Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - F3nixar


F3nixar

Hráč

22
25.11.2020 16:29

Přezdívka: F3nixar

Věk: 15

Zkušenosti: Zkušenosti nemám žádné

Komunikační dovednosti: Mluvím plynule česky a rozumím anglickému jazyku.

Mám čas: Mám čas skoro furt.. Denně si najdu klidně až 5 hodin času. Záleží, jestli nejsem ve škole nebo na tréninku

Další informace o mně:

Tak někteří členové ví, že se jmenuji Dominik. Rád sportuji a co jsem si v poslední době hodně oblíbil, je sebeobrana. Sebeobrana mě nabíjí celým rokem, tedy až na to, jak musíme být kvůli coronaviru doma. Rád hraji počítačové hry a rád si s někým pokecám na TeamSpeaku. Jsem v celku klidný člověk (Nejsem v situacích, kdy mi někdo pije krev) a problémy řeším s chladnou hlavou. Je pravda, že někdy to bude obtížné, ale já se málokdy nechám rozhodit. (Ve smyslu toho, že mě málo kdy někdo zdeptá) Jsem přátelský a milý a rád pomohu lidem, kteří začínají s RPčkem a jsem rád, když potom vidím úspěchy těch lidí. Ještě tehdy, kdy byl ještě jeden server, který nevím jestli mohu zmínit, byl součástí tohoto portálu,tak tam byli lidé, kteří se mě hned ujali a vysvětlili mi co a jak mám dělat. Po měsíci jsem to nějak uměl a ostatní hráči viděli, jak se snažím, tak byli více tolerantní a dávali mi rady, jak to RPit a tak. S tímhle cílem já chci jít do týmu, kde novým lidem, kteří s tím začínají, tak pomohu přesně tak, jak lidi z bývalého serveru mě pomohli. Zkrátka jsem motivačně založený člověk, který potřebuje motivaci k tomu, aby něco měl dělat. A co se týče pracovitosti a loajálnosti, tak to je u mě absolutní přednost na této pozici.

sammael02

Hráč

21
25.11.2020 20:53, naposledy upraveno 25.11.2020 20:53 uživatelem sammael02

Za mě jsem určitě pro, velmi milý a rozumově vyspělí člověk.

7.12.2020 03:07

Ahoj,

tvá přihláška byla vyhodnocena členy Skimo AT s úrovní 3+ a rozhodli jsme následovně:

Přihláška je přijata. Postupuješ na TS3 pohovor, který proběhne za přítomnosti mě a @neznamy#598.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo