Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - VlkoVod


24.10.2018 07:54, naposledy upraveno 24.10.2018 09:08 uživatelem Awoo

Přezdívka: VlkoVod

Věk: Fosílie

Zkušenosti: Měl jsem svojí vlastní místnost na x-chatu, když se ještě internet vytáčel přes modem. A c se týče her, Pak jsem byl admin na free serveru WoW, no a pak taky na dvou MTA RP serverech (a prosím nebyly to žádné servery typu MujSuperRolplejCZ 1/50 online, ale servery s populací 50+ ve zlaté éře)

Komunikační dovednosti: Umím mluvit, psát rukou, psát na počítači (cca 8mi - 9 prsty, prostě palec pravé ruky do enteru nikdy nemlátí, vždy ten levej), pípat morseovku, umím několik základních šifer, kdysi, když ještě neexistoval internet a mobily, tak jsem uměl psát i dopisy.

Umím komunikovat česky, rozumím slovákům ale ztrapním se, když se tak snažím mluvit, komunikuju anglicky, rozumím polštině a němčině, ale moc si v nich sám nevěřím.

Umím komunikovat v moderní době přes počítač a to postupně: Telnet, IRC, chaty/fora v prohlížeči, e-maily, ICQ, Ventrilo, Skype, TS-3, Leosight.cz a samozřejmě král komunikace, Discord.

Mám čas: Jasně, já ti řeknu že jo a ty mi pak řekneš "Буржуй, давай часы !" na to ti podruhé neskočím Ivane. Ale pokud myslíš jako jestli mám volný čas pro hraní her - tak ano, ten mám. Většinou večer.

Další informace o mně: Co byste o mě rádi věděli moji milí, všechno jsou to v podstatě osobní údaje, proto je s vámi nehodlám sdílet, protože díky GDPR můžu všem říct, že mě musí vymazat ze svého života a já se pak stanu neviditelným ... Jak ten filozof, kterého se zeptal vrchní v restauraci, když měl před sebou rozjedené jídlo: "Budete ještě?" a filozof odpověděl: "Ne, už nebudu" a zmizel.

Řeknu vám o sobě, že mám rád nastávající roční dobu. Kdybych měl dost peněz, což nikdy nebude, protože nemám žádnej super nápad na to, jak někoho totálně odrbat, neumím hákovat, i když je o mých hackerských schopnostech natočeno video a mám známku Hacker (ale pššt, samozřejmě to neumím, jo? to tady veřejně prohlašuji hlavně pro tebe Karle P. z BIS), no a poctivou prací si to nevydělám, ale kdyby náhodou, tak bych se odstěhoval někam na sever. Normálně jsem našel zmínky o nějaké rádobyzemi, která se snaží ustanovit suverenitu hluboko zas polárním kruhem, no proč ne? to je přesně země pro mě, ale teď tam mají půl roku noc, a já jsem sice noční pařan, ale půl roku v kuse jsem nikdy ještě nepařil. (I když jsem k tomu měl hodně blízko, když jsem byl nemocný a doktoři si nevěděli rady s moji diagnozou, to víte, dřív ještě medicína nebyla na takové úrovni jako je dnes. Cpali do mě různé lekvary, horem i spodem a tak jsem asi 4 měsíce ležel doma. Kdyby to alespoň vyšlo na nějakej rozumnej termín, ale zrovna, když jsem měl poslední semestr magisterskýho studia, kdy už do školy člověk nechodí a jen doma pracuje na diplomové práci, tak to prostě naštve.)

Jo, ale mluvil jsem o tom, že bych se rád odstěhoval někam na sever. Víte o tom, že čím blíže jste pólům, tim méně nebezpečné jsou pro vás chemtrails? no vážně, podívejte se na nějaký flight radar a uvidíte, že letadla přes polární oblasti vůbec nelétají, takže pokud se odstěhujete někam vysoko, třeba za 80° rovnoběžku, tak jste v pohodě, sice se musíte občas trochu oblíct a když zdechnete váš dieslovej SAAB, tak už ho nenastartujete a musíte počkat někdy do května, ale nemusíte se bát chemtrails. A ani mimozemšťani nikdy nezaútočí na polární oblasti, jak bylo vidno v prorockých vizích jménem Mars útočí, Den nezávislosti apod. No a nakonec i ještěři z vesmíru jsou studenokrevní, protože ještěři, haló - takže i ti nepolezou do polárních oblastí, protože se musí slunit, aby si zvyšovali tělesnou teplotu. Ano jasně že je tam půl roku den a svítí slunce, ale to slunce zdaleka není tak intenzivní, aby vyhřálo ještěra, víme?

A víte co je také dobré? v zemích tak blízko pólu je občanská povinnost mít zbraň, to kvůli polárním medvědům. Ty svině vás chtěj sežrat, tak musíte mít flintu, abyste je mohli odprásknout - a ne nějakej flusbrok, ale pořádnou kulovnici, s nábojem jak můj p...

...prst třeba, že jo vy hovada!

Co bych vám dál o sobě řekl - Jo, strašně se mi líbí jak dnes mají děcka tak hrozně moc hraček, když já jsem byl malej a nikdo nemluvil, jen všude vyskakovaly cedulky a zněla hudba z klimpru, tak jsem měl maximálně tak klacek a kámen a hrál jsem si na rozdělávání ohně...

Ale ne samozřejmě, nejsem žádný žhář a nikdy jsem nic nezapálil, rozhodně ne umyslně a rozhodně jsem to nebyl já (Já vím, že to pořád čteš Karle) takže to aby bylo jasno.

PravlkoVod out~

Tempestus

Hráč

43
24.10.2018 15:31

Už jen z principu, ANO!

Dále, nikdy jsem nedostal více divných pohledů od kolegů, protože až teď jsem se fakt tlemil jak Hyena :D

btw, #FosilieVlkoVod

24.10.2018 18:10, odstraněno 24.10.2018 18:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.10.2018 18:58

Přijat do 2. kola náboru.

Nejbližší možný termín na vyplnění testu je v pátek v 19:30, pokud se ti to nehodí, domluv se se mnou v PM na jiném termínu.

28.10.2018 12:02

Po vyhodnocení 2. a 3. kola bylo rozhodnuto, že postupuješ do 4. kola náboru na navrženou pozici MTA Administrátor.

28.10.2018 13:00, naposledy upraveno 28.10.2018 13:00 uživatelem Rataj

Po vyhodnocení závěrečného pohovoru jsi byl přijat na pozici MTA Administrátor, vítej v AT! :)


Powered by LeoSight IFS
LT~37