Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Martinek256


21.12.2020 11:04

Přezdívka: Martinek256

Věk: 17

Zkušenosti: Nějaké Mám ale nebráním se něčemu novému doučit

Komunikační dovednosti: Jsem velmi hodný a milí

Mám čas: Každý den

Další informace o mně:

Ahoj jmenují se martin je mi 17 let bydlím kousek od prahy a rád hraju hry a baví mě auta proto jsem na oboru automechanik jsem velmi přátelský a snažím se s každým vyjít vstříc a baví mě pomáhat lidem občas jezdím po serveru a hledam nováčky a nabízím jim práci do frakce a po té je zaučuju jak pracovat tak i rp protože většinou nováčci si pletou ooc a ic a občas se najde člověk co schválně nerpí boura a dělá kraviny a to mě trošku štve proto bych se stal rád helprem aby měli trošku respect než k obyčejnému hráči když jim něco napíšu ať erpej tak neragujou a většinou furt odpovídám do help chatu s mojí aktivitou není vůbec žádný problém a když už nemůžu hrát tak se omlouvím ts3 mám discort taky Jinak sem si dával přihlášku z jiného účtu martink256 ale dřív se mi na server nedalo prihlasit z martink256 tak sem si musel udělat jinej takže se omlouvám za komplikace Odmítli jste mi přihlášku z důvodu z nedostatku nahraných hodin ale to bylo z jiného účtu na tohle mám přes 100 hodin

bit

Hráč

49
21.12.2020 12:41, naposledy upraveno 21.12.2020 12:43 uživatelem bit

To mi nevychadza, mám podezdření na multi-acc... A to že ti odmítli přihlášku neznamená že si podáš další...

21.12.2020 13:07

Krom zamítnutí přihlášky jsi si vysloužil ban za multi-account, gratuluji.

Navíc, proč se hlásíš do AT, když jsi na Skimu ještě ani nebyl?

Nahraj 100 hodin a pak si za svůj první účet můžeš podat novou přihlášku.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo