Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - pa202


pa202

Hráč

40
17.11.2018 21:30

Přezdívka: pa202

Věk: 16

Zkušenosti: Skúsenosti mám ako support a VCT zo zaniknutého Skima. Ďalej Administrátor na konkurencii.

Komunikační dovednosti: Samozrejme rozumiem česky, ale nebudem tak rozprávať (všetci vieme prečo) a keďže som Slovák, podotýkam Slovák, nie Maďar tak rozprávam Slovensky a dokážem rozprávať plynulo Anglicky.

Mám čas: Čas mám 24/8

Další informace o mně:

Zdravím,

Na portále ma všetci poznajú pod prezývkou pa202, paprik, alebo proste Patrik. Na tento portál som prišiel pred rokom, keď sa otváralo Skimo 4. To znamená že som tu už cez rok. Veľmi rád hrávam hry a hlavne s niekým, pretože sa rád aj občas porozprávam. Som tvrdohlavý človek a občas si aj nepriznám chybu. Rád počúvam hudbu a väčšinou je mi aj jedno aký žáner (pokiaľ to nie je novodobý, alebo Český a Slovenský rap). Ďalej mám rád autá a študujem grafiku na strednej škole. Už neviem, čo by som mal písať, pretože aj tak tu dosť ľudí o mne vie veľa.

Nebránim sa kľudne pozícii VCT, alebo pozícii Supporta avšak najviac preferujem pozíciu administrátora.

To by bolo asi všetko a týmto by som to rád ukončil.

21.11.2018 18:48

Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor na pozici MTA Support (na Administrátora nedostatečná kvalifikace).

O pohovor požádej na TS3 kterýkoli den v časovém rozsahu 19:00 - 21:00, nejpozději však 26.11.2018.

23.11.2018 22:52, naposledy upraveno 23.11.2018 22:53 uživatelem Rataj

Členové AT účastnící se tvého pohovoru společně rozhodli o zamítnutí tvé přihlášky. Zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~24