Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aktuální výběrové řízení RCN

1 2 3



sandlerino

Hráč

39
8.1.2021 11:16, naposledy upraveno 20.2.2021 10:50 uživatelem sandlerino





Vzor pro podání přihlášky ((posílejte jako odpověď pod tento topic)):

  • Jméno a příjmení:
  • Věk:
  • Vlastněné řidičské průkazy:
  • Kde současně pracujete?:
  • Kde jste pracoval?:
  • Na jakou pozici se hlásíte?
  • Co očekáváte od práce?:
  • Co nám můžete nabídnout?:
  • Proč právě vy?:

Petriik1

Hráč

32
8.1.2021 11:54
  • Jméno a příjmení: Petr_Hubert
  • Věk: 25 let
  • Vlastněné řidičské průkazy: A, B, C
  • Kde současně pracujete?: PSA stanice hodnost Praporčík, W&C
  • Kde jste pracoval?: RCN jako technik
  • Na jakou pozici se hlásíte? Reportér
  • Co očekáváte od práce?: Že mě tato práce bude velmi bavit a naplňovat. Dále skvělý kolektiv a lidi okolo sebe.
  • Co nám můžete nabídnout?: Určitě Vám mohu nabídnout svůj čas, to je jedna z věcí, které mám habaděj. Dále mé komunikační zkušenosti, či už z výslechů nebo prostého bavení se s lidmi. Dále nejčerstvější fotky třeba z místa nehody, přepadení nejaktuálnější informace atd.
  • Proč právě vy?: Myslím si že bych zde mohl velmi vyniknout díky své povaze a také mého dobrého pracovního nasazení, dále patřím mezi velmi laskavé lidi a pomáhám těm co chtějí. Mám hodně času takže by určitě nebyl problém s mou aktivitou zde v RCN.  

- S pozdravem

Hubert

acaBeNendohzoR

Hráč

69
8.1.2021 11:54
  • Jméno a příjmení: Giuseppe Falco
  • Věk: 48, narozen 25.11. 1972
  • Vlastněné řidičské průkazy: A, B, C
  • Kde současně pracujete?: Člen správní rady Palomino Holdings, Soudní znalec
  • Kde jste pracoval?: HZS - First Responder
  • Na jakou pozici se hlásíte? Redaktor
  • Co očekáváte od práce?: Tvorba a korekce zpráv a novinových článků, sbírání informací z terénu a různých zdrojů
  • Co nám můžete nabídnout?: Pracovitost ,dlouholetá zkušenost  v oblasti ekonomiky a průmyslu, velká informovanost ohledně dění v Red Country
  • Proč právě vy?: V SA žiji již 8 let, český jazyk si troufám tvrdit ovládám lépe než většina zdejších občanů. Jako starosta, člen krajské rady a zaměstnanec vrchního soudu mám velký přehled ohledně dění v kraji. Jelikož nepracuji pro žádnou složku IZS netíží mě služební povinnosti takže mohu nabídnou velkou časovou flexibilitu.

bit

Hráč

49
8.1.2021 17:11
  • Jméno a příjmení: Ralph Stokes
  • Věk: 25
  • Vlastněné řidičské průkazy: A, B, C
  • Kde současně pracujete?: HZS, ANZA S.R.O
  • Kde jste pracoval?: PSA, u RCN jsem v minulosti pracoval
  • Na jakou pozici se hlásíte?: Jelikož jsem v minulosti již u RCN byl jako správce vozového parku, tak bych se chtěl vrátit na tu nebo jinou pozici.
  • Co očekáváte od práce?: Že bude pohodová a zábavná ikdyž je nový majitel.
  • Co nám můžete nabídnout?: Rychle se dostat z bodu A do bodu B, pracovitost a dobrou morálku 
  • Proč právě vy?: Mám zkušenosti z minula, takže to pro mě bude lehká práce. Času mám habaděj a jsem skoro furt dostupný. Do týmu můžu přinést nové a dle mého i bohaté zkušenosti.
8.1.2021 17:46, odstraněno 17.1.2021 19:38 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

xxxondraxxx

Hráč

3
8.1.2021 18:03
  • Jméno a příjmení:Honza Stastny
  • Věk:20
  • Vlastněné řidičské průkazy: A B
  • Kde současně pracujete?: Emperor security
  • Kde jste pracoval?: Převážne v security
  • Na jakou pozici se hlásíte? Redaktor
  • Co očekáváte od práce?: očekavám skvělý kolektiv,skvělé a přátelské kolegy
  • Co nám můžete nabídnout?:Spolehlivost,Pracovitost,a všude budu včas
  • Proč právě vy?: Protože je na mě spoleh a všude jsem včas jsem pracovitý dokážu pracovat 5-6h denne pokud mám čas

sandlerino

Hráč

39
8.1.2021 19:09, naposledy upraveno 8.1.2021 19:12 uživatelem sandlerino

Prozatímní výsledky - RCN Výběrové řízení.


