Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - pa202


pa202

Hráč

39
19.11.2020 18:33

Přezdívka: pa202

Věk: 18

Zkušenosti: Nejaké sa asi nájdu, no. Po vyžiadaní ich môžem vypísať všetky, ale myslím, že Jára vie približne.

Komunikační dovednosti: Moc ich nie je ale povedzme že áno.

Mám čas: Well yeah, I guess so. Čas si dokážem zohnať v podstate vždy pokiaľ je potreba okrem stredy a nedele večer.

Další informace o mně:

No tak zdravím, volám sa Patrik a na internete vystupujem pod prezývkami pa202 alebo paprik. RP na MTA sa venujem už približne cez 4 roky. Mimo MTA hrám rád Armu, LoLko, Rainbow Six Siege a podobne. Mimo hrania hier rád jazdím na bicykli, pozerám filmy, prechádzam sa, alebo fotím. Už štvrtým rokom študujem odbor grafik digitálnych médii a sústredím sa hlavne na fotenie a dizajnovanie web stránok. Dokážem dokonca aj tvoriť stránky ale iba pomocou HTML a CSS. Mám však v pláne sa naučiť Javascript a poprípade aj PHP. Veľmi rád sa zaujímam o autá alebo sledujem technologické novinky po svete, ako sú napríklad počítačové komponenty, alebo nové mobily. No a vzhľadom k tomu, že som lenivý a už mám aspoň tých potrebných 100 slov tak to tu ukončím a som rád ak ste to dočítali až som aj keď to vôbec nie je dlhé.

19.11.2020 18:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

pa202

Hráč

39
19.11.2020 19:10

Radime pokiaľ máš nejaký problém môžeš mi napísať do privátnej správy alebo sa môžeme potom porozprávať na TS.

Lofanek

Hráč

31
19.11.2020 21:59

Samozrejme, že potrebujeme viac posíl zo Slovenska! PeepoHappy

pa202

Hráč

39
20.11.2020 00:06

Rád by som uviedol veci na rovinu, vzhľadom k tomu, že Radim sa tu snaží uviesť ostatných do omylu, keďže sa v tom vyžíva. Na portál som "nesral" a vždy som sa snažil pokiaľ bolo možné nejako pomôcť. Bod zlomu kedy som prestal chodiť aktívne na portál a kedy som začal skôr občasne navštevovať TS a stránky, ktoré patria tomuto portálu bol, keď odišla aktívna a zároveň veľká časť ľudí s ktorými som sa rozprával a držala ma na portále aktívne. Neprestal som chodiť na TS pretože by som sa na portál vysral, ale pretože som sa nemal s kým rozprávať a tráviť čas v roomke s Radimom, ktorý pomaly v každej vete musel urážať ľudí, čo odišli, aj keď sa s nimi nebavil a aj keď mu nebolo čo do toho čo sa vlastne stalo som vážne tráviť čas nechcel. Z portálu som nikdy neodišiel, len som prestal aktívne chodiť pretože ma tam nič nedržalo. Na portál som sa nevrátil kvôli MTA a kvôli tomu že by som chcel byť strašne administrátor, na TS a portál som začal znova aktívne chodiť pretože tu sú ľudia s ktorými sa dá normálne rozprávať a nepotrebujú pritom nikoho urážať a ani sa nejako povyšovať.

7.12.2020 03:04

Ahoj,

tvá přihláška byla vyhodnocena členy Skimo AT s úrovní 3+ a rozhodli jsme následovně:

Přihláška je zamítnuta. Zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~79

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024