Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náborového řízení k Hasičskému Záchrannému Sboru na pozici "HASIČ"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



Dantys

Hráč

2
15.2.2021 15:20

Titul, jméno, příjmení: Angelo Fiatskej

Datum narození: 12.5.1994
Kontakt (tel číslo): 
698059
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Vysoká škola právnická a Střední zdravotnická škola

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B

Proč právě Vy (min. 50 slov)Byl jsem 5 let u HZS, miluji tuto práci a dělám jí poctivě. Záchrana lidí v domech nebo v autech mě baví. A nechci aby lidi umírali, jsem společenský a rád poznávám novou komunitu. Práce u HZS je můj obří koníček. 
Životopis
 (min. 100 slov)Narodil jsem se v Los Santos a tedkom žiju v malé vesničce, baví mě zachranovat lidi kteří potřebujou nutní pomoc. Moje kondice je na úrovni a myslím si že nejsem zrovna pomalý. Rodiče nemám, protože mi umřeli po cestě na dovolenou. Stala se nehoda kde na místě umřeli. Rád bych otevřel novou cestu k světu. Rád objevuji nové věci.

p4trik44

Hráč

4
17.2.2021 09:07, naposledy upraveno 17.2.2021 09:16 uživatelem p4trik44

Titul, jméno, příjmení: Matteo Saviola 

Datum narození: 5.8.1990
Kontakt (tel číslo): 698505
Nejvyšší dosažené vzdělání: Střední škola Trivis Karlovy Vary, dokončena Maturitou

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A,B,C

Proč právě Vy (min. 50 slov): mám několikaleté zkušenosti v HZS v né jednom městě. Jsem vyškolen jako hasič, ovšem ne školou, ale v praxi. Rad zachraňuji lidské životy a proto jsem před lety začal právě jako hasič. Můj cíl je vždy jen jeden a to aby byl každý v bezpečí a nejlépe bez úrazu, samozřejmě ne jen člověk, ale i zvíře. Poté se snažím především zachránit co nejvíce majetku aby byla škoda co nejmenší to jde.
Životopis
 (min. 100 slov):  Zdravím, mé jméno je Matteo Saviola, pocházím z Itálie a to konkrétně z Milana. Než jsem se přestěhoval sem, tak jsem do svých 21let žil s matkou v Česku kde jsem studoval a pak se v 21Letech vrátil do Milana. V Miláně jsem pracoval jako každý, avšak jednoho dne jsem jel domu z práce a viděl jsem dům v plamenech a v něm rodinu, jako slušný jsem zastavil a šel pomáhat. Vběhl jsem do domu pro malé dítě a vynesl ho ven, dostal jsem za to obdiv hasičů že to moc lidí v tak velkém požáru neudělá… řekl jsem že je to samozřejmost, o par dni později jsem dostal nabídku jako dobrovolný hasič, neváhal jsem a příjmul jsem ji. Po několika měsících mi nabídl starosta abych se stal hasičem na plný úvazek, neváhal jsem a šel do toho, poté jsem se odstěhoval do Říma kde jsem měl také nabídku jako hasič, bohužel po roce jsem musel odejít a to právě sem do Montgomery za rodinou, teď jsem řešil problémy rodinné a když mám konečně čas tak jsem si řekl že bych mohl jako hasič pomáhat tady a zachraňovat zase lidské životy.

17.2.2021 11:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

nnRayy

Hráč

29
17.2.2021 19:51

Titul. Jméno, přijmení:  Bakalář. Lea Neskova

Datum narození: 24.6.1994

Nejvyšší dosažené vzdělání: Střední škola zdravotnická, Vysoká škola Bezpečnostní managment.

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A,B,C

Proč právě vy: Myslím si o sobě, že jsem zkušená a rozumná žena. Mám dost zkušeností, jak ve zdravotním oboru, tak jsem na tom dobře i s fyzičkou. Už jako malá jsem hodně sportovala, začínalo to gymnastikou, ale potom jsem přešla na basketball. A ve 14 jsem přešla na dobrovolnou hasičku. A takhle jsem se tomu věnovala 4 roky, ale potom jsem s tím musela přestat, jelikož jsem šla na vysokou školu.

Něco o mně: Zdravím, Lea Neskova jméno mé. Pocházím z Německa, přesněji z Berlínu. Už jako malá jsem hodně sportovala, a naplňovalo mě to. Mám střední školu zdravotnickou, a pár kurzů ve zdravotnictví, takže toho dost umím. Samozřejmě jsem prošla v každém ročníků bez problému, a obě školy mám dodělané. Po mé vysoké škole, jsem se přestěhovala jsem, a našla jsem si zde přítele. Přijela zamnou rodina, otec, bratr. A momentálně žiju šťastný a veselý život..

S pozdravem Lea Neskova.

 

Kubby

Hráč

57
18.2.2021 12:53

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


Kontrola přihlášek č. 3/2-POÚO-Heavy

V Y H O D N O C E N Í

# PŘIHLÁŠKA 1 - Ing. Pjong Ting Cao (@kure)

Vážený pane Cao, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích


# PŘIHLÁŠKA 2 - MUDr. Dusan Kakadu (@DaNNyCZ)

Vážený pane Kakadu, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích


# PŘIHLÁŠKA 3 - Angelo Fiatskej (@Dantys)

Vážený pane Fiatskej, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích.


# PŘIHLÁŠKA 4 - Matteo Saviola (@p4trik44)

Vážený pane Saviola, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích.


# PŘIHLÁŠKA 5 - Mario Saviola (@neznamy#3324)

Vážený pane Saviola, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích.


# PŘIHLÁŠKA 6 - Bc. Lea Neskova (@nnRayy)

Vážená paní Neskova, 
vzhledem k bezchybnosti v žádajícím dokumentu, splnění prvotních podmínek se Vaší žádosti do vstupu náboru Hasičského Záchranného Sboru Montgomery v plném rozsahu V Y H O V U J E s podmínkou.
Nyní vítejte v druhém kole náboru, 2. kolo náboru probíhá pohovorem na ÚO HZS Montgomery.

Tímto bych vás taktéž požádal o zaslání důležitých a věcných materiálů, uvedené níže. Nadále na Vás apeluji v tom, aby jste nekontaktoval vedení, personální oddělení ani sekretariát osobně nýbrž vyčkal na telefonát, vřele děkujeme.

Na budoucí schůzi si prosím připravte listinné podklady o dokončení a absolvování SŠ, OP a případné nevypsané kurzy, vše co jste zde napsal musíte při pohovoru doložit !!!

O budoucí schůzi budete obeznámen prostřednictvím tohoto vlákna a smailem který doporučuji co nejdříve poskytnout. Na tomto internetovém vlákně budete obeznámen v další kontrole přihlášek v dodatcích.

Vaše podmínka je, že dodáte váš telefonní kontakt.


Za personální oddělení a sekretariát územního odboru Montgomery,
kpt. Mgr. Johny Heavy

kontakt: tel.: 848-033
kontakt: e-mail: johny.heavy@smail.ic

18.2.2021 14:27, odstraněno 25.2.2021 12:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.2.2021 21:03, odstraněno 21.2.2021 14:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Mila69

Hráč

4
19.2.2021 15:10

Vzor přihlášky

[OOC]

Přezdívka: Mila69

Věk: 15

Jak často můžu být na serveru: Každý den 8-10 hodin 

 

[IC]

Celé jméno: Francesco Moretti

Věk: 28

Datum narození: 11.6.1992

Kontakt: 690061

Životopis: Zdravím, mé jméno Francesco Moretti. Pocházím z Italie z přesněji města Milano. Tam jsem vystudoval základní školu, a poté se přestěhoval do Česka. V Česku jsem studoval střední s maturitou, a poté i Vysokou školu. Ve svém oboru jsem pokračoval, a šel jsem na Vyšší odborná škola HZS. Když jsem školu dodělal, tak jsem chvíli pracoval jako řidič záchranky, a poté jsem byl povýšen na Záchranář. A momentálně jsem se přestěhoval do Los Santos, a chtěl bych tu začít nový život. S pozdravem Francesco Moretti.

 

Díky nashledanou

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

19.2.2021 20:36, odstraněno 19.2.2021 22:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacob66

Hráč

1
22.2.2021 18:33

Titul, jméno, příjmení: Ing. James Peterson,PhD.

Datum narození: 21.01.1990
Kontakt (tel číslo):
384764
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Stredná Škola s maturitou - Technická - Hasičská technika, Vyoká Škola úspešne skončená - zameraná na technictvo a lekárstvo.

Jsem vlastníkem ŘP. sk: ŘP : B,A,C

Proč právě Vy (min. 50 slov): Zdravím volám sa James Peterson a mam záujem sa k vám dostať. Prečo práve ja? Od malička mi ide vzorom moj dedko ktorý bol hasičom. Vždy mi hovoril na ake prípady a vyjazdy chodil a mňa to vzdy bavilo. Preto som si vybral takú strednu školu a nasledne vysoku školu kde som svoje informácie zo strednej školy dopĺňal plus naučil sa niečo o pomoci ľuďom a lekárstve. Mam záujem sa k vám dostať pomáhať ľuďom a zachraňovať im životy. Taktiez ponúkam aktivitu , schopnosť  a radosť k práci. Chcem sa taktiež pridat k super kolektívu, ľuďom a spoznať nových ludi.
Životopis
 (min. 100 slov)James sa narodil do chudobnej rodiny. Keď mal 6 rokov otec mu zomrel a mama si nasla niekoho nového. O Jamesa sa vôbec nestarala a po všetkých súdoch apod. sa dostal do starostlivosti starých rodičov. Takto tam vyrastal a mal šťastnejší a lepsi život. Jeho babka z dedkom sa oňho ochotne starali a mali ho radi. Takto úspešne skončil aj základnú školu pretoze sa učil dobre. Vybral si taku strednu školu pretoze dedko bol hasicom a rozprával Jamesovy príbehy z jeho služieb. Takto sa rozhodol ísť na strednu školu v odbore hasičský technik a naberal nové skúsenosti a informácie zo školy. Keď James úspešne skončil strednú školu, išiel na Vysoku a to doplniť si schopnosti z odboru technictva a zamerať sa aj na lekárstvo. Po taktiež úspešnom skončení vysokej školy bol James členom DHZ. Ako si tak spokojne žili spolu z starými rodičmi, no prisiel deň kedy jeho starý rodiča tragicky zomrely pri požiari domu. James našťastie nebol doma, no keď sa to dozvedel, na Jamesa prišiel veľký smútok ale narozdiel ďalšie odhodlanie sa stat hasičom a pomáhať ľuďom aby sa nestalo aj to co jeho starým rodičom. Po pohrebe jeho starých rodičov sa presťahoval do Red Country za lepším a krajším životom a chce  sa stať hasičom.

Dúfam ze vas moja prihláška zaujala. 

S pozdravom James Peterson.

__________________________________________

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~56