Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Rozhovory RCN


Scor

Hráč

63
2.11.2020 12:50, naposledy upraveno 2.11.2020 14:22 uživatelem Scor

 

 


Alex Strasz, nadporučík v Policii San Andreas

Rose Walker: Dobrý den, dnešním hostem je Alex Strasz, nadporučík v Policii San Andreas, ahoj.

Alex Strasz: Krásný večer, ahoj.

Rose Walker: Takže... Myslím si, že většinu lidí bude zajímat jaký je momentální stav Policie San Andreas. Jaký teda je?

Alex Strasz: No momentálně náš stav pouze vzkvétá, máme dvaatřicet zaměstnanců a jejich počet stále stoupá.

Rose Walker: Dobře, co by musel udělat občan, který by se chtěl stát příslušníkem Policie?

Alex Strasz: No tak asi začnu takovou tou klasikou, jako například čistý trestní rejstřík.
Nadále, minimální věk 18 let, zájem, iniciativu, chladnou hlavu a také v té hlavě i něco mít.
Vše ostatní ho zaučíme my.

Rose Walker: Jaký byl nejtěžší zásah, který jste doposud zaznamenali v novém Policejním Sboru?

Alex Strasz říká: No.. přiznám se, že na tuto otázku by vám odpověděl lépe můj kolega a nadřízený, kterého momentálně zastupuji. Osobně jsem byl převelen sem, do Montgomery teprve včera, takže jsem se do terénu moc nedostal. Ale osobně můj asi nejzajímavější zásah byl při pronásledování muže, který odjel od kontroly... nakonec z toho vypadlo, že druhá osoba byla řidičem unesená. Takže to byl asi pro mne zatím zde nejzajímavější zážitek, jinak stále bojuji s papírovými monstry.

Rose Walker: Jak to stíhá policejní sbor při takovém nátlaku lidí, který tu momentálně je?

Alex Strasz říká: Myslím, že to zvládáme excelentně, hlídky skoro na každém rohu, dojezd na místo činu bývá
pod 4 minuty, což je podle mě dosti slušné.

Rose Walker: To rozhodně... Kolik trestních činů jste zatím zaznamenali a kolik pachatelů bylo dopadeno?

Alex Strasz: No .. za poslední tři, čtyři dny, tak máme záznam o 30 potrestaných. Samozřejmě mnoho dokumentů je ještě ve fázi zápisů, takže kdo ví.

Rose Walker: Byl nějaký případ, který vám dělal velké potíže?

Alex Strasz: Prozatím se žádný takový neobjevil.

Rose Walker: Dokážete říct v čem vynikáte oproti ostatní sborům v San Andreas?

Alex Strasz: Podle mě náš sbor vyniká hlavně již zmíněnou reakční dobou, díky čemuž máme téměř
stoprocentně vyřešené všechny případy.

Rose Walker: Dobrá, jak často jsou výcviky a na jaké úrovni jsou policisté ve vašem sboru?

Alex Strasz: Tak výcviky zatím provádíme denně, jelikož je každý náš člen ambiciózní.
Co se týče toho, jak jsou testy těžké, je to individuální, ale obtížnost samozřejmě graduje. První testy jsou jednoduché, jen takové povídání, aby měli nějaký základ na, kterém stavět. Dále už dáváme větší důraz na jejich vědomosti spojené i s fyzickou částí, ale jak říkám, někomu, komu ta práce jde a má zájem, tomu ty testy přijdou lehké, jiní často pohoří.

Rose Walker: Jací lidi jsou instruktoři při těchto výcvicích? Co je obsahem výcviků?

Alex Strasz: Naši supervizoři jsou striktní a myslím si, že naše členy nijak nešetří.
Obsah výcviku záleží na typu výcviku, pokud se jedná o Střelby a zbraně, projednáváme Zbraně, vlastnosti,
co je zakázáno, co zase povoleno. Pokud se jedná o jízdy .. vše ohledně silniční dopravy a manipulace s vozidlem.

Rose Walker: Jak by vypadal zásah policistů při například vyloupení banky.

Alex Strasz: No řeknu to tak, že ať vycvičíme naše členy jakkoliv, boj v
uzavřeném prostoru je a bude vždy masomlejnek. Naší prací je jen to, aby našich členů tam po zásahu nezůstalo tolik. Samozřejmě, v případě vykradení banky, všechny jednotky mají jasný cíl, zabezpečení okolí a budovy takové. V ten moment nachází fáze uzavření, dalším krokem je vyjednávání, kdy nabídneme pachatelům něco za to, když se vzdají. Pokud stále odpor přetrvává, tak jdeme dovnitř, v ten moment žádná pravidla,
nebo postupy nejsou. Vše jde do háje s prvním výstřelem.

Rose Walker: Pro tento rozhovor to bude všechno, děkuji všem zůčastněným a přeji hezký zbytek večera, nashle.

Alex Strasz: Nashle.


 Rozhovor sepsala Rose Walker


 

Scor

Hráč

63
15.11.2020 19:01, naposledy upraveno 16.11.2020 09:43 uživatelem Scor

 

 


Annika Larsson, kapitán v Policii San Andreas

Rose Walker: Jaký je momentální stav Policie San Andreas?

Annika Larsson: Co se týče počtu aktivních členů tak vypadá přívětivě a co se týče organizační složky, tak lépe jak dřív bych řekla.

Rose Walker: Jaké podsložky jsou momentálně pod Policií San Andreas?

Annika Larsson: Hlavní divizí PSA je Hlídková Služba, ve které je automaticky každý člen sboru, který vstoupí do našich řad od hodnosti strážmistr. Dále na vyšší hodnosti může, pokud prokáže dostatečné schopnosti a předpoklady, postoupit a to do Kriminální Služby nebo oddílu Interního vyšetřování a Vztahů s Veřejností, zkráceně IVV.

Rose Walker: Asi bude všem jasné čím se zabývá Kriminální Služba, avšak IVV pravděpodobně nebude znát moc lidí... Čím se teda zabývá?

Annika Larsson: Zkusím Vám to vysvětlit. Interní vyšetřování se zabývá vyšetřováním v rámci PSA například když člen sboru překročí své pravomoce a podobně. Na to se navazuje i právě ony Vztahy s Veřejností, jelikož právě veřejnost může psát třeba stížnosti a oni ty stížnosti pak interně prošetřují zda jsou, či nejsou oprávněné, navrhují další kárná řízení a pak komunikují i se stěžovatelem, aby sjednali nápravu třeba odškodnění, a tak.

Rose Walker: Pravděpodobně na tuto pozici se nedostanou všichni ve sboru, co musí taková práce obnášet?

Annika Larsson: Základ je hodnost praporčík, popřípadě nadstrážmistr, který s přeřazením je na tuto hodnost povýšen. Musí mít smysl pro detail a nebýt zaujatý. Přeci jen jde o vyšetřování kolegů, na které se musíte spoléhat, že Vám kryjou záda. Musí být připraven, že problémovými členy sboru nebude oblíben takový vyšetřovatel, ale nakonec ti problémoví většinou skončí a sbor je o trochu lepší místo.

Rose Walker: Kolik jste přibližně zaznamenali trestních činů a kolik dopadli?

Annika Larsson: I více než deset za den. Většinou se jedná o pašeráctví. Dnes, ale byly dva pokusy o vyloupení banky a jedna přestřelka v Palomino Creek. Detaily Vám ovšem sdělit nemohu, jsou předmětem vyšetřování. Co se týče úspěšnosti, tak to co máme hlášeno ve valné většině případů vyřešíme. Pokud ne, pak nastupuje Kriminální Služba, která rozjede vyšetřování aby zločinec nakonec dostal, co mu patří.

Rose Walker: Na jaké úrovni jsou policisté ve vašem sboru?

Annika Larsson: Snažíme se aby byly na co nejvyšší úrovni ať jde o vzdělání, způsobilost, odbornou přípravu nebo praktické dovednosti... stále je co zlepšovat, to jistě, ale od toho máme schopné a zkušené kolegy, kteří ty méně zkušené trénují a pomáhají jim.

