Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

DM, Zdravý rozum - rozkropení policisty po dopravní nehodě a před nemocnicí + historie (12 dní)


jozkoo

Hráč

26
31.8.2025 18:40

Zdravím tak som tu znova dostal som ban za DM, Zdravý rozum - rozkropení policisty po dopravní nehodě a před nemocnicí + historie (12 dní).

Vyjadrím sa najprv k rozkropení policisty po dopravnej nehode, náš člen utekal v A8 následne som videl na lokátore že stojí na mieste takže som vedel že ho dostali a myslel som že ho majú takže sme išli za stenu a začali sme kropiť PSA to že bol člen PSA po dopravnej nehode som nemal ani ako zistiť. Zistil som to až následne keď mi hráč poslal clip.

A teraz k rozkropení policisty pred nemocnicou. To ma pobavilo. Všetkému tomuto predchádzala fakt veľká prestrelka v PC kde som videl že náš člen dostal pk a + ďalší leží na zemi kde ho rieši PSA toho som zastrelil a následne som videl ešte 1 PSA v horách ktorý po mne strieľal asi 2 min po tom ako som ho už stratil z dohľadu na kopci som sa presunul do MG kde som vedel že bude člen ktorý tam bol prevezený takže som mu na vysielačku povedal nech začne utekať z nemocnice a ja ho pokryjem to sa aj stalo a PSA dostalo PK následne sme všetci utiekli.
Neviem teda kde som porušil pravidlo a bol by som rad za objasnenie banu.




                                                                                                                                                                @marekvoe 

1.9.2025 17:26

Taktéž zdravím,

V první situaci svou střelbu obhajuješ tím, že jsi neměl jak zjistit, že daný policista zrovna RPí Injuries. Ve druhé situaci to obhauješ pokusem zachránit svého kolegu z nemocnice. Problém však není v tvé nevědomosti o dopravní nehodě, ani v tom, že jsi se pokoušel kolegu zachránit, ale v té střelbě samotné.

Již dlouhodobě tu trestáme stejné počiny, jako jsi natropil ty v těchto dvou příkladových situacích. Snažíme se hráče naučit, že chceme aby se tu RPilo a né kropilo na všechny strany. Stejně jako jsme dříve změnili způsob fungování vykrádání banky (tedy, že už se tam všichni nejdou pouze rozkropit, ale RPí tam), snažíme se to stejné měnit i napříč potyčkama mezi policií a ilegály. Všem hráčům by měl být obecně znám fakt, že střelba je úplně poslední řešení - tzn. že se pokusím předtím, než někoho rozkropím, danou situaci RPit.

Co jsi však předváděl ty je úplný opak. Do těch situací jsi šel už s tím, že budeš střílet. Žádný ani minimální pokus o RP, ale instantní kropec, což lze vidět i ze samotného logu.

Jediné RP, které jsi během té hodiny kropení se předvedl je následující.

Vrchnol toho všechno je už snad jen to, že se sebereš a jdeš někoho rozstřílet před nemocnici, což je krásný příklad nereálného zdravého rozumu. Abych to nějak uzavřel - nehodlám tolerovat tenhle "Freeroam" styl hraní. Jsme na RP serveru, né v call of duty. Doufám, že to jako objasnění banu stačí, pokud jsi to zároveň spojoval i se žádostí o unban, tak tu zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~58