Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - martink256


martink256

Hráč

3
19.12.2020 10:32, naposledy upraveno 19.12.2020 10:32 uživatelem martink256

Přezdívka: martink256

Věk: 17

Zkušenosti: Nějaké Mám ale nebráním se doučení

Komunikační dovednosti: Jsem velmi hodný na lidí a snažím se vyjít vstříc

Mám čas: Každý den minimálně 2h

Další informace o mně:

Ahoj jmenují se martin je mi 17 let bydlím kousek od prahy a rád hraju hry a baví mě auta proto jsem na oboru automechanik jsem velmi přátelský a snažím se s každým vyjít vstříc a baví mě pomáhat lidem občas jezdím po serveru a hledam nováčky a nabízím jim práci do frakce a po té je zaučuju jak pracovat tak i rp protože většinou nováčci si pletou ooc a ic a občas se najde člověk co schválně nerpí boura a dělá kraviny a to mě trošku štve proto bych se stal rád helprem aby měli trošku respect než k obyčejnému hráči když jim něco napíšu ať erpej tak neragujou a většinou furt odpovídám do help chatu s mojí aktivitou není vůbec žádný problém a když už nemůžu hrát tak se omlouvím ts3 mám discort taky budu rád za každý 👍 like kdyby nahodou někdo nepochopil díky a ahoj🙂😉

19.12.2020 10:50, odstraněno 19.12.2020 11:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.12.2020 00:52
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~15