Petr Hubert (( @Petriik1 )) - Vaše přihláška se schvaluje. Budete pozván na pohovor pomocí Smailu. Prosím sledujte ho v nejbližších dnech vám Smail příjde.

Giuseppe Falco  (( @acaBeNendohzoR ))- Vaše přihláška se schvaluje. Budete pozván na pohovor pomocí Smailu. Prosím sledujte ho v nejbližších dnech vám Smail příjde.


Ralph Stokes (( @bit )) - Vaše přihláška se zamítá, na tyto pozice nenabíráme.

 Jason Streight (( @neznamy#3931 )) - Vaše přihláška se zamítá, již jste členem RCN.

Honza Stastny  ((@xxxondraxxx )) - Vaše přihláška se zamítá, Zkuste to znovu za 48h a lépe


PŘIHLÁŠKY MŮŽETE NADÁLE POSÍLAT! VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ JE OTEVŘENO NA DOBU NEURČITOU!


Ředitel RCN,

Joshua Blackburn

 

Ressetth

Hráč

14
9.1.2021 01:18
  • Jméno a příjmení: Bc. Salvio Lucio
  • Věk: 40
  • Vlastněné řidičské průkazy: A, B, C.
  • Kde současně pracujete?: Security služba.
  • Kde jste pracoval?: 2009-2010 News de Milan, 2011-2014 Los Angeles Times, 2016-2020 San Francisco News Network.
  • Na jakou pozici se hlásíte? Redaktor.
  • Co očekáváte od práce?: Skvělý kolektiv, práci která mě bude bavit a budu jí brát jako koníček.
  • Co nám můžete nabídnout?: S tímto povoláním mám bohaté zkušenosti, už odmala mi ve městě nic neuniklo a byl jsem ten, za kterým jste přišli pro informace jestli není něco nového ve městě, no po vystudování vysoké školy mi byla nabídnuta stáž u otce přítele v News de Milan kde jsem působil necelý rok jako stážista a poté rok jako vedoucí redaktor, bohužel jsme se museli stěhovat do Los Angeles a já tak přišel o mojí vysněnou práci. Avšak ne nadlouho, dostal jsem skvělou pozici v novinách v LA a tak můj sen, kdy jsem si přál že jednou budu mít vlastní redakci pokračoval dál.. Po třech letech v LA Times jsem dostal ještě lepší nabídku a to ze SFNN a to na ředitele celé reakce, bez váhání jsem tuto nabídku přijal. Mohu tedy nabídnout mnoholeté zkušenosti..
  • Proč právě vy?: Jako osoba jsem velmi nekonfliktní, k práci se vždy postavím kladně a svoje povinnosti se snažím plnit co nejlépe mohu.

    s pozdravem,
    Bc. Salvio Lucio.

sandlerino

Hráč

39
9.1.2021 11:31, naposledy upraveno 12.1.2021 09:45 uživatelem sandlerino

Prozatímní výsledky - RCN Výběrové řízení.


Salvio Lucio (( @Ressetth )) - Vaše přihláška se schvaluje. Budete pozván na pohovor pomocí Smailu. Prosím sledujte ho v nejbližších dnech vám Smail příjde.


HLEDÁME REPORTÉRY!


Ředitel RCN,

Joshua Blackburn

Petan09

Hráč

20
12.1.2021 10:25
  • Jméno a příjmení: MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D, MBA
  • Věk: 46
  • Vlastněné řidičské průkazy: A, B, C
  • Kde současně pracujete?: Zdravotnická záchranná služba, DPD
  • Kde jste pracoval?: CAMUS
  • Na jakou pozici se hlásíte? Reportér
  • Co očekáváte od práce?: Vytváření a budování nových článků, kariérní růst a v neposlední řadě finanční ohodnocení.
  • Co nám můžete nabídnout?: Časová flexibilita, pracovní nasazení, komunikační dovednost.
    • Proč právě vy?: Proč právě já? Jelikož v poslední době rád píšu články, které mají vysoce pozitivní názory. Také se chci rád více v tomto oboru zaučit a přiučit se nových věcí. Hodně se informuji o aktuálním dění v Red Country. Také můžu říct, že můžu triumfovat mojí aktivitou.

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~62