Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - XirexCZE


bit

Hráč

49
19.11.2020 23:40

Přezdívka: XirexCZE

Věk: 14 (v Lednu 15)

Zkušenosti: Ne, ale rád se přiučím.

Komunikační dovednosti: Jistě, ikdyž koktám umím dobře anglicky a japonsky víc než německy.

Mám čas: Když je karanténa tak pořád. Až karanténa skončí tak spíš v odpoledních hodinách.

Další informace o mně:

Ahoj. Jistě mě tu každý zná jako Pepík takže ano, jmenuju se Pepa. Pocházím z města nedaleko Bruntálu. Samozřejmě jako každý tady rád hraju videohry např. vizuální novely (Nekopara mrk mrk), kooperativní (SWAT 4), hlavně příběhové singleplayer záležitosti jako je třeba Watch Dogs 2 nebo Assassin's Creed. V MTA komunitě se pohybuju přes 2 roky a mám docela přehled o historii CZ/SK MTA scéně. A ti kteří mě dobře znají tak ví že jsem sakra velkej weeb, a to znamená že mám rád anime! Mezi moje nejoblíbenější patří The Helpful Fox Senko-san, Nekopara... a vlastně koho to zajímá (Podívejte se na můj Steam profil jestli ano :)). Taky mám hodně rád nějakou tu muzičku, mezi žánry mám rád Synthwave (Carpenter Brut), weeb záležitosti (Renai Circulation a Openingy různých anime), songy z '80 let a prakticky mám rád spousta songů z různých žánrů. Mám rád špagety. Moc. No to by bylo asi vše co bych vám mohl povědět o mé mizerné existenci. Budu rád jestli budu přijat :) S plnou láskou, Pepa.

arciCZ

Hráč

32
20.11.2020 10:45

Ahoj, osobně si nemyslím že jsi vhodný uchazeč už jen při pohledu na tvá varování na fóru.

23.11.2020 18:11, naposledy upraveno 23.11.2020 18:11 uživatelem Rataj

Ahoj, tvoji přihlášku zamítám, jelikož jsi problémovým hráčem.

(např. tvých 25 varování na fóru v relativně nedávné době)


Powered by LeoSight IFS
LT~59