Rose Walker: Co musí člověk udělat, aby se stal policistou ve vašem sboru?

Annika Larsson: Musí mít maturitu, být starší 21 let, mít čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz skupiny B a být odhodlaný se učit a tvrdě makat, aby byl dobrým a platným členem sboru.

Rose Walker: Stále probíhají výcviky? Nebo už jste přešli na jiný systém?

Annika Larsson: Aktuálně je systém trochu sofistikovanější, ale stále je ve vývoji. v podstatě se přijatí do sboru učí od zkušených kolegů tím že je doprovází ve výkonu služby, sami se učí zákony, vyhlášky a nakonec jsou přezkoušeni. Pokud prokáží znalosti jsou povýšeni a stanou se platnými členy sboru v hodnosti strážmistr, dále musí prokázat forenzní schopnosti a znalosti postupů a dokázat, že ovládají služební vozidlo, zbraň a poté mohou postupovat dále. Tento v našich očích efektivnější a více inkluzivní systém právě podrobujeme prvním kadetským zkouškám.

Rose Walker: Dokážete říct v čem vynikáte oproti ostatním sborům v San Andreas?

Annika Larsson: To nedokáži dost dobře posoudit, ale určitě vynikáme tím, že nám šéfuje ženská. *smích*

Rose Walker: Rovnou otázka k tématu... Jak se cítíte jako první žena, která velí Policii San Andreas?

Annika Larsson: No, nebudu si přiznávat veškerou zásluhu. Zvolila jsem si ke každé sekci šikovného kolegu jako velitele sekce a tím se mi dost odlehčilo, takže v podstatě jen zastřešuji dobře fungující soukolí. Takže se vlastně cítím dobře, mám schopné důstojníky a tím pádem nejsem ve stresu.

Rose Walker: Takže se převážně soustředíte na vyšetřování případu a tak?

Annika Larsson: No většinu času jsem v papírech, řeším nějaké personální záležitosti nebo píšu směrnice a vydávám vnitřní nařízení, takže taková nudná manažerská práce. Ale samozřejmě občas se i účastním "akce" člověk nesmí z toho vypadnout a kolegové jistě ocení, když jsem s nimi v terénu.

Rose Walker: Tohle bude vše k tomuto rozhovoru, máte ještě něco co byste chtěla sdělit?

Annika Larsson: Ráda bych touto cestou sdělila občanům, že PSA je tu pro ně k dispozici. Jsme tu abychom chránili jejich práva, zdraví a majetek. Nemusí se proto bát se na nás obrátit o pomoc, pokud to bude v našich silách, budeme vždy ochraňovat a sloužit.


 Rozhovor sepsala Rose Walker


 

DrHell

Hráč

18
5.12.2020 19:46, naposledy upraveno 5.12.2020 19:48 uživatelem DrHell

 

 


Paul Schmidt - riaditeľ DHL Global Forwarding

Merrick Mason: Krásný večer Red County! Dnes sme v našom štúdiu privítali pána Paula Schmidta, riaditeľa DHL Global Forwarding zo sídlom v Red County. Vítajte.

Paul Schmidt: Děkuji za pozvání, též krásný večer všem.

Merrick Mason: Dobre, vedeli by ste sa nám stručne predstaviť?

Paul Schmidt: Jistě, jmenuji se Paul Schmidt, je mi 25 let a jsem generálním ředitelem společnosti DHL Global Forwarding.

Merrick Mason: Ste teda riaditeľom DHL Global Forwarding patriace pod LV Post World Net. Kedy ste si sadli do riaditeľského kresla?

Paul Schmidt: Na začátku listopadu.

Merrick Mason: Rozumiem, aké služby ponúka vaša firma naďalej, s čím viete disponovať pre verejnosť?

Paul Schmidt: Moje společnost se zabývá doručováním zásilek a větších zakázek. Disponujeme na to přizpůsobenám vozovým parkem.

Merrick Mason: Keď sme už pritom vozovom parku, koľko máte vozidiel?

Paul Schmidt: Zatím máme 8 nákladních vozidel plus dodávku.

