Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Crazy


18.12.2020 18:34

Přezdívka: Crazy

Věk: 14

Zkušenosti: Zaměřím se hlavně na MTA... Několikrát jsem již byl v admin-teamu na nějakých českých a slovenských serverech kde hrálo přibližně 35 lidí denně.

Komunikační dovednosti: Jsem schopen dojít na TS případně discord, kde se dokážu nějak normálně bavit.

Mám čas: Každý den převážně v odpoledních a večerních hodinách

Další informace o mně:

Ahoj, jmenuji se Matěj a vystupuji pod přezdívkou Crazy. Ve volném čase hraju počítačové hry a věnuji se IZS a požárnímu sport (nyní už 10 let). Na LeoSight jsem se zaregistroval v roce 2018. Moje aktivita na portálu se zvýšila tento rok, když se spojila s dalším serverem, a následně po obnově skima. Na skimu jsem se snažil vypomáhat po stránce modelů a textur, také jsem se zapojil do beta testování, a samotného hraní. Od začátku serveru vedu frakci HZS kterou se snažím udržet při živote. Takže ano, nejraději eRPím HZS. Na serveru se snažím aktivně odpovídat v HelpChatu a případně základně "učit" RP (základy i rp HZS. Děkuji za přečtení přihlášky.

18.12.2020 19:02, odstraněno 18.12.2020 19:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Nirox

Hráč

16
19.12.2020 02:25, naposledy upraveno 19.12.2020 02:32 uživatelem Nirox

Inspiruji se jednou odpovědí u jedné přihlášky a to zní: 

Proti, nemám s tebou kladné zkušenosti

Konec citace.

Doufám, že jsi pochopil všechno z té citace. 

 

edit: za to tvoje neustálé šikanování s tamtím i potom, co jsem ti řekl, abys toho nechal taky beru jako mínusový bod. Prostě ty se hodíš spíš na nějaké driftovací rp servery, než na skimo a projekt s historií. ;) 

19.12.2020 10:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.12.2020 01:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~45