Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - hans44


neznamy#2387

Smazaný účet

8
30.10.2020 23:01, naposledy upraveno 31.10.2020 00:00 uživatelem neznamy#2387

Přezdívka: hans44

Věk: 21

Zkušenosti: žiadne

Komunikační dovednosti: anglický jazyk - pokročilý, slovenčina - materinský, čeština - pokročilý

Mám čas: 7:00-20:00

Další informace o mně:

Zdravím, moje meno je Viktor a som 21 ročný magor. Som bývalý śportovec ktorý kvôli zraneniu to nedotiahoľ ďaleko. Už ako mladý chalan som začaľ hrávať MTA na jednom serveri kde som získal prácu ako HZS. Dosť mi to neišlo,ale som sa nevzdal a učil som sa. Po čase som skončil s MTA a tento rok som sa vratil k MTA a som si našiel "domov" LeoSight. 24.5.2020 sa písal datum keď som sa tu registroval. Lenže som sa stavil s kamarátom o 200€ o.... ....to už viacerý viete že o čom sme sa stavili. V júny som skončil s MTA a prešiel na "RP" Fivem, ale tam som zistil že to pravé "orechové" RP nie je ako na MTA. Vratil som sa na Artheon kde všetci povedali že už nespadá pod LeoSight, tak som si povedal že môžem ďalej hrávať. Dneska sa otvoril server Skimo 5.2 čo ma dosť prekvapilo, veľa vymožeností ktoré chýbali Artheonu. Na Artheone som spoznal veľa dobrých ľudí ako je sedlix,lofanek,kapralek,sandlerino,..... proste je ich veľa. Veľa ľudí ma tu drží pri "živote" na MTA scéne. Podporuju ma vo všetkom za čo som rád. Rád som s nimi eRPil všelijaké akcie čo ma dosť bavilo. No a prečo sa chcem stať helperom? Asi neviete o tom ale rád pomáham ľudom, i v IRL často pomáham. Na PC viem stráviť 13h denne ak nie aj viacej a popritom stiham aj iné veci spraviť medzi tým. Máte právo sa na mňa hnevať kvôli tej stávke, snáď to nebude mať žiadny vpliv na prihlášku. Nechám to len a len na Vás. Pozdravom hans44

7.12.2020 03:03

Ahoj,

tvá přihláška byla vyhodnocena členy Skimo AT s úrovní 3+ a rozhodli jsme následovně:

Přihláška je zamítnuta. Zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~24