Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aktuální výběrové řízení RCN

1 2 3



MisterFunnyCZ

Hráč

1
12.1.2021 10:56
  • Jméno a příjmení: Michal Urban
  • Věk: 27
  • Vlastněné řidičské průkazy: B
  • Kde současně pracujete?: Security služba
  • Kde jste pracoval?: Fotograf 
  • Na jakou pozici se hlásíte? Reportér
  • Co očekáváte od práce?: Že mě bude bavit, skvělý kolegy.
  • Co nám můžete nabídnout?: Kvalitní práci, dobrý přístup. Dozvím se nové věci a hlavně nové zkušenosti.
  • Proč právě vy?: Nedělám problémy, vždycky se s každým dohodnu. 

Patryk

Hráč

24
12.1.2021 10:56, naposledy upraveno 12.1.2021 10:57 uživatelem Patryk
  • Jméno a příjmení: Santino Beneventi
  • Věk: 35
  • Vlastněné řidičské průkazy: A,B,C
  • Kde současně pracujete?: HZS
  • Kde jste pracoval?: Argus, ZZS, HZS, CS
  • Na jakou pozici se hlásíte? Reportér
  • Co očekáváte od práce?: Bližšie prednášanie diania v Red Country verejnosti.
  • Co nám můžete nabídnout?: Komunikatívnosť, Širokú škálu môjho času, Profesionalitu
  • Proč právě vy?: Zaujímam sa o dianie v Red Country, rád píšem články a vediem rozhovory. V meste trávim kopec času takže som skoro stále dostupný. Ďalej si myslím, že moje komunikatívne schopnosti a profesionálny prístup k práci ma robia vhodným kandidátom na túto pozíciu.
13.1.2021 19:10, odstraněno 13.1.2021 20:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.1.2021 19:18, odstraněno 13.1.2021 19:19 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
14.1.2021 07:56, naposledy upraveno 16.1.2021 10:19 uživatelem sandlerino

Prozatímní výsledky - RCN Výběrové řízení.


Michal Urban (( @MisterFunnyCZ )) - Vaše přihláška se schvaluje. Prosím napište mi Smail (adresa: joshua.blackburn@smail.ic ) s možným datumem a časem na pohovor.

Santino Beneventi (( @Patryk)) - Vaše přihláška se schvaluje. Prosím napište mi Smail (adresa: joshua.blackburn@smail.ic ) s možným datumem a časem na pohovor.


Petr Polikowsky (( @Petan09 ))- Vaše přihláška se zamítá, je zde velká pravděpodobnost, že budete ovlivňován vaším postavením u ZZS a u RCN vyžadujeme plnou nestrannost.


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZNOVU V PROVOZU! HLEDÁME REDAKTORY/REPORTÉRY. JE TO TA SAMÁ POZICE, NYNÍ TO BYLO SLOUČENO!


Ředitel RCN,

Joshua Blackburn

Pa7r9k

Hráč

8
16.1.2021 16:55
  • Jméno a příjmení: Claudii Polakova
  • Věk: 28
  • Vlastněné řidičské průkazy: B , C
  • Kde současně pracujete?: Security PPS
  • Kde jste pracoval?: Prepravce nákladu, taxi služba
  • Na jakou pozici se hlásíte? Redaktor
  • Co očekáváte od práce?: Stály plat
  • Co nám můžete nabídnout?: Pracovitost a aktivitu.
  • Proč právě vy?: Ako som zmienila vyššie som pracovitá a svou pracu delam poriadne. Tak tiež som dokážem byť aktívna a obedovať par minut tomu viac. Rada sa prispejem svojou pracovitostou. Budem sa snažiť byť čo najlepšia.
17.1.2021 19:03, odstraněno 17.1.2021 19:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

xxxondraxxx

Hráč

3
17.1.2021 19:06

17.1.2021 21:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
17.1.2021 23:00, naposledy upraveno 17.1.2021 23:02 uživatelem sandlerino

Prozatímní výsledky - RCN Výběrové řízení.


 Honza Stastny (( @xxxondraxxx )) - Vaše přihláška se schvaluje. Prosím napište mi Smail (adresa: joshua.blackburn@smail.ic ) s možným datumem a časem na pohovor.

Alex Strasz (( @neznamy#598 )) -  Vaše přihláška se schvaluje. Prosím napište mi Smail (adresa: joshua.blackburn@smail.ic ) s možným datumem a časem na pohovor.


Claudii Polakova (( @Pa7r9k ))- Vaše přihláška se zamítá, bohužel nemáme takové kapacity.


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE POZASTAVUJE!


Ředitel RCN,

Joshua Blackburn.

 

(( Jakékoliv nejasnosti nebo poznámky směřujte prosím na discord: Sandleríno#8388 nebo přímo do chatu na web ))

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo