Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Rezekvitek


Rezekvitek

Hráč

8
19.12.2020 15:14, naposledy upraveno 19.12.2020 15:15 uživatelem Rezekvitek

Přezdívka: Rezekvitek

Věk: 17

Zkušenosti: žádné, ale umím skvěle dělat, že vím, co dělám

Komunikační dovednosti: česky a anglicky si pokecám bez problému, nerozumím však slovenským názvům zeleniny

Mám čas: dokud neskočí tahle apokalypsa, můžu tu být pořád

Další informace o mně:

Do krás a tajů světa RP mě zasvětil sám velký oo Rataj. Není to to tak dávno, proto bych mohla nováčkům efektivně pomoci. Myslím na každého chudáka, co musel sám přijít na to, jak se zvedají závory. Přesto, že jsem asi dva měsíce zpátky nevěděla ani jak napsat „/“ udělala jsem veliký pokrok. Taky jste se mi moc zalíbili jako komunita *hihi*

Jsem hodné koťátko, co má rádo zbraně, avokáda, dobrou kávu, osmdesátkový písničky, pana Majitele a Vánoce. I když jsem srdcem odhodlaný a nebojácný anarchista, vaše pravidla ctím s upřímnou radostí. Obdivuji, jakou práci tu odvádíte pánové. So if you need help(er) I am here for you

Díky za tvůj čas. s přáním pevného zdraví

Rezekvítek

arciCZ

Hráč

32
19.12.2020 20:55

Ahoj, nemyslím si že jsi vhodný uchazeč už především co se týče tvých zkušeností. Pokuď se nepletu tak ještě nedávno jsem ti psal o příkazu /pay. Čímž věřím tomu že na serveru je určitě mnoho dalších věcí které neznáš čímž by jsi nebyla schopna někomu s těmi věcmi pomoci.

21.12.2020 02:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024