Merrick Mason: Mhm, príjímáte nových ľudí? Ak áno, tak čo ponúkate uchádzačom?

Paul Schmidt: No víceméně už máme naplněnou kapacitu řidičů, ale nabízíme dostatečný plat, přidělené vozidlo a přijemnou práci v kolektivu.

Merrick Mason: Dobre, chcete niečo odkázať pre verejnosť?

Paul Schmidt: Jistě když jste mi dal možnost, chtěl bych jenom říct že pro ty kteří hledají práci a mají, tak je rádi uvítáme v naší firmě.

Merrick Mason: Dobre, ďakujem že ste prijali moje pozvanie.

Paul Schmidt: Já též děkuji vám, po dlouhé době jsem si rád popovídal.

Merrick Mason: Príjemný zvyšok večera prajem Red County! Pre RCNews, redaktor Merrick Mason.


Rozhovor moderoval redaktor Merrick Mason - Dňa 5.12.2020 v Palomino Creek

DrHell

Hráč

18
22.12.2020 17:22, naposledy upraveno 22.12.2020 17:24 uživatelem DrHell

 

 


Petr Polikowsky - riaditeľ výjazdovej stanice ZZS, Montgomery

Merrick Mason: Krásný večer Red County! Dnes sme v našom štúdiu privítali pána Petra Polikowského, riaditeľa výjazdovej stanice ZZS zo sídlom v Montgomery. Vítajte.

Petr Polikowsky: Děkuji za pozvání

Merrick Mason: Dobre, vedeli by ste sa nám stručne predstaviť?

Petr Polikowsky: Jmenuji se Petr Polikowsky, je mi 46 let a pocházím z České republiky.

Merrick Mason: Výborne, ste teda riaditeľom výjazdovej stanice ZZS, kde ste pracovali predtým?

Petr Polikowsky: Před tím jsem byl lékař ve výjezdové základně Montgomery a lékař na pohotovosti v nemocnici Montgomery.

Merrick Mason: Dobre, v akom stave ste prebrali ZZS?

Petr Polikowsky: Záchranku jsem přebíral v dezolátím stavu, kdy většina zaměstnanců nedbala na naše upozorění. Hodně zaměstnanců se nám neozývalo. Zjistili jsme že aktivita našich zaměstnanců se silně propadla. Čímž jsme nemohli pokrýt celou oblast Montgomery. Také nás aktuálně trápí finance.

Merrick Mason: Ako sú na tom financie?

Petr Polikowsky: Nemůžu být konkrétní.

Merrick Mason: Čo si myslíte o vašom bývalom kandidátovi?

Petr Polikowsky: Prvním dojmem mi dokázal že téměř neuměl ošetřit osobu. Také na mě působil zvláštním dojmem závisti. Několika násobně se mi zdálo že nevím, jestli jsem ve snu nebo v reálitě.

Merrick Mason: Rozumiem, čo plánujete do budúcna?

Petr Polikowsky: Do úřadu jsem již nastoupil včerejších pozdních hodinách. Jednoznačně chceme obnovit naší nemocnici v Montgomery, půlka našeho projektu je už za náma. Doufáme že naši občané naše služby využijí dále také máme na pořadu aktivitu našich zaměstnaců. Dnes jsem již nabral nové zaměstnance, které již by měli vystačit a doplnit naši kapacitu. Dále chceme k dnešním večerním hodinám zpustit na našich stránkách nábor. O nábor našich zaměstnanců bude dohlížet naše personální oddělení.

Merrick Mason: Dobre, chcete niečo odkázať verejnosti?

Petr Polikowsky: Přeji veřejnosti krásné a pohodové prožití vánočních svátků a šťastný start do nového roku 2021.

Merrick Mason: Pre Red County News, Merrick Mason! Krásne vianoce a štastný nový rok prajem.

