Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - muransky


neznamy#2452

Smazaný účet

17
18.12.2020 18:38, naposledy upraveno 21.12.2020 00:33 uživatelem neznamy#2452

Přezdívka: viyn

Věk: 14

Zkušenosti: S Helperom na nejakom portále nemám, ale bol som Support a Administrátor na nemenovanom MTA Serveri.

Komunikační dovednosti: Myslím si, že komunikačné skúsenosti mám dobré nakoľko od mala už som strašne ukecaný a rád sa rozprávam s ľuďmi. Taktiež sa samozrejme dorozumiem Slovensky, Česky, Anglicky a pasívne Nemecky.

Mám čas: Mám čas takmer vždy nakoľko môj voľný čas trávim na internete a hlavne sa pohybujem na tejto stránke.

Další informace o mně:

Zdravíčko, moje meno je Adam Muránsky pochádzam zo Slovenska presnejšie z Bánsko-Bystrického kraja, mám 14 rokov a vo voľnom čase chodím cvičiť do fitka, trávim čas na internete a venujem sa rodine. Určite ma už veľa z vás pozná nakoľko prihlášku si nepodávam prvý krát a snažil som sa dostať na pozíciu 2x Support a 1x Helper. Som človek ktorý rád komunikuje a veľmi rád pomôžem nováčikom (Mohli ste si všimnúť v poslednej dobe sa o to snažím.). S Helperom na tejto stránke by som problém časovo ani podobným spôsobom nemal. Som schopný aj po mojej rozlúčke zavítať aj na Skimo a rád vysvetlím hráčovi veci ohľadom RolePlayu takmer všetko. (Mám odrpených niečo cez 800 hodín na RP serveroch dokopy). Momentálne som v 9 ročníku na základnej škole a po ukončení základnej školy, by som po krátkej konverzácií s Administrátorom Sandlerom som sa rozhodol, že pôjdem študovať v obore IT. Rozmýšľal som nad grafikom alebo programátorom ale nakoniec sa pravdepodobne vyberiem cestou ku programovaniu. Stať sa Helperom je taký môj maličký životný cieľ aj napriek tomu, že viem, že ma to bude stáť veľa času a nebude to najľahšie. Môj Discord : viyn🎄❄#4158



Podmienky a či ich splňujem?
- Nahraných alespoň 100 hodin na libovolném herním serveru našeho portálu.
Túto podmienku splňujem a myslím si, že keby zrátam všetky moje postavy na Skime, tak tých 100 hodín tam určite je.
- Chuť a trpělivost pomáhat novým hráčům, dobré vycházení s lidmi.
Chuť pomáhať nováčikom určite mám a nemám problém vysvetliť nováčikovi o čom RolePlay je a ako sa to hrá.
- Příkladné a reprezentativní chování
Pokiaľ budem mať tú česť sa stať Helperom tak jednoznačne sa k hráčom nebudem správať zle.. Skôr naopak.. Budem sa snažiť byť pre hráčov čo najviac pozitívny a budem sa snažiť aby moja služba vykonaná pre nich bude na toľko dostačujúca že hráča moja pomoc poteší.


Všetkým bodom čo robí Helper rozumiem a myslím si, že by mi to nerobilo nejaký veľký problém vykonávať. Taktiež by som dokázal propagovať portál LeoSight nakoľko mám svoj vlastný Discord server na ktorom je niečo cez 80 užívateľov. K vyššie položeným Administrátorom mám určite nejaký rešpekt a správam sa k ním slušne a nesnažím sa vyvolávať medzi nami žiadny konflikt ani ich nijak provokovať. 

Prihláška má dokopy okolo 450 slov.

 

21.12.2020 02:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo