Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - nooman111


nooman111

Hráč

2
25.12.2020 22:45, naposledy upraveno 25.12.2020 22:48 uživatelem nooman111

Přezdívka: nooman111

Věk: 15 rokov

Zkušenosti: V minulosti som Support bol na iných CZ/SK RP serveroch, a myslím že účel som spĺňal. Rád som tam pomáhal hráčom, bola tam úžasná komunita ale to verím že je aj tu a práve preto som sem napísal túto prihlášku :)

Komunikační dovednosti: Komunikačné dovednosti si myslím že spĺňam, som nekonfliktný typ ktorý sa snaží veci riešiť s chladnou hlavou a nadhľadom.

Mám čas: MTA hrám denne 2-4 hodiny a veľmi rád pomáham hráčom keď niečo potrebujú - pretože ma to napĺňa dobrým pocitom. :)

Další informace o mně:

Takže, volám sa Dávid mám 15 rokov - v apríli 16. Bývam na Slovensku v okrese Zvolen. Vo voľnom čase, rád hrávam hry typu - Minecraft, MTA, CSGO atď. MTA RP scénu som začal hrať začiatok roku 2019, takže nejaké tie skúsenosti už mám ako okolo hráčov aj servera. Som schopný ponúknuť serveru niečo nové, dobré. Pomôcť nielen hráčom ale aj celému hernému portálu v jeho prospech a môj dobrý pocit. Rád by som nastúpil do vašich radov a ukázal vám aký dobrý a rozumný pracant som. Takže toto bude asi odomňa všetko. :)

 

Každému členovi AT ďakujem za prečítanie či len venovanie tejto správy, a taktiež ďakujem za pozitívne ale aj negatívne odpovede

 

S pozdravom nooman111 😘✨

 

29.12.2020 15:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~17

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024