Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA hledá nové kolegy do sboru (leden21)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



18.1.2021 21:25, naposledy upraveno 24.2.2021 00:57 uživatelem Awoo

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Nábor je momentálně UZAVŘEN !
pokud bude PSA potřebovat doplnit stavy, budeme brát v potaz přihlášky podané před uzavřením náboru, až poté rozhodneme o opětovném otevření.

nové logo PSA

Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery

Podmínky pro přijetí do služby.
- Občanství ve státě San Andreas.
- Věk nad 21 let.
- Bezúhonnost.
- Střední vzdělání a vyšší.
- Zdravotní způsobilost.
- Řidičská Licence typu B.

Co nabízíme?            
- Zajímavou práci, která není stereotypní.
- Kolektiv zkušených a přátelských kolegů.
- Nástupní plat 30.000 Kč.
- Kariérní růst.
- Benefity (jako například sleva na ZP,

Co bude, když Vás příjmeme?

Dostanete hodnost Rotný (rtn.) - Základní hodnost v policejním sboru, která je startovní hodností pro postup výše. Na této hodnosti budete hlídkovat s kolegy z vyšších hodností a budete od nich získávat zkušenosti potřebné k výkonu služby. Dále budete mít dostatek času nastudovat veškeré potřebné materiály pro přezkoušení v naši Akademii, pro postup na vyšší hodnost.

V tomto kole náboru přijímáme nové kolegy, kteří budou vybrání na základě přihlášek zde na stránce a následně zavoláni telefonicky na ústní pohovor ve dvou termínech vždy ve večerních hodinách (po 19. hodině) ve dnech od 18.01.2021 až do odvolání.

Své přihlášky proto můžete posílat až do odvolání , kdy toto kolo náboru uzavřeme. 

Prosíme, nechoďte se tázat osobně na pohovor na stanici PSA, pouze tím zdržujete sebe i členy sboru.
Pro přihlášku použijte výhradně odpovědní formulář zde. Na stanici PSA si Vás pozveme k pohovoru, pokud nás Vaše přihlášky zaujmou. Děkujeme za pochopení.

 - za PSA, oddělení Montgomery - kpt. MSc. Annika Larsson , 30.11 2020.


Vzor pro přihlášku.

Jméno -
Datum narození -
Místo narození -
Místo trvalého pobytu -
Vzdělání -
Kurzy / Licence -
Telefonní číslo -

OOC informace

Věk -
Funkční mikrofon - ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie -
Převážně hraju legální/ilegální postavy -
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )


| Žádosti pište do komentářů pod tento příspěvek |

18.1.2021 21:38, odstraněno 21.2.2021 13:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.1.2021 21:59, odstraněno 19.1.2021 10:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Netrix

Hráč

10
18.1.2021 22:01, naposledy upraveno 18.1.2021 22:02 uživatelem Netrix

Jméno - Maxim Smith
Datum narození - 7.1. 1992
Místo narození - Las Venturas
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek
Vzdělání - Středoškolské vzdělání v oboru právní a veřejná zakončenou maturitou.

Kurzy / Licence - Řidičský průkaz SK. A,B

Telefonní číslo -  886511

OOC informace

Věk - 15
Funkční mikrofon - Ano.
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Jelikož to bude moje hl. postava tak postavě věnuji veškerý můj volný čas.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Nejvíce hraji legální postavy..
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Ahojte, jmenuji se Filip je mi 15 let a  pocházím z moravskoslezského kraje přesněji z města Ostrava. RP hraji již 3 roky z toho 2 roky na SAMPu a 1 rok na MTA. Na serveru Skimo rpím od uplného začátku otevření a nehodlám se přesouvat na jiný server. Zkušenosti ohledně PD mám, momentálně rpím PDčko na FiveM serveru The Rise Of Reflex. 

 

 

Natka

Hráč

10
18.1.2021 22:16, naposledy upraveno 19.1.2021 14:20 uživatelem Natka

Meno - Natália Drexler
Dátum narodenia - 01.08.2000
Mesto narodenia - Liberty City
Mesto trvalého pobytu - Palomino Creek
Vzdelanie - Stredoškolské 
Kurzy / Licencie - Vodičský preukaz sk. B a C, kurz prvej pomoci 
Telefonne číslo - 568996

OOC informacie

Vek - 19
Funkčný mikrofon - ano

Koľko času investujete do hrania postavy u policie - minimálne 3-4h
Prevažne hrám legálnu/ilegalnu postavu - hrám len legálnu postavu
Niečo o vás -

Volám sa Natália. V realite som trošku tichšia osoba ale pokiaľ je toho na mňa moc dokážem vybuchnúť. A nastáva režim kde som prísnejšia a výhovorky ma nebavia. Pokiaľ je človek ku mne arogantný alebo nepríjemny zo začiatku som milá ale potom začnem byť aj ja. Riadim sa pravidlom či v realite ale aj na hre: Spravaj sa k druhým ako chceš aby sa správali oni k tebe.

