Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náborového řízení k Hasičskému Záchrannému Sboru na pozici "HASIČ"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



2.1.2021 09:51, odstraněno 8.3.2021 08:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

bit

Hráč

49
2.1.2021 17:45

Titul, jméno, příjmení: Ralph Stokes

Datum narození: 31.1.1995
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Střední škola průmyslová obor automechanik v Los Santos

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A, B a C

Proč právě Vy: Chci zachraňovat a chránit lidské životy. Mohu také do týmu přinést něco nového nebo zlepšit. Ve sboru mám také pár známých se kterýma si celkem dobře rozumím takže by různé situace měli jít jako po másle. Mé řidičské schopnosti jsou také dobré a kamkoli se dostat by mi nedělalo problém.

Životopis: Narodil jsem se v Los Santos kde jsem také žil do mých šesti let, ale pak jsme se s rodinou museli přestěhovat do Red County z finančních důvodů. Po smrti rodičů jsem přišel o vše a musel jsem začít od začátku. Našel jsem si práci u Policie kde jsem potkal nové kamarády a nabral zkušenosti. Jedním se kterým jsem se poznal se jmenuje J. Heavy, se kterým a dalšími jsme se složili na vilu nedaleko Blueberry. Život teď beru dost v klidu a nerozčiluju se nad blbostma. Mezi mé zájmy patří jízda autem a sledování anime a četba mangy, to je asi vše co mě zajímá. Budu rád pokud budu přijat.

V případě kontaktu mé číslo je 424375

2.1.2021 17:57

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


Kontrola přihlášek č. 10/1-POÚO-Smith

V Y H O D N O C E N Í

# PŘIHLÁŠKA 1 - Jack Dufek ( @neznamy#3800 )

Vážený pane Dufek, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích

 

Za personální odd. a sekretariát územního odboru Montgomery,
mjr. Ing. Pavel Smith

kontakt: tel.: 642-530
kontakt: e-mail: pavel.smith@smail.ic

2.1.2021 17:58, naposledy upraveno 6.1.2021 10:56 uživatelem Crazy

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


Kontrola přihlášek č. 11/1-POÚO-Smith

V Y H O D N O C E N Í

# PŘIHLÁŠKA 1 - Ralph Stokes ( @bit )

Vážený pane Stokes, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích

 

Za personální odd. a sekretariát územního odboru Montgomery,
mjr. Ing. Pavel Smith

kontakt: tel.: 642-530
kontakt: e-mail: pavel.smith@smail.ic

DrHell

Hráč

18
6.1.2021 10:35

J.D. Merrick Mason

Dátum narodenia : 12.4.1965
Miesto narodenia: Newbury, Spojené královstvo
Kontakt: merrick.mason@smail.ic ((Discord: Hellye16#0732)) / Tel. č. 398839
Národnosť: Anglická
Štátne občianstvo: San Andreas
Kontaktné bydlisko: Palomino Creek


VZDELANIE

  • Základná výučba a Gymnázium Newbury
  • 1972-1986
  • University College London - Faculty of Law (Dokončený titulom J.D. - Doktor práv)
  • 1986 - 1992

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI

  • Spoločnosť pre právo (Law Society) - Advokát zastupujúci v občianskoprávnom odbore 
  • 1992 - 2018
  • Red County News - Redaktor
  • 2020-súčastnosť

ZNALOSTI

  • MS Office - Pokročilý
  • Sociálne siete - Bežný užívateľ
  • ŘP typ. B

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • Slovenský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Anglický jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Francúzsky jazyk - Vo výučbe (odhadovaný stupeň - A1)

MOTIVAČNÝ DOPIS

Na základe uvedenej pracovnej ponuky na pozíciu "Hasič" si podávam danú prihlášku s doloženým životopisom. Moje výučné skúsenosti sú vynikajúce, preto sa rád naučím nové veci. Som fyzický aj psychický zdatný na danú pracovnú pozíciu. Disponujem ŘP typ. B, aktivitou, rýchlosťou a zaujatosťou. Preto si myslím, že som dobrý uchádzačom na pozíciu "Hasič".

