Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - DnOndra


DnOndra

Hráč

50
19.12.2020 02:19

Přezdívka: DnOndra

Věk: 14

Zkušenosti: Nějaké mám.

Komunikační dovednosti: na můj věk, takové střední..

Mám čas: Denně až 6 hodin.

Další informace o mně:

Ahoj! Jmenuji se Ondřej, je mi 14 let a pocházím z České republiky (Ústecký kraj). Hraji přes den 6-7 hodin, rád pomáhám lidem protože mně to baví. Mám rád přírodu, zvířata, procházky a tak dále. Roleplay hraju už 2 roky, takže si myslím že moje RP není na špatném levlu. Mám rád také písničky, žánr: rap, pop, metal. Rozhoduji se rychle, je na mně spolehnutí. Jsem kamarádský, vím se promluvit na ledajakou téma s každým. Rád sportuji, zajímám se o auta, počítačové hry, fire show a také řadu trávím volný čas s přáteli, rád čtu i knihy. Můj smysl pro humor, vytrvalost, a podle lidí i dobře rady a tipi ode mě které téměř vždy jsou užitečné.. Mám strašně moc hodné přítelé, kteří mně podporují a věří mi. Za mně je to asi vše a děkuji za přečtení mé přihlášky o tuto pozici. Krásné ráno přeji.

19.12.2020 10:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.12.2020 11:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.12.2020 02:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo