Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náborového řízení k Hasičskému Záchrannému Sboru na pozici "HASIČ"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



xxxondraxxx

Hráč

3
8.2.2021 20:06

Mila69

Hráč

4
10.2.2021 17:33

Vzor přihlášky

[OOC]

Přezdívka: Mila69

Věk: 15

Jak často můžu být na serveru: Každý den 6-8 hodin 

 

[IC]

Celé jméno: Felix Morgens

Věk:25

Datum narození: 11.6.1995

Kontakt: 766434

Životopis: Zdravím, mé jméno Felix Morgens. Pocházím z Turecka z přesněji města Ankara. Tam jsem vystudoval základní školu, a poté se přestěhoval do Finska. Ve Finsku jsem studoval střední s maturitou, a poté i Vysokou školu. Ve svém oboru jsem pokračoval, a šel jsem na Vyšší odborná škola HZS. Když jsem školu dodělal, tak jsem chvíli pracoval jako řidič záchranky, a poté jsem byl povýšen na Záchranář. A momentálně jsem se přestěhoval do Fort Carson, a chtěl bych tu začít nový život. S pozdravem Felix Morgens.

 

Díky nashledanou

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

10.2.2021 21:05

Titul, jméno, příjmení: Mgr. Lucie Nagy

Datum narození: 1.1.1998
Kontakt (tel číslo):
465166
Nejvyšší dosažené vzdělání:
Vysoká škola právnická a Střední zdravotnická škola

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B a C

Proč právě Vy (min. 50 slov): Díky mému studiu mám dostatečné zkušenosti na i při zachraňování kdyby bylo potřeba. Taktéž ráda pracuji v dobrém kolektivu a myslím si že by sem dokázala dobře vypomoci s prací. Znám se tady s několika kolegy a myslím si že by sme si dobře rozumněli a pracovali tak jako kolektiv. Taktéž sem byla na náboru dne 10.2.2021 ale nastali menší komplikace z mé strany když sme se vraceli na stanici.
Životopis
 (min. 100 slov)Narodila sem se v Las Venturas dne 1.1.1998 o 17:00 a mám vystudovanou Střední Zdravotníckou Školu a Vysokou Školu Právnickou. Dělala sem v Hasičském Záchranném Sboru už v jiném městě takže mám zkušenosti aby sem věděla jak se zachovat v rúzných situacích.  Udělala sem si vodičské prúkazy typu B a taktéž C. Vozila sem kamiónem rúzné zakázky a taktéž i balíky do rúzných domácností a společností. Taktéž dělám jako vedlejší práci mechaničku takže i vím rúzné věci o autech které by se mohli hodit při zajišťování vozidel. Znám se s dosti lidma na ostrově a s většinou mám dobrý vztah. 

fuNNycek

Hráč

2
10.2.2021 21:23

Titul, jméno, příjmení:  Bc. Anthony Murray

Datum narození: 19.11.1996
Kontakt (tel číslo):
750547
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Vysokoškolské (Bakalářské) - Vysoká škola báňská - technická univerzita Ostrava, fakulta elektrotechniky a informatiky

Jsem vlastníkem ŘP. sk:  vlastním řidičský průkaz typu A, B i C.

Proč právě Vy (min. 50 slov)Myslím si, že tahle otázka má více odpovědí. Asi bych začal tím, že v tomto zaměstnání jsem se již ucházel, tudíž mám drahocenou praxi. Baví mě pomáhat lidem, starat se o jejich bezpečnost a zachraňovat lidské životy. Pro mě tato profese byla vždy naplňující a myslím si, že bych jí věnoval svůj čas s radostí a s chutí. Také si myslím, že je důležité zmínit. Také si osobně myslím, že jsem pracovitý, pilný a cílevědomý člověk, který by tomuto sboru jenom prospěl.

Životopis (min. 100 slov): Zdravím. Moje jméno je Anthony Murray, je mi 24 let a pocházím z Los Santos, Idlewoodu. Svoje dětství jsem prožil na písku, s kamarády hraním fotbalu a ostatních sportů. Tato "akčnost" mi zůstala doteď. Momentálně bydlím spokojeně  ve Fort Carsonu. Svojí pracovní kariéru jsem začal právě zde, u Hasičů. Pracoval jsem zde spokojeně nějakou tu dobu, než jsem se rozhodl změnit zaměstnání a směřoval svojí cestu do PSA. Zde jsem také strávil nějaký ten čas a momentálně mě to opět začalo táhnout k Hasičskému sboru. Asi by se hodilo zmínit i trošku o sobě. Myslím si, že jsem komunikativní a přátelský člověk. Osobně mě velmi baví cestování. Rád si vyjedu někam na výlet, projet se autem, ale nedělá mi problém si zajít i do hospody nebo restaurace. Tak tedy doufám, že jsem vás zaujal, a že se společně v budoucnu potkáme na stanici.

S přáním pěkného dne: Anthony Murray

10.2.2021 22:26, naposledy upraveno 13.2.2021 21:00 uživatelem Crazy

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


Kontrola přihlášek č. 1/2-POÚO-Smith

V Y H O D N O C E N Í

# PŘIHLÁŠKA 1-3 - PŘIJATI PŘI HROMADNÉM NÁBORU


# PŘIHLÁŠKA 4

 

Vážená paní Nagy,  (( @Derbo ))
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích

 


 

# PŘIHLÁŠKA 5

 

Vážený pane Murray,  (( @fuNNycek))
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích

 

 

mjr. Pavel Smith

tel.č 642 530

11.2.2021 08:04

(( @Crazy ))

Kontakt: 465166, lucie.nagy@smail.ic

SM073

Hráč

8
11.2.2021 15:26

Titul, jméno, příjmení: Jozef preskakal

Datum narození: 8.1.2000
Nejvyšší dosažené vzdělání: Strednú odbornú školu stavebnú

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A B a C

Proč právě Vy (min. 50 slov):  Som fyziský a Psychický  zdatny človek  viem zachovat chladnu hlavu v krizových situací. 

Životopis

Narodil som sa v Los Santos kde som chodil na zakladnu školu . Po zakladnej skole ma rodičia poslali na Slovensko kde som siel na skolu do Žiliny  a mam vystudovany odbor mechanik hasičskej techniky. Ked som sa vratil do Los Santos zamestnal som sa v security a robim tam do dnes. 

 

mobilne čislo 500620

discord SamoJebos#7285

 

11.2.2021 19:39, naposledy upraveno 13.2.2021 21:01 uživatelem Crazy

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


Kontrola přihlášek č. 2/2-POÚO-Smith

V Y H O D N O C E N Í

# PŘIHLÁŠKA 1 - Jozef Preskakal (( @SM073 ))

Vážený pane Preskakal,
Vaše žádost o přijetí do Hasičského Záchranného Sboru Montgomery, se z důvodu nesplnění prvotních podmínek v zahajovacím, prvním kole  Z A M Í T Á. 

 

mjr. Pavel Smith

tel.č 642 530

 

kure

Hráč

1
11.2.2021 23:02

Titul, jméno, příjmení: ING. Pjong Ting Cao 

Datum narození: 28.5. 1985.
Kontakt (tel číslo):669138
Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysokoškolské

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B a C

Proč právě Vy (min. 50 slov):  S touto prací mám již zkušenosti. Mám černý pásek v karate a pravidelně chodím plavat do místních jezer a řek. Studoval jsem na škole která se tímto oborem zabývala, miluji tuto práci a mám k ní velice kladný vztah z dřívějších let. Jsem společenský a věrný Věřím že s naší pomocí bude svět lepší místo. Budu distribuovat čerstvou polévku a nudle pro kolegy. Jsem zvyklý pracovat a ničeho se nebojím.


Životopis
 (min. 100 slov): Narodil jsem se ve svém rodném státě Vietnam. Jako maličký jsem pomáhal svému otci, který v naší malé vesnici vlastnil večerku. V mých 7. letech se moji rodiče rozvedli a já se s otcem odstěhoval do San Andreass. Nebyly to pro mě zrovna lehká léta protože jsem tehdy pořádně neuměl česky číst ani psát. Chodil jsem na různé logopedické kurzy a děti se mi smáli. Mě to ale jen více motivovalo ke studiu. Na střední školu jsem nastoupil v mých 15. letech. Byla to střední odborná škola požární ochrany ve Frýdku Místku. Zde jsem zažil svá nejlepší léta. Lidé zde byli mnohem chápavější než na mé základní škole. Za 4. roky jsem bez větších problémů odmaturoval. Přemýšlel jsem kam se svým životem dále a rozhodl jsem se že se budu zajímat o záchranu lidských životů. Jelikož je moje rodina velice pobožná tak i já věřím že když se budu ke všem tvorům chovat mile, v budoucím životě se ke mě ostatní budou chovat jako já k nim.  Proto jsem se rozhodl jít na Fakultu bezpečnostního Inženýrství v Ostravě. Zde jsem strávil 7 let svého života. Po 7. letech jsem se svou třídou školu vyšel a dostal jsem titul Ing. Jakmile jsem vyšel školu rozhodl jsem se ucházet se o místo hasiče v Praze. To mi také vyšlo a já na tomto místě pracoval celé 3 roky. Práce to byla úžasná ale kolegové si mě dobírali kvůli mému asijskému původu. A kvůli tomu jsem se rozhodl že ze svého místa odejdu a odstěhuju se do San Andreass. Zde žiji již pár let se svým bratrem a otcem. A to je asi celý můj příběh.

DaNNyCZ

Hráč

1
14.2.2021 13:37

Titul, jméno, příjmení: MUDr. Dusan Kakadu

Datum narození: 24.01.1998
Kontakt (tel číslo): 358 958
Nejvyšší dosažené vzdělání: ústřední hasičksá škola Los Santos

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B, C

Proč právě Vy (min. 50 slov): jsem fyzicky i psychicky zdatný člověk, nedělá mi problém zachraňovat zvířata, a hasit ohně, mám kurzy zdravovědy, a působil jsem i u záchranky, první pomoc mi nedělá problém, pracoval bych celý den, a u každé nehody bych byl, je na mě spoleh, jsem klidný člověk, je na mě spolech.

Životopis (min. 100 slov)jsem pracovitý chlap co hledá zaměstnání, jsem připraven využít své dovednosti u Hasičského sboru, pozitivní přístup a ochota pracovat, mám čistý trestní rejstřík, kromě menšich přestupků za větší rychlost, mám hodně zkušeností z IZS složkami, zkušenosti z IZS mám 8 let, byl jsem i dobrovolný hasič v 16 letech v jedné obci, o zaměstnání jsem přišel kvůli zdravotním problémům, ale už jsem zdravý jako ryba

předchozí zaměstnání: působil jsem u policie v české republice

 a u záchranné služby ve Slovensku

a než jsem pracoval u IZS složek tak jsem byl za pokladnou

dovednosti: silné komunikační dovednosti, kreativita, řešení problémů, 

jazyky: Angličtina, Čeština, Němčina

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~71

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo