Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - muransky


neznamy#2452

Smazaný účet

17
23.11.2020 19:40, naposledy upraveno 23.11.2020 19:48 uživatelem neznamy#2452

Přezdívka: muransky

Věk: 14

Zkušenosti: Skúsenosti s pozíciou Helpera nemám ale veľmi rád sa naučím.

Komunikační dovednosti: Komunikačné znalosti si myslím že mám. Po Slovensky rozprávam, Česky sa dorozumiem taktiež a nemám problém pri komunikácií s Čechom ale nájdu sa občasné chyby pri písaní po Česky a po Anglicky rozprávam taktiež.

Mám čas: Dokážem tráviť na portále času dosť nakoľko vždy kontrolujem čo sa tu deje, čo je tu nové a vždy si narýchlo prebehnem všetky novinky. Keby to všetko sčítam tak by to mohlo byť tak 2/3 hodiny.

Další informace o mně:

Ahoj, moje meno je Adam, pochádzam zo Slovenska presnejšie Bánskobystrický kraj. Vo voľnom čase trávim čas na internete presnejšie volám s mojimi blízkymi priateľmi na Discorde alebo na TeamSpeaku, hrám sa hry rád si zahrám Minecraft, Mafiu 1, Among Us, Brawlhalla a donedávna taktiež som trávil veľa času aj na MTA San Andreas. Taktiež vo voľnom čase chodím cvičiť do fitka a rád sa v poslednej dobe venujem kresleniu nakoľko chcem ísť študovať na strednú umeleckú školu. Som človek ktorý si rád robí srandu sám zo seba a rád si spravím aj z ostatných samozrejme že dokážem brať situácie aj vážne. Keďže som prednedávnom ukončil svoju cestu s MTA a Skimom si myslím že pozícia Helpera by ma nemusela nejako veľmi zaťažiť a myslím si že by ma to napĺňalo. Predom ďakujem za všetky odpovede či už kladné alebo negatívne, prajem pekný večer.

Pavel42

Hráč

27
23.11.2020 19:51, naposledy upraveno 23.11.2020 19:52 uživatelem Pavel42

Jsi to ty kdo ještě nedávno psal, že odchází z portálu? :D

V takovém případě za mě jako za hráče NE. ;)

neznamy#2452

Smazaný účet

17
23.11.2020 20:10

Ahoj @Pavel42,

Rozlúčka bola nasmerovana na MTA server Skimo RolePlay. V rozlúčke nebolo nikde uvedené že by som opúšťal celý portál. Pravdepodobne došlo k nedorozumeniu ale každopádne ďakujem za tvoj názor. 

23.11.2020 20:17

Ahoj @neznamy#2452,

Je celkem vtipné jak jsi to teď upravil, kdyby jsi to prostě na rovinu napsal že jsi se spletl nebo tak něco, tak by jsem to bral, ale takhle zametat stopy? To promiň, ale toto jednání mi nepřijde hodno Helpera.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
23.11.2020 20:28, naposledy upraveno 27.11.2020 21:07 uživatelem neznamy#2452

Zdravím ťa @NoOneFromYou,

Je faktom že rozlúčka bola ešte upravená ale môžeš tam ešte sám vidieť že väčšina bodov bola smerovaná k MTA. Upravené bolo "Opúšťam tento portál" Na "Opúšťam server Skimo Roleplay" Nakoľko už v 1 odpovedi som napísal že mohlo dôjsť k nedorozumeniu. Taktiež ďakujem za vyjadrenie.

6.12.2020 17:29

Ahoj,

tvá přihláška byla vyhodnocena členy Skimo AT s úrovní 3+ a rozhodli jsme následovně:

Přihláška je zamítnuta. Zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~76