6.1.2021 10:57

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


Kontrola přihlášek č. 12/1-POÚO-Smith

V Y H O D N O C E N Í

# PŘIHLÁŠKA 1 - Merrick Mason( @DrHell )

Vážený pane Masone, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích

 

Za personální odd. a sekretariát územního odboru Montgomery,
mjr. Ing. Pavel Smith

kontakt: tel.: 642-530
kontakt: e-mail: pavel.smith@smail.ic

jakoubeksmrk

Hráč

1
7.1.2021 19:29

Titul, jméno, příjmení: Paul Smith

Datum narození: 15.4.1996

Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Vzdělání zakončeno maturitní zkouškou - Střední škola automobilní Ústí nad Labem

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A, B, C

Proč právě Vy (min. 50 slov)
Myslím si, že můžu být dobrý člověk pro váš sbor. Jsem pracovitý a manuálně zručný je to práce která mě baví a bavila takže bych byl často při ruce a na dosahu, jsem dost trpělivý člověk a moc rád pomáhám lidem. Mám výbornou fyzickou kondici i v plavání, zkušenosti jako hasič a dokončenou střední školu, moc rád bych pomohla kolektivu se svými technickými i mechanickými znalostmi. Nemám žádné psychické problémy které by narušovali kolektiv v práci nebo práci, nemám strach z výšek a myslím si že je dost důležité protože hodně lidí tady chce pracovat a když začnou pracovat tak ani nemůžou vylézt do okna ve čtvrtém patře protože se bojí výšek.

Životopis
 (min. 100 slov)
Jmenuji se Paul Smith, měřím 180 cm, vážím kolem 85kg. Narodil jsem se v Ústí nad Labem, ale vyrůstal jsem na vesnici kousek od města kde jsem často chodil koukat na hasičské závody a nakonec jsem se rozhodl že si to zkusím taky. Tak jsem se přihlásil a začal chodit do SDH Malečov kde jsme měli jednou týdně trénink a jednou měsíčně závody s okolními vesnicemi. Rád sportuji a chodím do posilovny. Na uklidnění chodím do mé garáže stavět auto. Udělal jsem si řidičský průkaz typu A, B a C. Po škole jsem začal pracovat v zdejší autodílně od roku 2015 - 2019 a pak jsem se přestěhoval sem. Chtěl jsem využít svoje schopnosti hasiče tak jsem se rozhodl že bych si to vyzkoušel u vás a tak doufám že bych vám tu mohl být k nápomoci a pomáhat zachraňovat lidské životy.

MarkCZE

Hráč

17
8.1.2021 16:35

Titul, jméno, příjmení: Mark Anthony

 

Datum narození: 5.12.1995

Nejvyšší dosažené vzdělání: 

Střední škola Trivis Karlovy Vary

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B i C

 

Proč právě Vy (min. 50 slov): už jsem u hasičů delal v jiném městě vím jak to funguje a mám na to školu umím používat hasičské věci atd. Při vybírání k hasičům jsem byl nejlepší při zkoušce. V jiném městě jsem byl Poručík a Pilot složil jsem letecké zkoušky u hasičů. Vycházel jsem ze sboru dobře myslím si že mám dost zkušeností byl jsem u hasičů asi 2 roky

Životopis (min. 100 slov): Jmenuji se Mark Anthony je mi 26 let. Mám základní a střední školu s maturitou dělal jsem u hasičů i na chvíli u Policie České republiky a Technických služeb města Prahy. Ovládám jazyky češtinu a angličtinu lehce němčinu a ruštinu. U HZS jsem dělal pilota a poručík jak jsem psal na hoře. Pocházím z Karlových Varů v České republice potom jsem se přestěhoval do Prahy a teď jsem za práci přiletěl jsem.

8.1.2021 19:11, odstraněno 21.1.2021 08:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.1.2021 22:40, odstraněno 14.1.2021 21:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~56