Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA hledá nové kolegy do sboru (leden21)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



Schitzu

Hráč

26
22.2.2021 13:50

Vzor pro přihlášku.

Jméno - Charlotte Grace
Datum narození - 17.8.1995
Místo narození - Montgomery
Místo trvalého pobytu -Montgomery
Vzdělání - Stredná zdravotnícka škola


Kurzy / Licence - Řidičské oprávnění skupiny  B 
Telefonní číslo - 698988 

OOC informace

Věk - 15
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3-5 hodiny
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Hrajem 1 ilegální ale chcem aj 1 legálni postavu.
Něco o vás - Volám sa Sebastián MTA hrajem už niak 1 rok. Za ten 1 rok sem sa teho naučil hodne. Hrávam občas aj FiveM ale to len ked idem Driftovat. Na PSA chcem íst pretože by mna bavilo RPit neco nové. Ohledem RP policajtú mam nakukané hodne vecí hlavne streamy. Ovládam Photoshop a Sony Vegas Pro 13. Rád sa učím novým veciam. Pripojením sa do rad PSA by bolo dobré osvieženie RP.

22.2.2021 18:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.2.2021 19:07, odstraněno 24.2.2021 11:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

CoMore

Hráč

5
22.2.2021 19:20, naposledy upraveno 22.2.2021 20:37 uživatelem CoMore

 

Jméno - Martin Flusanec
Datum narození - 18.1.1994
Místo narození - Los Santos
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Policejní akademie
Kurzy / Licence - Řidičské oprávnění sk. A, B i C a lodní průkaz (+ rybářské povolení)
Telefonní číslo - 407594

OOC informace

Věk - 17
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 5 až 10 hodin
Převážně hraju legální/ilegální postavy - hrál jsem ilegální ale co jsem "umřel" tak chci legální
Něco o vás -

Čau, ahoj jmenuji se Matěj a v krátkosti vám popíšu něco co rád dělám.. Pocházím z málého města od Olomouce jsem ze tří sourozenců (jsme trojčata). Studuji na na Průmyslovce (IT)... Ve volném čase chodím do fitka a zajímám se o auta které i pomáhám opravovat. Jelikož máme všichni v téhle době dost času tak jsem začal hrát na serveru. Hrál jsem dříve WTLS ale kámoš mi řekl o MTA tak jsem začal hrát na Skimu a zatím se mi tu líbí jak přístup Adminů tak neskutečně moc mi ze začátku pomohl Kubby co jsem nevěděl s tím pomohl... Takže čekejte že server mile rád i finančně podpořím.

Tohle je asi tak vše díky za pozornost a třeba zrovna tebe budu stopovat za přestupky ;) (jestli mě teda vezmou)

Logyx

Hráč

4
22.2.2021 19:31, naposledy upraveno 23.2.2021 00:12 uživatelem Logyx

IC Info

Jméno - Dominik Dotreto

Datum narození -17.2.1997

Místo narození - Los Santos

Místo trvalého pobytu - Bluberry

Vzdělání -Pravnicka fakulta Univerzita Karlova v Praze.

Kurzy / Licence - Kurz první pomoci- 2018, Fyzické armádni testy prošel s 96%

Telefonní číslo - 537 879

 

OOC Info

Věk - 15

Funkční mikrofon - ano/ne - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - min 2-3H deně

Převážně hraju legální/ilegální postavy - legalni

Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Zdravim jmenuji se Lukáš je mi 15let.  Aktivně dělám hasicky sport posiluji. Studuji na  Zemědělské škole obor Opravář zemědělských strojů. Mim koníčkem je hran her a poznávaní vesmíru a vše kolem toho. Také aktivně hraji Hokej Fotbal Nohejbal dělám fitnes a workaut. to by bylo tak nějak vše děkuji za odpověď Přeji hezky zbytek dne.

22.2.2021 23:42, odstraněno 23.2.2021 15:50 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.2.2021 11:22, odstraněno 23.2.2021 15:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

bachadrak

Hráč

4
23.2.2021 11:36, naposledy upraveno 23.2.2021 11:38 uživatelem bachadrak

IC INFORMACE

Jméno - Viky Reed
Věk- 29
Místo narození - Los Santos
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek
Vzdělání - Středoškolské vzdělání v oboru vojenská škola zakončenou maturitou.

Kurzy / Licence - Řidičský průkaz SK. A.B.C

Telefonní číslo -  705574

OOC informace

Věk - 13
Funkční mikrofon - Ne. (prozatím ne protože se mi nedavno rozbil budu mít novej mezitim mužu OOC komunikovat přes discord na mobile.)
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - toto je moje hlavní postava kde hraju fakt často klidně i 8 hodin děnne (kdybych se neučil tak klidně i 12)


Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální 
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Čau, jmenuju se Mates. je mi 13 let tento rok 14, jsem z jihočeskeho kraje chodim na zakladní školu zatim se mi daří irl chci být taky policista takže asi víte proč chci jít na praci policisty. Roleplay mne fakt baví poslední dobou hraju jenom roleplay na skimu. nemám problem se sejít při nejakem problemu na discordu jakorát bude horší zvuk protože bych musel volat přes mobil (brzi budu mít i mic). jsem přátelský a moc nenadávám teda když zrovna nedostanu lag a nenabourám :D. To je asi všechno duležitý o mně.

 

PS: doufam že to místo v policii dostanu.

23.2.2021 16:54, naposledy upraveno 23.2.2021 21:08 uživatelem crims

[OOC] HRÁČ

Prezývka: Adoško / Krímeš

Vek: 14

Funkčný mikrofón: Áno

Ako často môžem byť na serveri: Denne 6-8 hodín

Prevažne hrám: Legálne postavy

Dostatočné skúsenosti s RP: Podľa môjho názoru kvalitné RP ako hráč som dosiahol.

 

[IC] POSTAVA

Celé meno: Vanessa Chase

Vek: 25

Klasický životopis

  • Vanessa Chase
  • Mobilný telefón: 474791
  • Trvalý pobyt: Palomino Creek

Volám sa Vanessa Chase. Narodila som sa 6.9.1995 v San Fiere. Som nezadaná a bezdetná. Na vysokej škole som vyštudovala právo. Ako malá som vyrastala v SF ale po zlej finančnej situácii v San Fiere sme sa s otcom presťahovali Do Palomino Creek. Môj otec bol policajt v San Fiere ale aj v Red County.

Moje koníčky sú: Rada jazdím na koňoch a Milujem Rýchle autá.

Som oprávnený vlastník Vodičského preukazu skupiny: B,C,A.

 

Prečo sa chcem pridať k Polícii: K polícii sa chcem pridať pretože chcem bojovať proti zlu. Sama ako žena sa v uliciach necítim bezpečne a to by som chcela zmeniť. Ako som už povedala môj otec bol policajt a jeho práca ma vždy priťahovala. Práca u PSA by ma veľmi bavila a aj veľa naučila.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[OOC] INFO

Volám sa Adam. Mám 14 rokov a pochádzam zo Žiliny. Ako malý ma otec viedol ku hrám ale aj ku nástrojom. Hral som na Gitaru ale aj spieval. Vo voľnom čase sa najmä venujem autám hlavne JDM autám. Rád strieľam a učím sa o zbraniach. S GTA San Andreas mám veľa skúseností a krásnych spomienok. Na postavách v RP mám dokopy CCA 500 hodín. Po doštudovaní základnej školy by som chcel ísť na Policajnú Akadémiu. Práca policajta je zábavná a poučná a preto si myslím že ma bude veľmi baviť.

23.2.2021 17:28, odstraněno 25.2.2021 00:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~63