Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Regi


Regi

Hráč

21
18.12.2020 22:10

Přezdívka: Regi

Věk: 20

Zkušenosti: S touto pozicí nemám žádné zkušenosti, ale rád bych to zkusil.

Komunikační dovednosti: Na nejlepší úrovni, mám funkční mikrofon pro případnou komunikaci na TS nebo Discord.

Mám čas: Pár hodin každý den.

Další informace o mně:

Ahoj zdravím, jmenuji se Pavel a je mi 20 let. Bydlím v České republice na Moravě konkrétněji ve Zlínském kraji. Student už nejsem, jelikož letos jsem úspěšně složil maturitní zkoušku. Nyní pracuji nebo spíše vypomáhám v jedné firmě, ale chystám se pracovat jinde. V budoucnu bych se chtěl dostat k Policii České republiky do služby dopravní policie. Jsem úplně do toho blázen, co se týká oboru dopravy. Dohled na bezpečnost, plynulost silničního provozu a šetření dopravních nehod to je moje. Spousty lidí mě tak znají díky této mojí horečce. Jinak jsem velký fanda Integrovaného záchranného systému a jejich vozidel. Rád chodím ven, trávím čas s kamarády, posiluji, rád se učím německý jazyk a rád se zabývám informačními technologiemi (IT). Jelikož tento obor jsem vystudoval. Mimo jiné jsem hrával šachy soutěžně, nyní už nikoliv, ale občas si s někým zahraji. Je to uklidňující a na přemýšlení perfektní hra. Tak to je asi vše o mně, děkuji za přečtení mé přihlášky o tuto pozici a budu rád za případné komentáře a názory.

21.12.2020 02:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo