ))
Cílová pozice - Technik - Jsem rychlý a spolehlivý, to je na tuhle pozici jako dělané.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 18
Něco o vás: Jmenuju se Martin, všichni mě znají pod přezdívkou Apetit. Jako každý tady rád hraju videohry. Na RP serverech jsem už vcelku dlouho, a to od roku 28.7.2018, tudíž už to nějákej pátek hraju. Hraji celkem aktivně, hlavně když je čas a nálada. Také jsem byl na některých serverech v AT a vedl některé servery. Žádost si dávám protože jsem zvědav jak fungují signální věže, vypadá to že to může být sranda a hlavně jiná možnost zaměstnání kromě IZS není.

2.11.2020 17:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Pavel42

Hráč

27
3.11.2020 12:40

Životopis Elissa Nell Carlsson
Jméno a příjmení - Elissa Nell Carlsson
Datum narození (den.měsíc.rok) - 11.11.1990
Místo narození (město, stát) - Vice City, Florida.
Místo trvalého pobytu - Blueberry
Vzdělání - Technická Univerzita Ostrava - Fakulta elektrotechniky a informatiky | Univerzita Palackého Olomouc - Právnická fakulta.
Pracovní zkušenosti - Správce sítě, Úředník správního orgánu, Hasič
Telefonní číslo či Email  - 321334
Cílová pozice -  Technik, protože práce v oboru elektrotechniky mě naplňuje. Jsem manuálně zručná.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 26 let
Něco o vás - Jmenuju se Pavel, Všichni mě znají buď jako Pavel42, nebo P42. RP scéně už se nějaký ten rok věnuji. Hrával jsem již na prvních pokusech o Skimo RP. Mimo hraní MTA hraji různé další hry, především velmi uklidňující online se samou úžasnou komunitou. :D Jakožto řidič autobusu nemám ale na hraní úplně moc času a tak aby ho bylo ještě méně trénuju hokejbal. :) Ještě by za zmínku stála jedna povedená aktivita a tou je noční polemizování nad úžasností a zrůdností vozidel různých značek společně s mistrem Toustem (Protože my tomu kurňa rozumíme). :D

4.11.2020 15:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.11.2020 17:43, odstraněno 6.11.2020 17:44 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Manty

Hráč

1
8.11.2020 20:28, naposledy upraveno 12.11.2020 12:28 uživatelem Manty

Životopis Karel Jecmen 

 


Jméno a příjmení - Karel Jecmen


Datum narození  - 3.2.1977


Místo narození  - Montgomery, San Andreas


Místo trvalého pobytu - Byt v Los Santos


Vzdělání - Maturitní:  Žurnalistika, novinařina


Pracovní zkušenosti - Byl jsem v americe novinář na CNN dělal jsem kameramana, a ještě i zvukaře, a nakonec jsem byl stříhač.


Telefonní číslo či Email - Tel. Číslo: 631571 


Cílová pozice - Technik: Mám spoustu zkušeností býval jsem technik v jedné soukromé firmě tam jsem nabral mnoho zkušeností, takže vím jak se věci mají sice tohle bude moje první práce jako technik v Novinářské společnosti. Ale věřím že to pochopim a budu pracovat jak jen budu moct

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 16 Let


Něco o vás - I Jmenuji se Honza žiju ve středočeském kraji, hraji už 7 let hry začínal jsem s Team Fortress 2, přešel jsem na Counter Strike 1.6, po několika letech na Counter Strike: Global Offensive, to jsem hrál nějakou dobu mezitím další hry ale roku 2018 jsem s kámošema začal hrát Multi Theft Auto, to hraju do teď začínal jsem na serveru Odeon, pak realitylife, poté crexlite, pak cityplay, chvilku RZ, následně Artheon a nyní Skimo. Mám nahraných 76 hodin jelikož mě to na tomto serveru neskutečně baví, a rád bych dokázal co nejvíc by šlo na tomto serveru. Snad to bude víc jak 75 slov snažil jsem se co nejvíce to šlo.

10.11.2020 12:44, odstraněno 10.11.2020 15:34 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OurMatthew

Hráč

26
11.11.2020 00:14, naposledy upraveno 11.11.2020 07:35 uživatelem OurMatthew

Vzor pro strukturovaný životopis
Jméno a příjmení - Jacob Williams 
Datum narození (den.měsíc.rok) - 5.3.1993
Místo narození (město, stát) - České Budějovice, Česká republika
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Ekonomická fakulta České Budějovice, Lékařská fakulta Las Venturas
Pracovní zkušenosti - Elektromechanik pro soukromou firmu, Zdravotnický záchranář - ZZS SA
Telefonní číslo či Email (v tuhle chvíli Discord) - 702395, jacob.williams@smail.ic
Cílová pozice - (rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným pracovním adeptem) Technik -

Jsem velmi zručný a pracovitý člověk. Od mala jsem byl s tátou v dílně a učil se novým dovednostem, proto před tím než jsem nastoupil na fakultu jsem se nechal  zaměstnat jako elektromechanik pro soukromou firmu, kde jsem nabral ještě více zkušeností, které se teď nebojím uplatnit.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

OOC informace
Věk - 15
Něco o vás - (Preferuji možnost představit se na TeamSpeaku)

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024