Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - RecuvaPum


RecuvaPum

Hráč

8
31.10.2020 10:45

Přezdívka: RecuvaPum

Věk: 17

Zkušenosti: Zkušenosti s helperem mám, ale bohužel né na tomto portálu, musel bych se přiučit.

Komunikační dovednosti: Komunikuji srozumitelně, plynule, nikoliv vulgárně, mohu komunikovat přes discord, ts3.

Mám čas: Skoro každý den, objevil bych se vždy na 100% večer, okolo 20:00, ale ráno někdy a taktéž odpoledne, ale večer to se objevím vždy.

Další informace o mně:

Ahoj, jmenuji se Simon, rád programuji aplikace, weby, boti na discord, taktéž něco do MTA, Fivem, zabývám se jazykama jako je c#, c++, lua, php, py, js, css, java, oop php, nett, je mi 17 let, bydlím v praze, ve volném času jsem teda vlastně venku, programuji pro ruzné firmy, mám taktéž 2 ročního psa, o kterého se starám, taktéž dojíždím za rodinou, protože si už chystám vlastní byt, toto bylo z mého života něco krátkého, já vám přeji jen hezký den.

sandlerino

Hráč

39
31.10.2020 12:07

To je sice pěkné, že programuješ pro různé firmy a máš takovou velkou škálu programovacích jazyků, ale co třeba přiložit nějaké tvé práce? ;)

Wallysak

Hráč

11
31.10.2020 13:46

Souhlasím. A jakýho más pejska? Mě se líbí francouzský buldočci

23.11.2020 18:03

Ahoj, tvá přihláška je zamítnuta z důvodu neaktivity (naposledy jsi byl na serveru 3. listopadu).


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024