Rozhovor moderoval redaktor Merrick Mason - Dňa 21.12.2020 v Palomino Creek

sandlerino

Hráč

39
25.12.2020 11:19, naposledy upraveno 8.1.2021 10:50 uživatelem sandlerino

Datum: 25.12.2020

Redaktor: Joshua Blackburn

Rozhovor č.2

Host: Aileen Mawer (Vedoucí lékařka urgentního příjmu Montgomery)

Téma: Nově se šířící virus POCO-20


R: Dobrý den, děkuji, že jste přijala nabídku rozhovoru.

H: Taktéž, dobrý den.

R: Rovnou k věci, jak se mohli občané dozvědět z hlášení, šíří se tu znovu virus POCO-20, je to tak?

H: šíření viru je poněkud.. silné slovo, nebyli jsme obeznámeni o dalších lidech s příznakama Poco-20 ale.. Jde o to, že dotyčná paní která byla včera přijmuta, přišla do styku s pár lidmi. udíž, to upozornění bylo spíše.. opravdu jako upozornění. A v případě nějakých příznaků, což je v nýnější době kašel, aby to neodkládali. Už jen z toho důvodu že máme zimu a nachlazení je na denním pořádku. Proto to oznámení.

R: Zjistili jste, jak se tento virus šíří?

H: Tento virus.. podle našich výzkumných kolegů v Las Venturas a výzkumné stanici se šíří kapénkově. Tudíž.. vlastně tou nejhorší možnou možností. Kýchání.. chrchlání.. představuje samotné riziko rozšíření tohoto viru.

R: Co tento virus způsobuje kromě kašle? 

H: Není smrtelným pro lidi s normální a posilněnou imunitou. Pokavaď tělo s něčím bojuje.. dává to znát teplotami například. Nebezpečný začíná být ve chvíli kdy je tělo oslabené, vskutku jednoduché.. oslabuje tělo. Okolní viry mohou tělo jednodušeji napadnout. Ale vir jako samotný není. Každopádně doporučuji našim pacientům posilnění imunity vitamíny.. Vir jako samotný nebezpečný není.

R: Takže ohroženou skupinou jsou lidé s oslabenou imunitou?

H: Mohou být.

R: Záleží na věku?

H:  Samozřejmě že lidi nad 70 -80 let by v ohrožení být mohli, jelikož v jejich letech už tělo tolik nehlídá co se do těla dostane a co ne. Ale do této věkové hranice.. jsou naprosto bez jakékoliv úhony. 

R: Čím se lidé mohou chránit?

H: Lidé se mohou chránit jak již bylo zmíněno ve vašem plátku plynovou maskou či rouškou. Ale tam je zavádějící, že jsou to naprosto odlišné věci.  Já osobně bych doporučila plynovou masku, tam máte jednoduše jistotu. A samozřejmě vakcinace Kalive. Která již byla testována. Ale je nedostatková.

R: Chtěla byste dodat něco na konec?

H: Chtěla bych dodat to, aby lidi užívali Vánoční svátky.. a Nový rok a dávali na sebe pozor. A za včasu jednali.


Za Red County News, redaktor Joshua Blackburn, dne 25.12. 2020.

 

7.3.2021 16:58

                    Datum: 7.3.2021
                    Reportér: Honza Svoboda
                    Host: Lucie Nagy (Nová Starostka města blueberry)

                                           

Redaktor: Tak dobrý den paní starostko Nagy.

Starostka: Dobrý den

Redaktor: Co vás přinutilo kandidovat na Starostku?

Starostka: Tak ta kondice Blueberry. Všude samé spreje, málo místa na parkování

Redaktor: Ano. A jak jste vlastně do cílila postu starostky? Kdo Vám v tom pomohl?

Starostka: Tak samozřejmně jsem si podala žádost o kandidaturu ale nikto mi nepomáhal co já tak vím

Redaktor: Co si myslíte o těch "Fake news" jak jste možná a nejspíše viděla na inzerátech.

Starostka: No to bych se ráda vyjádřila. Byla jsem s "kamarádem" na střelnici kde jsem mněla zajištěnou zbraň. A na 2 sekundy jsem zamířila na jeho nohu. A tak si to vzal osobně

Redaktor: Dobrá. A jak vlastně budete řešit krizi POCO-20? Jelikož se ten vir neustále šíří.

