Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Nirox

1 2



Nirox

Hráč

16
19.11.2020 17:36, naposledy upraveno 19.11.2020 17:40 uživatelem Nirox

Přezdívka: Nirox

Věk: 15 let.

Zkušenosti: Zkušenosti s asistováním na edukativním projektu, rozjetí a následnou administraci jednoho podcastu, střihač videí nebo adminem na jednom FiveM RP serveru v oblasti komunity. Dokázal bych asistovat na tomto projektu po stránce grafické, hlídač pravidel nebo něco málo developerské.

Komunikační dovednosti: Ovládám češtinu a slovenštinu v komunikaci, tak i podle mě ve psaní. Angličtinu trochu zvládám, ale rozumím když na mě někdo mluví nebo přečtu něco po někom anglicky a dokážu mu následně odpovědět.

Mám čas: Všechny dny kromě Úterý.

Další informace o mně:

Zdravím, jmenuji se Nirox nebo spíše komfortněji Daniel.

Je mi 15 let a žiju kousek od hranic Polska. Mám krev Německa a Polska v sobě (špatná kombinace, já vím), takže to ze mně z malé části dělá sudeťáka.

Ještě docházím na Základku, takže nejsem furt prej student. ( O_O ) Ale aspoň nejím školní jídelnu, takže jsem v klidu.

Jsem členem LeoSightu od začátku jednoho nejmenovaného projektu, i když tu jsem zaregistrovaný už delší dobu.

V mém reálném životě se zajímám o sociální témata nebo bubnování. Konkrétně jako sociální téma myslím politiku a podobné věci pro některé rejpaly.

Ve volném času, když se nezajímám o tyto dvě věci, tak chodím někdy na TSko LeoSightu nebo na Skimo. Kdo chodí pravidelně na TS LS, tak už ví, kdo jsem.

Mezi můj hudební vkus patří Rock, Metal a Punk a Indie. Ale někdy se tam ocitne i Pop, takže jsem všehochuť vlastně.

Důvod, proč se hlásím na Helpera je prostý. Chci nadále být členem komunity LeoSightu, ale už z pozice, ze které bych mohl pomáhat A-T v rozvoji projektu a vymýšlení nových eventů, serverů a podobných věcí, které se tu ocitají na LeoSightu. No nic, to je zatím všechno, co jsem chtěl napsat.

Budu rád za jakýkoliv feedback, který můžete sem dolů napsat nebo se i zeptat. Rád zodpovím všechno kromě nevhodných.

Děkuji za přečtení a věnování vašeho drahocenného času a přeji krásný zbytek dne. :))

ATEX

Hráč

13
19.11.2020 19:10

To s tou jídelnou máš kvůli limitu slov?

Nirox

Hráč

16
19.11.2020 19:20

@ATEX Bez té jídelny to je 225 slov.

Takže i kdyby to tam nebylo, tak bych splňoval podmínku minimálních 100 slov u představení. ;) 

Florian

Hráč

15
23.11.2020 11:18, naposledy upraveno 23.11.2020 11:30 uživatelem Florian

Velké NE. 

Důvod proč NE?

Neumím si přestavit jak někdo jako on by byl v AT, protože osoba která napíše toto jako návrh lidem,si nemyslím že je věková rozumná, takové jednaní vlastně dokazuje že osoba je ještě dost dítě. Děkuji moc DarKiaN1234

Kdo nevidí fotku zde je LINK

Nirox

Hráč

16
23.11.2020 11:24

@Florian 

Milý Darkiane, Jane nebo jak tě můžu oslovit,

nejedná se o návrh, ale takzvaný "Nirox Meme" v memeboardu na discordu LeoSightu. 

Takže poprosím příště o zkontrolování chatu. ;)

Přeji ti krásný zbytek dne. 

Florian

Hráč

15
23.11.2020 11:26

@Nirox Nezáleží jestli jsi dal tam nebo tam ale to že jsi to udělal.

Nirox

Hráč

16
23.11.2020 11:30

@Florian 

Bohužel na tom záleží, protože kdybych tohle chtěl dát jako návrh, tak bych to dal do chatu s názvem '#navrhy'.

A kdybych tohle chtěl udělat jako meme, tak to dám do chatu s názvem '#memeboard'. 

Je v tom zásadní rozdíl, stačí si někdy i přečíst popis toho daného chatu.

Doufám, že po téhle zprávě pochopíš tento můj "meme", protože už nevím jak ti to vysvětlit. ;) 

Florian

Hráč

15
23.11.2020 11:31

@Nirox Jestli jsi myslíš že toto je MEME tak jsi dost na omylu :D 

Nirox

Hráč

16
23.11.2020 11:33

@Florian

Mám svůj specifický styl humoru, který nikdy nepochopí civilizace, ale jenom určití lidé. 

A rád bych tu už nepsal, takže mi můžeš napsat na discord, když už ho znáš. ;) 

23.11.2020 11:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~88