Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náborového řízení k Hasičskému Záchrannému Sboru na pozici "HASIČ"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



Dominik1

Hráč

2
13.1.2021 19:51

Titul, jméno, příjmení: Mike Novak

Datum narození: 3.11.1983
Nejvyšší dosažené vzdělání: vysoka škola byvalej hasič  v roce 2020

Jsem vlastníkem ŘP. sk:  typu B

Proč právě Vy (min. 50 slov):  chci pomahat zboru hasičsky zbor pomahat hasit pracovat jako hasič
Životopis
 (min. 100 slov): zdravim moje jmeno je Mike Novak je mi 37 let a pracoval jsem jako mistni ochranka v opchodeh nebo venku/  nejvice jsem za tu dobu zažil hodne veci třeba nadavky hatky nebo bytky a to se mi nelybylo začal jsem přemyšlet kde budu pracovat a rozhodl jsem se pracovat hasičsky zbor chci pomahat hasičum a snažit se co nejvice co to de za ten život to stoji byt hasičem a furt zachranovat lidem život za tu dobu nemam žadne auto žadny dum nebo barak  ale potom co jsem jsi uvedomyl že prace je o vyplate vydelavat jsi co nejvice jak jsem byl v byvalim meste tak tak to bylo oničem protože furt tam byly bytky a to se mi nelibylo tak jsem šel radši tadyk kdo sou hasiči zachranka policie ochranka mechanikci a tak jsem se rozhodil byt hasičem protože jsem byl byvalej hasič v roce 2020 a potom me vyhodily.

14.1.2021 02:53, naposledy upraveno 14.1.2021 02:54 uživatelem neznamy#3769

Titul, jméno, příjmení: Bc. Elena Omackova

Datum narození: 1999
Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoké 

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B a C

Proč právě Vy (min. 50 slov): Jsem silná a nadaná žena která dokáže hasit věci. Moje máma dělala ve Vanilce Unicorn  když jsem byla mála a nak to tam zapálila a já  jsem to šla uhasit vodou, povedlo se. Ráda jezdím na kole a sportuji proto jsem silná žena. 
Životopis
 (min. 100 slov): Narodila jsem se na lodi která zrovna jela z  Ugandy a mířila do Italie v Italii jsem bydlela rok a pak jsem se přestěhovala do ČR kde jsem studovala zakladni školu, potom střední a pak vysokou. Jako mála jsem chodila do hasičského kroužku a když jsem byla starší tak jsem byla i u dobrovolní hasičů. Pak jsem se rozhodla začít nový život v San Andreas a ted hledám práci u HZS.

14.1.2021 21:36, odstraněno 14.1.2021 22:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

xxxondraxxx

Hráč

3
14.1.2021 22:36

Kubby

Hráč

57
15.1.2021 09:48

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


Kontrola přihlášek č. 13/1-POÚO-Heavy

V Y H O D N O C E N Í

# PŘIHLÁŠKA 1 - Paul Smith (@jakoubeksmrk)

Vážený pane Smith, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích


# PŘIHLÁŠKA 2 - Mark Anthony (@MarkCZE)

Vážený pane Anthony, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích


# PŘIHLÁŠKA 3 - Brian Nocor (@Waust)

Vážený pane Nocor, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích


# PŘIHLÁŠKA 4 - Mike Novak (@Dominik1)

Vážený pane Novak, 
Vaše žádost o přijetí do Hasičského Záchranného Sboru Montgomery, se z důvodu nesplnění prvotních podmínek v zahajovacím, prvním kole  Z A M Í T Á. 


# PŘIHLÁŠKA 5 - Bc. Elena Omackova (@neznamy#3769)

Vážená paní Omackova, 
Vaše žádost o přijetí do Hasičského Záchranného Sboru Montgomery, se z důvodu nesplnění prvotních podmínek v zahajovacím, prvním kole  Z A M Í T Á. 


