Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnosti

1 2 3 4



7.11.2020 13:14, odstraněno 7.11.2020 20:37 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.11.2020 20:37

Vaše jméno - Pavel Smith

Telefonní číslo - 642 530

Email - pavel.smith@smail.sa

Číslo odznaku ( policisty kterého chcete nahlásit ) - #020

Důvod stížnosti - Agresivní jízda, ohrožení PSP, způsobení DN, ujezí od DN

Důkazní materiál - Přikládám záznam z auto-kamery 

 * Osoba podjíždí osobu a Pavel strhl volant do levé strany aby předešel srážce (( Pavel Smith  *

* Pavel s vozidlem vyletěl mimo komunikaci a srazil dopravní znašen (( Pavel Smith )) *

* Policista odjíždí v Exploreru (( Pavel Smith )) *

* na videu je vidět Rafael_Espera s vozidlem ZT 9 (( Pavel Smith )) *

10.11.2020 15:01

Vaše jméno -Filip Soltes 

Telefonní číslo -868813

Email -xxxx

Číslo odznaku ( policisty kterého chcete nahlásit ) - celé vedenie, odznaky neviem

Důvod stížnosti -Dávam stiznost na cele vedenie PSA ako sa nestarajú o svoj zbor CELÝ deň nebol nikto v službe, ľudia si jazdili ako chceli, bola DN trebalo riadiť dopravu polícia nič. Vedenie si len tak jazdilo v autíčkach a neriešili nič. Absolútne ma toto mesto nebaví bez polície a žiadnej ochrany pre našich ľudí. S týmto treba skoncovať a začať nieco robiť inak skončí celý zbor ako v inom štáte a bude si každý robiť čo chce!! 

Důkazní materiál - na kamere je  ako PSA ne prechádzalo ani raz okolo Filipa  za 5h

Na kemere je počut ako ZZS potrebovali nutnú pomoc od PSA a nikto sa neozýval do teraz.

Na kamere je vidno ako Filip stal pred PSA okolo 13:00 a nikto z tamat nevychádzal ani prichádzal 

12.11.2020 14:26, naposledy upraveno 12.11.2020 14:27 uživatelem PeterGetsman

Vaše jméno - Filip Šoltés

Telefonní číslo -868813

Email - filip.soltes@smail.ic

Číslo odznaku ( policisty kterého chcete nahlásit ) -nejde o žiadneho príslušníka PSA,Pokiaľ mu to auto teda nepatrí,SPZ- 3SA 9264

Důvod stížnosti -zle parkovanie PSA,

(1) V mimoriadnych a nevyhnutných prípadoch a za predpokladu, že sa tým neohrozí bezpečnosť cestnej premávky, môže sa povoliť výnimka z

a) ustanovení § 35 ods. 1, § 39 ods. 1, 2 a 5; v povolení výnimky sa určia podmienky jej používania, časová a územná platnosť a iné prípadné obmedzenia,
b) z dopravnej značky označujúcej zákaz vjazdu, zákaz zastavenia, zákaz státia, iný zákaz, zónu s dopravným obmedzením, pešiu zónu, obytnú zónu a školskú zónu.

Důkazní materiál - fotené z mobilu SantosPhone.

na vozidle nie je vidieť žiadne poškodenie

 

Scor

Hráč

63
20.11.2020 14:46, naposledy upraveno 20.11.2020 14:46 uživatelem Scor

Vaše jméno - Rose Walker

Telefonní číslo - 872264

Email - rose.walker@smail.ic

Číslo odznaku ( policisty kterého chcete nahlásit ) - #012

Důvod stížnosti - Neoprávněné zabavení řidičského průkazu typu B

Důkazní materiál - Na kamerách ve vozidle, které řídil policista #012 by měly být přesnější údaje o zabavení řidičského průkazu. Jediný důkazní materiál, který byl zaznamenán je fotka zastaveného golfového vozíku, policejního vozidla a policisty.

21.11.2020 22:10, odstraněno 21.11.2020 22:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Helter

VIP

15
25.11.2020 22:00, naposledy upraveno 25.11.2020 22:24 uživatelem Helter

Vaše jméno - Alex Dwayne

Telefonní číslo - 567597

Email - alex.dwayne@smail.ic

Číslo odznaku - #012

Důvod stížnosti - Nebezpečné státie mimo cesty bez varovných výstražných svetiel. => Veľká možnosť dopravnej nehody.

Důkazní materiál 

Ďalej prikladám presne toto isté vozidlo, ako s ním bola osoba, ktorá nebezpečne stála bola pri stanici (síce už bolo zaparkované)

K tomu môžete vidieť, že vozidlo má naštartovaný motor.

27.11.2020 22:20, odstraněno 28.11.2020 02:42 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.11.2020 16:58, odstraněno 1.12.2020 12:30 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
2.12.2020 13:34

Vzor pro stížnost

Vaše jméno - Joshua Blackburn

Telefonní číslo - 870169

Email -  joshua.blackburn@smail.ic

Číslo odznaku ( policisty kterého chcete nahlásit ) - Neřekl mi a zdrhl. Jezdil v Crown Victorii, SPZ  (3SA 9264) 2.12.2020 kolem 13. hodiny

Důvod stížnosti 

Podávám stížnost, jelikož jsem byl u PSA zastaven tímto policistou bez zjevného důvodu.

Následovalo to, že jsem měl pana policistu následovat. Nenavedl nás na bezpečné místo jako například benzínová stanice nebo parkoviště PSA.

Zastavili jsme jakžtakž na krajnici, policista udělal nějaký divný pohyb, začal tam jezdit splašeně vozidlem, nakonec zastavil za mnou.

Přišel k okénku a po dotázání, proč mne nenavedl na bezpečné místo radši nic neříkal.

Po velmi rychlém zkontrolování dokladů, bůh ví, jestli je kontroloval, jsem se ho zeptal na služební číslo.

Rychle mi řekl, že dostávám varování, nic víc, nevěděl jsem za co.

Po otázce uprkl do služebního vozu a vydal se na útěk směr Palomino. Jel jsem za ním a u zatáčky jsem ho zastavil. 

Doslova si vycucal z prstu jakési nedodržování maximální povolené rychlosti a přejetí, slovy policisty ,,nachvilku" do levého pruhu. Situace byla taková, že jsem se rozjížděl doprava na křižovatce a hned se na mne nalepil.

Žádám tudíž vedení, aby apelovali na tohoto policistu, vypadá jako nováček a určitě by mu neuškodilo nějaký výcvik.

Prosím neberte toto jako nějakou stížnost, nýbrž připomínku.

Důkazní materiál - Záznam z rádia policisty, který zastavoval vozidlo 2SA 1185 kolem 13.10, 2.12.2020

 

1 2 3 4


Powered by LeoSight IFS
LT~126