Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Thunderito123


neznamy#3017

Smazaný účet

4
18.12.2020 19:51, naposledy upraveno 18.12.2020 20:43 uživatelem neznamy#3017

Přezdívka: Thunderito123

Věk: 15

Zkušenosti: Mam nejake skusenosti z MC na jednom serveri.ale tu to bude iné,tak sa chcem naučiť.Lebo ma to zaujimalo.

Komunikační dovednosti: Nemam problem komunikovať,ale dakedy nastane moment,kedy nerozprávam,lebo neviem o com a mam trochu problem hovoriť s inými ľudmi,ale učím sa.

Mám čas: Kedže mám rád tento server,snažím sa chodiť na server každý den,ale niekedy mám veľa práce a potom to není možné.Zaleží to od času.

Další informace o mně:

Volam sa Jakub.Mam 16 rokov.Pochádzam z košického kraja kde chodím na elektrotechnicku strednú školu v Košiciach.Medzi moje oblubene koničky je hrane hier cyklistika,bowling,chodenie vonku a mnoho daľšieho.Vačšinou ma poznáte pod prezývkou Thunderito123.Alebo týpka,ktorý sa laguje.(Niekedy mám blbý internet)Na MTA scéne som začal od augusta tohto roka na nemenovanom serveri,potom som prešiel na Artheon potom na daĺší nemenovaný servera nakoniec na ten náš známy Skimo.Hrajem hry ako GTA,Team Fortress Far Cry a veľa daľších.A teraz sa pýtate.Prečo niekto ako já chcem byť helper?Odpoved je tak trochu zložitá.Niekedy su dni kedy supporti alebo admini nie su na serveri a potom je veľa reportov lebo nemaju čas.(to chápeme)Trebalo by viac aktivných supportov.Aj ked neviem či sa na Helpera hodím,ale myslím si že ked sa naučím robiť helpera na Skime,tak to bude v pohode,lebo získanem respect+.Na skimo sa snažím chodiť každý den,ale niekedy mi to čas nedovolí a bohužial na server sa dostaviť nemožem.Predsa admini maju tiež svoj život v OOC a nielen IC.A preto by som sa chcel prihlasiť do AT.A ešte chcem pomáhať hráčom aj ostatným.Toto je z mojej prihlašky všetko.Prajem pekný večer a veselé vianoce všetkým.Discord:Hornet254#6288

Lofanek

Hráč

32
18.12.2020 20:08

Hore máš uvedený vek 15 rokov a dole v texte 16.. Upresni to prosím ťa.

21.12.2020 02:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~33