Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - NejQer


NejQer

Hráč

2
31.10.2020 14:27, naposledy upraveno 3.12.2020 16:12 uživatelem NejQer

Přezdívka: NejQer

Věk: 15

Zkušenosti: Zkušeností moc nemám, ale nebráním se naučit nové věci

Komunikační dovednosti: Ovládám češtinu a lehce angličtinu

Mám čas: Čas bych měl tak 5-6 hodin denně

Další informace o mně:

Jmenuju se Michal. Jsem z města kousek od Prahy, věnuju se programovnání, hrám a občas chodím ven. Právě teď studuju elektrotechnika pro stroje a zařízení, jsem ve prváku. Hrával jsem dřív MC, kde jsem měl tu možnost působil v a-teamu. Působil jsem i na některých cs:go serverech. Na Skimo jsem se dostal díky tomu, že se Artehon od leosightu odpojil (spíše to bylo naopak).Nějaký čas jsem hrával na Arthenonu. Mám tam cca 350-400h, takže základy RP ovládám. Začal jsem tady hrát, jelikož je tady super komunita a v pohodě a-team. Myslím si, že semnou němá nikdo problém, jelikož se držím pravidel, a snažím se, věci řešit v klidu. Co se týče, co dělám, tak věnuju se už nějaký ten čas programování, různých věci. Ať je to web nebo nějaká věc na mc a ds boti. Teď se učím skriptovat a zdokonalovat v tom co dělám . Za mě je to vše. Doufám, že to dává nějaký smysl. Přeji hezký zbytek dne. NejQer Discord NejQer#6611

7.12.2020 03:03
Zamítnuto - nesplňuješ minimální požadavky, zkus to příště.

Powered by LeoSight IFS
LT~23