Starostka: Tak jednou za čas vidím že by někto kašlal. Ale jenom zřídka. Takže nevím jestli to je dobré řešit

Redaktor: A jste očkovaná proti novému viru POCO-20? Nebo jste odpůrce?

Starostka: Tak očkovaná nejsem, jednou jsem POCO-20 mněla ale už mám negativní výsledky

Redaktor: A budete nějak řešit ty "Sprejery"? Jelikož podle mích informací se dostávájí i do Palima.

Starostka: Jo to jsem viděla že jsou i v palominu. A ráda bych najala pár čištičú

Redaktor: Budete dávat vyšší pokutu či...? Je budete jen čistit?

Starostka: To by muselo být domluvou s PSA. Možná nainstalovat více kamer

Redaktor: A vlastně jak budete řešit ten rospočet, jelikož jak všichni víme, BLueberry má chátrající část. Jak to budete řešit?

Starostka: Tak sama nevím zatím kolik je v kase, vše je teď ještě v části kdy zjišťuji

Redaktor: Mhm, co si myslíte o své konkurenci? O panu Vasil_Tereshchenko?

Starostka: Tak včera jsem s ním mluvila, taky mněl dobré podobné návrhy. Nic proti

Redaktor: Co si myslíte o obyvatelech Blueberry? Chtěla by ste jim poděkovat?

Starostka: Tak hlavně bych chtěla vybudovat menší bytovku. A případně kanceláře pro firmy

Redaktor: Mhm a tedy jak budete řešit ty firemní auta, jelikož je občas vídám na silnici, bez nikoho.

Starostka: No o tom jsem říkala, vybudovat to parkoviště a odtahovkáři by je už odtáhli kdyby pořád nějaké byli.

Redaktor: Mhm, jak si vlastně představujete Blueberry? Aby vypadalo?

Starostka: čistší a více "upratané" co se týče vozidel, taky vyspělejší díky vícero obchodúm

Redaktor: Dobrá. To bude asi pro tuhle rozhovor vše. Děkuji, že jste ji příjmula rozhovor.

AdamZahorsky

Hráč

20
20.4.2021 22:45, naposledy upraveno 20.4.2021 23:08 uživatelem AdamZahorsky

Dátum: 20.4.2021

Reportér: Adam Zahorsky

Hosť: Pablo Castilla

Téma: Nadácia pre chudobných

 

P. Castilla: Volám sa Pablo Castilla mám 39 rokov. Aktuálne pracujem v W&C a Corrnet Group jako manažer a taktiež mám svojú vlastnú firmu ktorá sa zameriava na prácu ochranky.

A. Zahorsky: Čo je vašim zámerom s touto reportážou v novinách dosiahnuť?

P. Castilla: Takzvane popohnať Starostov a Vládu k odpovedi na moju nadáciu ktorá ma zámer pomáhať chudobným a vyjadriť sa k tehdajšiemu starostovi ktorý môj návrh neprebral.

A. Zahorsky: Fajn, priblížte čitateľom prosím vás bližšie ten váš návrh.

P. Castilla: Môj návrh bol podaný vrchnému súdu ale ten ma odkázal na krajskú radu a teda krajská rada mi neodpovedala. A v nadáci ide oto pokiaľ ľudia majú finančne problémy a topia sa v dlhoch poprípade nemajú domov či prácu. Tak od toho chcem vytvoriť túto nadáciu ktorá to bude prezentovať.

A. Zahorsky: Oka, čo je zámer vašej nadácie? Ako chcete takým ľudom pomôcť?

P. Castilla: Zámer pomoci je následovný, nakúpiť chatky či karavany, domy, autá skrátka prispieť na danú vec. Ľudom chceme pomôcť rozdávaním peňazí a robenia radosti. Aby mohli žiť šťastne v našom krásnom štáte San Andreas. Nadácia môže dosť prospieť štátu.

A. Zahorsky: O akú prácu by sa jednalo?

P. Castella: Jednalo by sa o prácu u Corrnet Group a Gavaria Company ktorú by som im sám ponúkol.

A. Zahorsky: Aká by bola náplň tejto práce? Myslíte že by ju ľudia vykonávali?

P. Castella: To už je na človeku, pokiaľ chce na sebe popracovať mať lepší život tu prácu vykonávať bude. Pokiaľ však pracovať nebude jeho šanca sa v živote nemusí opakovať.

A. Zahorsky: Čo je myšlienkou tejto vašej nadácie?

P. Castella: Môj názor je taký že sa starostovia nestarajú o chudobných občanov a nemajú o nich žiaden záujem. A od toho som tu ja aby som im doprial lepší život brať peniaze si zato nebudem jako starosta. Ja sa o ních postarám aj bez toho aby som bral zato peniaze. Pokiaľ ma niekto málo peňazí neznamená to že je pod nami ale v tej istej rovine ako ostatný.

A. Zahorsky: Mhm, a ako by to fungovalo? Akú prácu budú tí ľudia vykonávať?

P. Castella: Prácu typu doručovanie balíkov, stráženie objektu alebo jazdenie kamiónom vodičské preukazy prepláca nadácia. Dúfam že našu žiadosť ktorá trvá už dlhšiu dobu konečne schvália. Bol som aj za pánom Loveckým osobne povedal mi že to preberú no nič mi nebolo oznámene takže to beriem ako neschopnosť. A k tomu si chudobný ľudia zaslúžia viac môjho názoru ako starosta či sudca. V tejto dobe môžeme preplatiť školu kde by dieťa chudobnej rodiny mohlo prísť. Tým pádom sa môže zvýšiť zamestnanosť.

A. Zahorsky: Dobre ja už som svoje otázky vyčerpal je niečo čo by ste ešte chcel vzkázať?

P. Castella: Môj vzkaz pre chudobných je že ích životy sa naplnia pokiaľ starostovia budú schopenjší a to je všetko.

 

Artistiques

Hráč

32
3.5.2021 21:00, naposledy upraveno 3.5.2021 21:58 uživatelem Artistiques
______________________________________________________________________________________________________________________________

ROZHOVOR S HANZEM CASEREM - JEDNÍM Z KANDIDÁTŮ

Dnes jsme v redakci přivítali jednoho z kandidátů na post starosty Palomino Creek. Přinášíme vám exkluzivní rozhovor. Co si myslíte? Má pan Caser šanci vyhrát?

Frederik Benett
Hanz Caser

  • Dobrý den, řeknete nám něco o sobě?
  • Jmenuji se Hanz Caser, kandiduji na post starosty Palomina. Chtěl bych v Palominu vybudovat veřejné parkoviště, protože auta stojí všude, jen ne na parkovišti.
    Je mi 33 let.
  • To je pěkný plán, kde byste chtěl parkoviště vybudovat? Není tu moc místa, jak ho chcete sehnat?
  • Chtěl bych ho vybudovat na místě mezi bankou a radarem, bylo by tam zajimavé, vše by bylo po ruce. Silnice jsou v otřesném stavu.
  • Budete tedy trvat na tom, aby byla veškerá auta zaparkovaná na místech kde by neměly stát, byla odtažena?
  • Ano, zbytečně se pak stávají nehody, pokud nebude porušovat vyhlášku, určitě nebudu odtah nařizovat.
  • To zní rozumně, ještě bych rád věděl, jak se stavíte k vyhlášce ohledně tahačů v Palominu? Spousta řidičů to porušuje, přitom to vynáší docela dost a obchod s nábytkem prosperuje.
  • Tuto vyhlášku bych upravil, pokud se nebudou zdržovat déle, než je nutné, nevidim důvod jim v tom bránit. Žádné parkování atd, jen vyložit a zase pryč.
  • Máte ještě něco na závěr rozhovoru, co by jste chtěl sdělit občanům?
  • Ano, když vyhraju volby, můžu vám slíbit, že v Palominu se zlepší prostředí a že se vám zde bude žít lépe.
  • Děkuji za rozhovor, na shledanou.
  • Také vám děkuji, na shledanou.

Powered by LeoSight IFS
LT~97