# PŘIHLÁŠKA 6 - Honza Šťastný (@xxxondraxxx)

Vážený pane Šťastný, 
Vaše žádost o přijetí do Hasičského Záchranného Sboru Montgomery, se z důvodu nesplnění prvotních podmínek v zahajovacím, prvním kole  Z A M Í T Á. 


Za personální oddělení a sekretariát územního odboru Montgomery,
kpt. Mgr. Johny Heavy

kontakt: tel.: 848-033
kontakt: e-mail: johny.heavy@smail.ic

16.1.2021 23:45, naposledy upraveno 17.1.2021 19:14 uživatelem UjoBochnik

Titul, jméno, příjmení: Pan. Cane Rakowski

Datum narození: 1.1.2000
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Střední škola ekonomická, Los Santos

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A,B,C

Proč právě Vy (min. 50 slov)Jmenuji se Cane Rakowski, a proč právě já? Protože už od malička jsem chtěl být hasičem, a jsem oddanný své práci. A chci zachraňovat lidské a zvířecí životy, a umím zachovat chladnou hlavu při různých situacích. Jsem pracovitý a tento typ práce mě neskutečně baví, takže to je důvod proč si myslím proč by jste měli vzít právě mě.


Životopis
 (min. 100 slov)Zdravím, jak už jsem zmiňoval tak se jmenuji Cane Rakowski. Narodil jsem se v Los Santos a jako malý jsem bydlel s rodiči ale postihl nás hrozny požár domu a musel jsem jít bydlet do dětského domova. A to je taky důvod proč chci jít k HZS, chci chránit občany Red Coutry před ohněm a pomáhat při autonehodách, atd. Když mi bylo 15let tak jsem začal chodit do hasičského zboru, to jsem ještě chodil na základní školu. Když mi bylo 18 let vyhodily mě z dětského domova a musel jsem se odstěhovat, takže jsem přestal chodit do hasičského zboru u nás na vesnici. Mam rad sport a dost se věnuji boxu. A ovládám i Anglicky a trochu Rusky jazyk. Budu rád pokud budu přijat.

 

Kontakt: cane.racowski@smail.ic (discord:UjoBochnik#5575)

Tel. Číslo: 891 152

19.1.2021 00:58, odstraněno 19.1.2021 19:08 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Ressetth

Hráč

14
20.1.2021 08:57, naposledy upraveno 20.1.2021 09:00 uživatelem Ressetth

Titul, jméno, příjmení: Bc. Salvio Lucio

Datum narození: 26.11. 1998
Nejvyšší dosažené vzdělání:
Vysoká škola, bakalářský titul.

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A, B, C

Proč právě Vy (min. 50 slov): Od mala jsem věděl že bych chtěl jednou pomáhat lidem, jelikož se tomuto oboru společně s novinářstvím věnuji už několik let, dá se říct i od mala. Už jako malé pívo jsem obdivoval práci hasičů a celkově složek IZS. Již v devatenácti letech jsem začal s požárnictvím, začal jsem chodit na kurzy, které jsem také úspěšně absolvoval.
Životopis
 (min. 100 slov): Jmenuji se Salvio Lucio, nedávno jsem dovršil hranici 40 let, avšak věk je jenom číslo a to vám mohu dokázat, Mám mnoholeté zkušenosti, tomuto povolání se věnuji od malička, od devatenácti let jsem začal chodit na různé požární kurzy, např. kurz požární techniky, požárních postupů a zdravovědy, kurz na strojníka a strojní přípravu. V 26ti letech, po přestěhování do Los Angeles jsem pracoval u Hasičského záchranného sboru Los Angeles kde jsem pracoval pod velitelem Rostislavem Gordijevskim, po dobu tří let a zastával jsem pozici lieutenant, kdy jsem měl na starosti celou akademii.

Kontakt: salvio.lucio@smail.ic

 

20.1.2021 20:24, odstraněno 20.1.2021 20:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.1.2021 17:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~50

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024