Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Pat000


Pat000

Hráč

22
20.11.2020 09:10, naposledy upraveno 21.11.2020 10:58 uživatelem Pat000

Přezdívka: Pat000

Věk: 26

Zkušenosti: Nejaké skúsenosti s adminovaním mám. Naučil som sa už nejaké príkazy a snažím sa nejaké nové ešte doučiť.

Komunikační dovednosti Slovenský jazyk, český jazyk, anglický jazyk.

Mám čas: Momentálne mám zdravotné problémy, tak nehrávam, ale inak som tam bol každý deň a ak sa zase vrátim, tak začnem hrať znovu aktívne.

Další informace o mně: Volám sa Martin, pochádzam zo Slovenska. Poznáte ma aj ako Pata. Ako som už písal na poslednej žiadosti, som veľmi hanblivý a samotársky. Okrem hrania PC hier rád chodím do prírody, mám rád zvieratá, hlavne psi a morčatá. Momentálne som v nemocnici kvoli zdrav. problémom, ale snáď sa vrátim čo skoro a začnem znova aktívne hrať. Viem, že je potrebné pred prihláškou nejaký čas aktívne hrať, ale ja som musel nečakane do nemocnice. Všimol som si, že už ste mi dali reakcie na prázdnu prihlášku, ale je to moja chyba, ja som si to omylom zrušil a vy už ste stihli zareagovať. Tak sa ospravedlňujem, a dúfam, že mi dáte šancu. Nemôžem za to, že som chorý. Ďakujem za pochopenie, snáď to pochopíte aspoň niekto, kto je slušný a normálny. Pretože takto ponížiť a uraziť a reagovať "X" kvoli 1 chybe, že som si to omylom zmazal a omylom odoslal prázdnu tému, je fakt divné...aj ja som vši mol že občas robíte gram. chyby a nesmejem sa vám. Tak prečo to robíte vy mne? Tak to by bolo asi odo mňa všetko.

P.S. Mohli by sme sa dohodnúť na termíne o pohovor po návrate domov? Ale neviem kedy to bude. Dali by ste mi prosím čas? Ja sa vám ozvem, keď sa vrátim z nemocnice. (pre adminov)

20.11.2020 09:14, odstraněno 20.11.2020 09:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.11.2020 18:02

Ahoj, tvá přihláška je zamítnuta z důvodu vysokého počtu nesouhlasů.

Je potřeba, aby v členy našeho AT měla komunita důvěru.
Můžeš na tom zkusit do příštího náboru zapracovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~34