Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - PavolRovia


Sensei

Hráč

27
22.12.2020 01:49

Přezdívka: PavolRovia

Věk: 17

Zkušenosti: Na primeranej úrovni, funkčný mikrofón, klávesnicu tiež takže čosik popíšem

Komunikační dovednosti: Dobré, snažím sa brať veci s nadhľadom a vždy pomôcť ak to je v mojich silách. Tak asi aj nejaká ta trpezlivosť a rozvážnosť.

Mám čas: Heh, tak cez karanténu som na servery po12-13 hod denne ale nezvykajte si :D taká normálka je 3-4 (možno 5,6 ojedinele)

Další informace o mně:

Tak kľudne ma volajte Pavol, som zo SR, toto je môj 3. RP server, veľmi ma to chytilo už, keď som si už veľmi dávno prechádzal GTA SA singleplayer príbeh, srdcovečku, tak som sa sám hral na RP a stal som na semaforoch... Po pár rokoch mi kamoš ukázal RP server kde som si mohol vyskúšať ako tak sa naučiť hrať RolePlay. Ako som už spomenul toto je môj 3. RP a veľmi ma to chytilo, celkovo tento namódovaný je lepší ako obyčajný, zo začiatku som nedaval moc šancí tým naskinovaným autám ale veľmi ma to chytilo. Toľko k mojej histórii z RP, ktorá nikoho nezaujíma teraz o mne, ako som už vravel tak Pavol, 17, SR, som študent, za rok matura -_-, nebojte sa stíham sa popri tom 12hodinovom karantenovom hraní aj učiť ;) Rád športujem, povedzme že aj čítam knihy (heh), filmy a seriály nemôžu chýbať. Asi toľko ktomu, vidím, že beriete každého tak skúsiť skúsim, za pokus nič nedám a pokiaľ ma tento server baví nevidím dôvod prečo nepomôcť trošku popri tom hraní v zlepšení kvality tohto servera.

29.12.2020 15:11
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024