Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Robiiinek


30.12.2020 23:46

Přezdívka: Robiiinek

Věk: 14

Zkušenosti: Této pozici se věnuji více než 2 roky tímž pádem zkušenosti mám a chci je převést na Skimo.

Komunikační dovednosti: Komunikační dovednosti mám, dokážu hovořit bez stresu.

Mám čas: Každý den 2 hodiny minimálně.

Další informace o mně:

Jmenuji se Robert je mi 14 let. Rád hraji MTA,CS:GO,League of Legends či Among Us. Rád se věnuji skládání počítačům či prozkoumávání nových věcí. Mám rád výlety a často s rodinou takové menší výlety podnikáme. Rád sportuji a hýbu se. Už přes 2 roky aktivně hraji Fotbal a nepřestává mě to bavit chtěl bych se v tom nadále zlepšovat tak jako ve svých Support/Helper zkušenostech v MTA.

bit

Hráč

49
31.12.2020 01:05

To mi nevychadza... To že si uděláš novej účet né že ses dopustil multi-acc a nepomůže ti to...

31.12.2020 14:47

Asi tě zklamu, ale Robiiinek_ není nový účet ještě k tomu mám 100+ hodin. Jenom jsem k němu nevěděl údaje které jsem poté zjistil. Podal jsem si přihlášku pod účtem na kterém mám 100+ hodin ;)

 

Petriik1

Hráč

32
31.12.2020 14:50

I tak jestli jsou oba tvoje a ne třeba jeden sourozence tak je to multi-acc. 

17.1.2021 12:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~52