Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - NoOneFromYou


18.12.2020 20:52, naposledy upraveno 18.12.2020 20:53 uživatelem NoOneFromYou

Přezdívka: NoOneFromYou

Věk: 13

Zkušenosti: No... 😄 přímo helper jsem byl tak maximálně na nějakem lidl mc serveru a tam jsem toho stejně moc nepobral, každopádně jsem byl jednou max. dvakrát MTA Support/MTA Administrátor.

Komunikační dovednosti: Celkem dobré, kromě toho že dokážu mluvit česky (obviously) a rozumím slovensky, tak se dokážu dorozumět anglicky.

Mám čas: Tak nějak vždy mimo školní čas, na discordu jsem i jednou za čas během školy. O víkendech jsem tu skoro furt, pokud zrovna nemám misi v armě.

Další informace o mně:

Pěkné ráno, dopoledne, poledne, odpoledne nebo kdy si to čtete. 😄 Možná mě znáte jako to malé děcko (což stále jsem, ale o tom jindy) co vystupuje pod přezdívkou "alo533" (no more). Kdyby náhodou někdo nevíte, jmenuji se Jakub, pocházím z Libereckého hraje a jak jste si již jistě přečetly, jmenuji se Jakub. Již několik let hraji počítačové hry, nejraději hraji hry jako např. ARMA III, Rainbow Six: Siege, CS:GO, GTA V, případně i MTA. ARMu hraju převážně u nejmenované skupiny, ovšem jsem členem i 29.PSU. Pokud se někdo koukal na můj profil, tak jsem zde již od roku 2018, ale to jsem nebyl trovna 2x extra aktivní, aktivně jsem zde začal hrát až v období *kašel* Arth... *kašel*. Později jsem přešel na skimo kde jsem hrál celkem dosti aktivně, v této chvíli tam mám kolem 200h+. Jak jsem psal v poslední přihlášce, zajímám se o práci IZS, konkrétněji PČR. V minulé přihlášce jsem se taktéž zmínil o tom, že se konvertuji na weeba, což bylo úspěšně potlačeno 😀👌. Pokračujeme, snažím se být co nejklidnější to jde, ovšem se jednou za čas naštvu, po nějaké době se uklidním. Jsem rád když někomu pomohu a pomáhám rád, zásadně pokud o to daná osoba doopravdy stojí a nedělá ze mě pouze pitomce. Každopádně, dle mého názoru jsem zmínil vše zásadní takže pokud by byly nějaké dodatečné otázky, klidně se ptejte, otázkám jsem otevřen. Děkuji za přečtení mého pokusu se dostat do tohoto A-T a pěkný zbytek dne. 👋

S pozdravem,
NoOneFromYou

19.12.2020 11:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.12.2020 01:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024