Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na členy AT a některé hráče.

1 2 3 4



10.1.2021 13:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.1.2021 13:27, odstraněno 10.1.2021 13:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.1.2021 21:53, odstraněno 11.1.2021 00:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

31
11.1.2021 00:21

@neznamy#3931

Dovolím si tvrdiť, že na našom serveri nejestvuje jeden jediný administrátor, ktorý by udelil ban bez akéhokoľvek dôvodu, či príčiny. 

11.1.2021 01:42

Matteo Accardi, ano, to byla přesně ta postava kterou byli zmetovaní hrááči Milan Pokorny a Lumir Stransky, říkají ti něco? Ta garáž plná trávy?! Přestal jsem to skrz tebe hrát 2-3 měsíce, po připojení jsem si raději dal CK a založil novou postavu. 

Zde hráč Lumir píše: 1 s rozjebanou cestou, to byl moment, při kterým ujížděl Evem po lesní cestě a za nim policejní audiny full speedem zdůrazňuji FULL SPEEDEM (samozřejmě potrestáni nebyli.) (2x) a další Škodovky (3x), samozřejmě nebyl debil a byl maskovaný + Helma, SPZ down (klasika) a já naboural předním nárazníkem do škody a ujel (Zdůrazňuji že EVA byli oba ve WRC úpravě někde mohu dohledat /ed a za chvilku byl tebou zmetovaný a šli po něm PČR ačkoliv IC nic nevěděli, to se následně VOIDlo a vyvázl si bez banu. Dále si se pokusil zmetovat naší garáž plnou trávy se spoluprací Pitkinů, to se ti nepovedlo a bylo to VOIDnuto, dále si to udělal znova a to už admini neVOIDLI, bohužel, i přes to, že jsem jim poslal všechny logy, co jsem měl v PC, byli lenivý to projet a nechali to být, já přestal hrát, po 3 měsících jsem se napojil a dal si CK. A za ani jedno si neměl trest a bůh ví, co si udělal dalším lidem nebo nevinným kidům, co ví jak se sotva bránit, děkuji.

OurMatthew

Hráč

26
11.1.2021 09:49, naposledy upraveno 11.1.2021 09:49 uživatelem OurMatthew

Myslím že tady už by se to mohlo locknout do doby vyjádření AT, zvrhává se to v hádky o tom kdo kdy porušil jaké pravidlo na jiném serveru  

11.1.2021 09:51, odstraněno 11.1.2021 09:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.1.2021 11:07

Trochu se nám to tu vymyká z rukou. Jistě všichni víte, že ke stížnostem je zakázáno se nadbytečně vyjadřovat. Tady už nám vzniká diskuze inspirovaná biblickým "kdo z vás je bez hříchu, ať po ní první hodí kamenem." Myslím, že všichni už dostali dost prostoru k tomu, aby uvolnili stres, který se v nich nakumuloval. Nyní je na čase se posunout dál, proto se ptám:

Byla stížnost určená k tomu, abychom ji řešili, nebo jde spíše o shrnutí toho, co se ti na serveru nelíbí? 

Pokud jsi jen shrnul to, co ti na komunitě vadí, aniž bys požadoval řešení, můžu bez výčitek svědomí tvůj příspěvek zamknout. 

izerman

Hráč

15
11.1.2021 18:45

Hlavní téma stížnosti je aby se přestalo na serveru porušovat několik pravidel ze strany PSA a chování některých Administrátorů, aby se někteří zamysleli. Myslím si že to stejně nepomůže Administrátor přeci nikdy nemůže unést pravdu a musí jí mít vždy on :) 

11.1.2021 19:48

Téma můžeme zamčít, myslím si, že jsme se všeci dostatečně vyjádřili, děkuji a vidíme se u dalších stížností či návrhů.

1 2 3 4


Powered by LeoSight IFS
LT~63