Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor - PSA hledá nové kolegy do sboru!

1 2 3 4 5 6 7 8 9



2.1.2021 17:51, odstraněno 2.1.2021 22:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jany28

Hráč

1
2.1.2021 21:12

Jméno - Jacob Micellar
Datum narození - 19.6.1995
Místo narození - Dallas (Texas)
Místo trvalého pobytu - Blueberry ubytovna
Vzdělání - Bezpečnostně právní Akademie Praha (Bezpečnostně právní činnost)
Kurzy / Licence - branný, horolezecký, střelecký, zdravotnický
Telefonní číslo - 404405

OOC informace

Věk - 18
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3-6
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Je mi 18 let na jiném serveru jsem byla ředitelka ZZS takže zkušenosti s RP mám. hry hraji od 9 let, ve volném čase se věnuji gymnastice snažím se trávit dny venku. Chodím do třetího ročníku oboru Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení a převážně večer usedám k PC a zapínám MTA

Kubby

Hráč

57
3.1.2021 18:05


IC INFORMACE


Jméno - Viktoria Jones
Datum narození -  22.03.1979
Místo narození - Las Venturas, San Andreas
Místo trvalého pobytu - Hotel v Blueberry, Red County
Vzdělání -

Základní škola - Las Venturas
Stav studia: Ukončený

Střední Škola - Bezpečnostně právní akademie - Las Venturas
Stav studia: Ukončený

Vysoká škola - Právnická fakulta - San Fierro (Mgr.)
Stav studia: Ukončený


Kurzy / Licence - Kurz First Respondera od EMS.
Nadále všechny kurzy potřebné k výkonu služby, či požadovaného od vedení PSA či divizí ve kterých jsem působila.
Telefonní číslo - 869463

OOC INFORMACE

Věk - 14
Funkční mikrofon - Ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Tolik kolik bude potřeba, ale denně určitě minimálně tři hodiny.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální.
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) -

Tak.. jak dost lidí ví jmenuji se Jakub, žiju ve Středočeském kraji na takové vesnici, kde internet funguje tím stylem, že spíše nefunguje.. Ve volném čase se věnuji požárnímu sportu, který již běhám skoro sedm let (Jentak pro zajímavost na PÚ jsem dělal čtyři roky košaře a teď třetím rokem dělám stroníka, jo a taky nesnáším požární útok CTIF). No.. na internetu se představuji pod přezdívkou Heavy.. avšak dost lidí z LeoSightu mě zná také pod přezdívkou Kubby.. údajně jsem alkoholik a psychopat (Psychopat jsem podle usouzení Pepíka, protože jsem splňoval nějakých šest ze sedmi bodu jak poznat psychopata z nějaké pochybné stránky).
Jo.. taky poslední dobou sleduju dost anime a bohužel i hraju (Díky Pepovi) co jsem tím dokázal? Nahrát na Doki Doki Literature Club více než Pepa a Toast dohromady, HA!
Zpět k něčemu (ne)normálnímu.. Takže rád hraju RolePlay.. ten hraju již skoro šest let.. s RP jsem začínal na Arma II: Operation Arrowhead (Hrával jsem klanově RP a mil-sim).. Když jsem zmínil již ten mil-sim tak jsem taky působil v klanu Black Lion (Později Silver Lion, avšak teď už nefunguje) na Arma III, momentálně jsem člen 29.PSU. MTA hraju něco málo přes dva roky (Věřím že určitě více jak dva tisíc hodin jsem na tom bohužel strávil).. Již v minulosti jsem vypomáhal pár serverům s úpravama modelů, či textur (Vyjímkou tomu není ani nové Skimo).
Jo.. taky bych mohl zmínit, že se (ne)dokopávám k dokončení základní školy (Která se z nějakého důvodu na Googlu jmenuje Základní škola pro mentálně postižené, asi na tom něco bude).
Jak jsem již zmínil, tak upravuji modely a textury.. poslední dobou mě to zase začalo dost bavit, také to lze vidět na Skimu, kde cestou IC děláme polepy pro hráče.
Jo a taky mám rád hudbu, přesný žánr nemám, prostě poslouchám to co se mi líbí.

Dobrý, to už by stačilo, jsem línej psát více.

Reathy

Hráč

1
3.1.2021 20:31

Jméno - Frederick Maddison
Datum narození - 9.2.1998
Místo narození - California.
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek.
Vzdělání:

California Middle School - 1600 Vallejo Way, Sacramento, CA.

Pacific Law Academy High School - 1621 Brookside Rd, Stockton, CA.

Následně - Police Academy.


Kurzy / Licence - License typu B, sebeovládání a sebeobrana, první pomoc.
Telefonní číslo - 447706

OOC informace

Věk - 15.
Funkční mikrofon - ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Momentálně při distanční výuce 5-8+ hodin.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální.
Něco o vás - Mno, Ahoj, jmenuju se Marek, RP hraju již od svých 10 let, začínal jsem na SA:MPu, kde jsem si vytvořil velké zkušenosti. Rád se sbližuju s ostatními a snažím se mít dobré vztahy. Celkem dost hrávám RP s tím, že se snažím dostat do PD a postupně se vyhoupávat na vyšší hodnosti. S PD mám zkušenosti jak na SA:MPu, tak na MTAčku, jelikož jsem jednu dobu i velil celému Police Departmentu. Vím co a jak funguje. Pokud je něco nového, rád se přiučím. Mám dobré zkušenosti s cizými jazyky - umím plynule anglicky.

4.1.2021 12:36, odstraněno 8.1.2021 00:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

UjoBochnik

Hráč

9
4.1.2021 14:52, naposledy upraveno 4.1.2021 21:41 uživatelem UjoBochnik

Jméno – Cane Rakowski

Datum narození - 1.1.2000

Místo narození – Los Santos

Místo trvalého pobytu – Ubytovna,Palomino Creek; Red Country

Vzdělání – 2015-2019 Střední škola ekonomická Los Santos

Kurzy / Licence –  Kurz sebeobrany

Telefonní číslo - 891152

OOC informace

Věk -  13

Funkční mikrofon -  Ne

Kolik času investujete do hraní postavy u policie -  4-6 hodin denně

Převážně hraju legální postavy.

Něco o vás -  Ahoj jmenuji se Filip, pocházím a bydlím v Olomouckého kraji. Jsem bohužel jestě na základní škole. Rád hraju počítačové hry, občas si s kamarády zahraji fotbal ale jinak moc nesportuji. Mezi mé zájmy patří: Vaření, Rad tvořím cokoli na počítači, atd. MTA hraji už poměrně dlouhou pro někoho krátkou dobu (cca 5 měsíců) a už od začátku jsem se vzhlédl v práci u PSA.  Ve volnem čase se rád koukám na filmy, hraji MTA a vařím. Tohle je vše o mě a mojí přihlášce. Děkuji.

4.1.2021 15:47, odstraněno 4.1.2021 16:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.1.2021 16:05, odstraněno 4.1.2021 18:22 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.1.2021 18:23, odstraněno 4.1.2021 18:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024