Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - VlkoVod


30.11.2020 16:35, naposledy upraveno 30.11.2020 16:36 uživatelem Awoo

Přezdívka: VlkoVod

Věk: 18+

Zkušenosti: Člen AT na předchozích verzích SKIMO RP (včetně Lead Admin)

Komunikační dovednosti: Hlasivky *check*, Prsty *check*

Mám čas: Ve večerních hodinách v podstatě denně.

Další informace o mně:

"Zřete VlkoVod, ten jenž byl pradávný v době, kdy náš svět byl teprve v plenkách..." - asi takto bych mohl být komukoliv představen. Většina AT mne zná, co se týče hráčů, tak pro ty, kteří se mnou neměli tu čest, potkáváme se ve hře na mojí postavě kapitánky PSA. Jsem ENTP-A a díky 16osobnostem jsem konečně našel výmluvu, proč používám svou nadprůměrnou inteligenci a kreativitu pro vymýšlení blbostí a na RolePlay, když bych mohl třeba místo toho dělat něco užitečného, jako léčit rakoviny, ukončovat války, nebo objevovat čistou energii. Ale to zní jako nuda. Budu rád, když se budu moci vrátit jako nová posila AT, jelikož si myslím, že každá PSA potřebuje k ruce nějakého toho admina, aby nevznikaly zbytečné prodlevy, když je potřeba pořešit nějakou organizační / inventární věc na stanici a zrovna nikdo nemá moc čas. - To je asi hlavní důvod, proč vlastně podávám tuto přihlášku.

7.12.2020 03:08

Ahoj,

tvá přihláška byla vyhodnocena členy Skimo AT s úrovní 3+ a rozhodli jsme následovně:

Přihláška je přijata. Postupuješ na TS3 pohovor, který proběhne za přítomnosti mě a @neznamy#598.


Powered by LeoSight IFS
LT~55