Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - RobiikCZ


29.10.2018 13:33, naposledy upraveno 29.10.2018 13:51 uživatelem RobiikCZ

Přezdívka: RobiikCZ

Věk: 16

Zkušenosti: Zkušenosti z RolePlayem mám v celku velké, RolePlay hraji už 3 roky a nehodlám s tím přestat, RolePlay mě baví čím dál tím víc. :) Supportské zkušenosti mám, na dvou nejmenovanných serverech jsem už vystupoval jakožto Support, ale bohužel oba dva servery se už rozpadly.

Komunikační dovednosti: Umím plynule dobře anglicky a slovensky. :)

Mám čas: Nejvíce času mám o víkendu ale v průběhu týdne se ten čas taky najde. :)

Další informace o mně:

Jmenuji se celým jménem Robert Procházka a pocházím z Prahy ;). Je mi 16 let a chodím na Střední školu mediální grafiky v Praze. Občas si zahraji fotbal a basket :). Když jsem byl malý toužil jsem být policajtem ale to snad každý, jak ty roky plynou, člověk se chce stát něčím jiným. Přátelé mě nazívají ve hrách Robiik, RobiikCZ nebo Robouš, ale nejvíce RobiikCZ. Tak jo, to je vše a přeji překrásný zbytek dne.

29.10.2018 18:15

Přijat do 2. kola náboru.

Nejbližší možný termín na vyplnění testu je v úterý v 18:00, pokud se ti to nehodí, domluv se se mnou v PM na jiném termínu.

1.11.2018 22:13

Ahoj, sorry že jsem nereagoval 2 dny ale měl jsem něco důležitého.

3.11.2018 16:09

Po vyhodnocení 2. a 3. kola bylo rozhodnuto, že dále nepostupuješ. Zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~30