Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Scor


Scor

Hráč

63
19.11.2020 14:18, naposledy upraveno 21.11.2020 19:31 uživatelem Scor

Přezdívka: Scor

Věk: 13

Zkušenosti: Helper jsem na žádném fóru nebyl, avšak si myslím, že už znám pravidla fóra dá se říct zpaměti a dokážu je vysvětlit, popřípadě nahlásit dalším lidem.

Komunikační dovednosti: Dokázal bych říct, že jsou dostatečné minimálně na můj věk.

Mám čas: No... Na fórum chodím každý den a o Skimu bych se ani nebavil...

Další informace o mně:

No... Takže, jmenuji se Dominik. Pocházím z ústeckého kraje. (Ano jsem ta ústecká píča) Momentálně kvůli karanténě jsem dá se říct... furt doma. (což je i normálně) Určitě to je vidět na mé aktivitě na Skimu... :D
Na Leosight jsem se přidal od spuštění Artheonu pod Leosightem, přibližně půl rok a něco zpátky...
Baví mě psát různé články, převážně z IC světa i, když jsem v takovéhlé aktivity dělal dá se říct poprvé... Občas i ve volném času programuju, teda spíš formátuju text... :D Rád si i občas přečtu nějaké knihy, mangu. (Manga je literatura!) Taky se podívám na nějaký ty seriály a anime...
Baví mě i psychologická témata ve, kterých jsem extrémně levej, ale baví. Nedávno jsem taky začal aktivně hrát šachy a dokonce nasírat Tousta při té dětské deskové hře jménem šachy. Občasně si zahraju i Dračák a Space Station 13, ale to by nějaký nejmenovaný Jára mohl spouštět server a udělat nám další jeskyni... :D
Poslouchám všemožné styly hudby, ale převážně rock, metal a rap... Poslouchám rap český (Kvalita =/= Kvantita), německý, fracouzský a ruský...
Taky je o mně udělaná stránka, která se nějak zasekla na číslu 97, čemuž se divím, ale spíš to je flex, že to je jen na 97čce. Ale určitě to nějakej Toust nebo Jára zfalšovat a naklikal tam F5. :D
EDIT: Toust to zfalšoval a z 3 dotazů tak jich udělal 10! Takže mám momentálně 107. :(
Myslím si, že v tom bude minimálně 100 slov, možná ještě něco doplním, díky za přečtení a mějte se.

5.12.2020 18:53, odstraněno 5.12.2020 19:25 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
arciCZ udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 10
neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 10
6.12.2020 17:29

Ahoj,

tvá přihláška byla vyhodnocena členy Skimo AT s úrovní 3+ a rozhodli jsme následovně:

Přihláška je zamítnuta. Zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~41