Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aktuální výběrové řízení RCN

1 2 3



Zeintar

Hráč

49
20.2.2021 10:57
  • Jméno a příjmení: Yukimura Torio
  • Věk: 21
  • Vlastněné řidičské průkazy: A,B,C
  • Kde současně pracujete?: Podnikatel a grafik na volné noze
  • Kde jste pracoval?: Company Side
  • Na jakou pozici se hlásíte? Hlavní technik
  • Co očekáváte od práce?: Možnost zprovoznit vysílače a nabírat lidi, kteří by mohli zprovozňovat vysílače.
  • Co nám můžete nabídnout?: Časovou flexibilitu, organizační schopnosti, nabírací schopnosti, smysl pro detail, perfekcionalismus.
  • Proč právě vy?: Jsem velmi odhodlaný mladý muž, který má za sebou nemálo zkušeností, co se týče vedení kolektivu. Dokázal bych vytvořit a postarat se o kvalitní tým, který bude stát při RCN a mohu vám zaručit, že žádný vysílač již nebude rozbitý! Taktéž mohu nabídnout své grafické služby na případný redesign webových stránek, popřípadě co se týče loga a tak podobně (je to potřeba, věřte mi)
20.2.2021 10:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
22.2.2021 09:49

Prozatímní výsledky - RCN Výběrové řízení.


Yukimura Torio (( @Zeintar )) - Vaše přihláška se schvaluje. Ozvěte se mi prosím na smail ( joshua.blackburn@smail.ic ) o vhodném datu pohovoru.

Charlotte Stone (( @neznamy#3372 )) - Vaše přihláška se schvaluje. Ozvěte se mi prosím na smail ( joshua.blackburn@smail.ic ) o vhodném datu pohovoru.


Ředitel RCN,

Joshua Blackburn

 

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024