Z hernej stránky:
Som herný typ už od malička. Od 8 rokov som začala hrávať Csko 1.6, Mafiu 1 a 2. Potom som prešla na GTA SA, ktoré ma baví dodnes a je súčasťou môjho života a povinnosti si zahrať. Vyrastala som s 3 chalanmi takže to šlo všetko ako po masle. Hry sú pre mňa útek z reality, ktorá momentálne neni príjemná

ferrari

Hráč

4
18.1.2021 22:21, naposledy upraveno 18.1.2021 22:22 uživatelem ferrari

Jméno - Mike Baylin
Datum narození - 19.03.1999

Místo narození - Los Angeles, CA
Místo trvalého pobytu - Montgomery, SA
Vzdělání - Středoškolske vzdělání v oboru Policie, zakončeno maturitou.
Kurzy / Licence - Řidičský průkaz sk. B
Telefonní číslo - 681635

OOC informace

Věk - 18
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Podle nálady, 1-2 hodinky denně, klidně i více.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás - Jmenuji se Tomáš, je mi 18let, pocházím z kraje Vysočina. Momentálně studuji druhý ročník na Střední Stavební Škole obor Instalatér. Mám za sebou jeden rok oboru Automechanik, obor mě nezaujal tak jsem vyměnil za instalatéra. Tomuto oboru se dost věnuji, chodím na brigády a zajímám se o tento obor, dost mě zaujal a baví mě.

18.1.2021 22:53, odstraněno 18.1.2021 22:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.1.2021 23:05, odstraněno 19.1.2021 16:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.1.2021 23:56, naposledy upraveno 18.1.2021 23:56 uživatelem Schokolade

 IC INFORMACE 

Jméno - JUDr. George Wimar Fitzler

Datum narození - 21.04.1992

Místo narození - Mnichov, Německo.

Místo trvalého pobytu - Ubytovna, Blueberry.

Vzdělání - Vysokoškolská právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze.

Kurzy - Kurz první pomoci - 2017, Kurz sebeobrany - 2013, Právnické stáže - úspěšnost 98%

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - GeorgeWFitzler@email.com(M0N0LOG#9145) - 758827


 OOC INFORMACE 

Věk - 16

Funkční mikrofon - ano/ne

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3 až 5 hodin denně, možná míň o pracovních dnech z důvodu vzdělávání na střední průmyslové škole. (Nyní docela i kvůli koroně máme distanční vyuku, ale ta se kdykoliv může změnit)

Převážně hraju legální/ilegální postavy 

Něco o vás - Jmenuji se Patrik, je mi 16 let a pocházím z Moravskoslezského kraje konkrétně trošku dál od Okresu Ostravy. Mým koníčkem je vše okolo informačních technologií a současně i CNC, kterou studuji. Jsem docela začátečník v programátorských jazicích jako je JavaScript(discordbot). Na RP scéně jsem se objevil kolem roku 2013-4, kde jsem začal hrát na serveru GTA Real, kde jsem po sléze času naučil základy profesionálního RP(z prvu hasičský RP to bylo, potom se to rozvíjelo), vlastně až přibližně do roku 2018 kdy GTA REAL zanikl a přešel jsem tak na MTA Scénu, celkově tak přibližně 5 let na RP Scéně. Nyní na MTA scéně vycházím pod jmény: Máslo, Monolog, Schokolade > zajímám se o právní stránku roleplaye, několikrát jsem již dělal soudy na RoyalZonu(než to začal být freeroam a nedostal jsem blacklist :d) a vytvořil společně s Lionnel několik zákonů, jako třeba ČOI(Česká obchodní inspekce), GIMV(Generální Inspekce Ministerstva Vnitra > něco jako GIBS ale s jinými pravomocemi), trestní zákoník, imunitu nebo v poslední řadě taky i zákony o zbraních.

19.1.2021 08:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~154

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024