Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA hledá nové kolegy do sboru (leden21)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



20.2.2021 16:05, odstraněno 21.2.2021 12:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.2.2021 20:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.2.2021 04:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Martin225541

Hráč

18
21.2.2021 11:11

Jméno - David Carter
Datum narození - 14.7.1998
Místo narození - Liberty City
Místo trvalého pobytu - Montgomery 
Vzdělání - Vysokoškolské (Technická univerzita)
Kurzy / Licence - Vodičské oprávnenie B
Telefonní číslo - 353 871

OOC informace

Věk - 19
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 5h
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás - Som študent som komunikatívny vždy sa snažím všetko riešiť s chladnou hlavou aby nemuselo prísť ku konfliktu keď do niečoho idem tak na 10000%, na servery už mám odohratých skoro 400h takže viem ako to na servery funguje. Keď niečo chcem tak to aj získam aj keby sa mám zničiť.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
21.2.2021 18:02

IC


Jméno : Mia White
Dátum Narodenia : 2.7.1994
Miesto Narodenia : Veľká Británia, Londýn 
Miesto Pobytu : Hotel, Montgomery
Vzdelanie : Vyštudovala som Kynológiu
Licence : ŘP. sk. A,B & C 
Telefónne číslo : +420 594 908 


OOC


Vek : 14
Funkčný mikrofón : ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie : Nakoľko je táto moje postava hlavná, tak som ochotný stráviť na nej 5-6 hodín za deň.
Prevažne hrám : legálne/nelegálne
Niečo o vás : Zdravíčko, moje meno je Adam pochádzam zo Slovenska presnejšie z Bánsko-Bystrického kraja, mám 14 rokov a vo voľnom čase chodím cvičiť do fitka(*kašel* *kašel* kvôli pandémii som bohužiaľ prestal cvičiť) , trávim čas na internete a venujem sa rodine. Momentálne som v 9 ročníku na základnej škole a po ukončení základnej školy by som sa chcel ísť  študovať v obore IT. Rozmýšľal som nad grafikom alebo programátorom ale nakoniec sa pravdepodobne vyberiem cestou ku programovaniu. Rád si zahrám vo voľnom čase CS:GO, MTA, Brawlhalla alebo aj Garrys Mode.

21.2.2021 20:06, odstraněno 21.2.2021 20:09 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Guz1

Hráč

4
21.2.2021 22:43, naposledy upraveno 21.2.2021 22:54 uživatelem Guz1

IC INFORMACE


Jméno - Lewis Burton 

Datum narození - 5.12 1988

Místo narození - Los Santos, San Andreas.

Místo trvalého pobytu - Montgomery, San Andreas.

Vzdělání - Stredná priemyselná škola s úspešnou maturitou.

Kurzy / Licence - VP > B.Kurzy > Kurz prvej pomoci, počítačový kurz

Telefonní číslo - 500144 

OOC INFORMACE

Věk - 13

Funkční mikrofon - Ano/Ne

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Prevažne 3-5 hodin denne.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Väčšinou RPím nelegálne postavy, preto by som si chcel vyskúšať si zaRPiť aj legálnu postavu.

Něco o vás -

Volám sa Patrik, mám 13 rokov, pochádzam zo Slovenska (zo Žilinského Kraja) a rád hrávam football. Hrával som často SAMP a potom mi kamarád poradil MTAčko. Často som hrával na nejakých freeroam serveroch, a potom som skúsil vyhladať aj nejaké CZ/SK servery, a našiel som nejaký RolePlay server tak som to išiel vyskúšať. V poslednom čase hrávam MTAčko, CSko, Rust, problémy sa snažím riešiť s kľudom..

Fejlaks

Hráč

25
21.2.2021 23:31, naposledy upraveno 22.2.2021 00:55 uživatelem Fejlaks

                            IC ČÁST

Jméno - Miguel Hunter
Datum narození - 1.6 1988
Místo narození - Vice City, Florida
Místo trvalého pobytu - Montgomery, San Andreas
Vzdělání - Středoškolské vzdělání, s úspěšnou maturitou. (SŠ, Průmyslová)
Kurzy / Licence - Ř.P B.    Kurzy › Kurz sebeobrany, kurz počítačové grafiky.
Telefonní číslo - 722 580

                          OOC ČÁST

Věk - 13

Funkční mikrofon - Ano/Ne

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Vzhledem k tomu, že mám už rozehranou jednu hlavní postavu, tak minimálně 5h denně. 

Převážně hraju Legální/Ilegální postavy - Každá moje postava až na pár byla vždycky nelegální, což mě vede k tomu abych si zkusil i normální legální cestu.

Něco o vás
Zdravíčko, jmenuji se Filip a na internetě se už delší dobu prezentuji jako Fejlaks. 
    Pocházím z České Republiky, konkrétně z Pardubického kraje kde momentálně žiju.
     Od svých cca. 5 let se věnuji plně gamingu, začalo to na PS2. (Crash Bandicoot, atd.)
  Jsem věrný posluchač old schoolu, od Gangsta Rapu až po starej dobrej Rock 🤘.
Mám rád FPS hry, a ještě víc Open World Hry, což dělá GTA:SA mojí nejoblíbenější hrou, nad kterou
     jsem strávil tisíce hodin.
Respektuju ostatní, snažím se nyní řešit problémy s klidnou hlavou, což je někdy mimo moje síly. 
Rád se zastávám svého názoru a jsem radši pro upřímnost než pro lhaní.
Tot' vše.
                                                                                                      -Fejlaks


     

22.2.2021 02:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bernat

Hráč

6
22.2.2021 08:48, naposledy upraveno 22.2.2021 15:26 uživatelem Bernat

 

Meno - Nathan Moore
Dátum narodenia - 1.10.1991
Miesto narodenia - Birmingham,Londýn
Miesto trvalého pobytu - Ubytovňa, Montogomery
Vzdelanie - stredoškolské. Mám vyštudované Gymnázium samozrejme s úspešnou maturitou.
Kurzy / Licencia - VP - A,B a C. Kurzy - Kurz prvej pomoci a Kurz sebaobrany
Telefónne číslo - 526-574

OOC informácie

Vek - 15
Funkčné mikrofón - áno
Koľko času investujete do hrania postavy u polície - 3-5 denne 


Prevažne hraju legálne / ilegálne postavy - Na skime som mal zhruba 5 postáv. Tie boli z väčšiny legal. Momentálne mám 2 za ktoré aktívne hrám jedna legal druha ilegal. Na ilegal postave však zväčšiny tryhardujem delivery aby som mal peniaze na autá.


Niečo o vás - Zdravím. Volám sa Tomáš a momentálne končím základnú školu a plánujem ako moja postava ísť na Gymnázium. Pochádzam z Bansko-Bystrického kraja mám rád dobrú hudbu a spoločnosť. Čo sa týka môjho času na Mtačku tak zhruba pred rokom som sa pripojil na náš všemi známy server. Zo začiatku som o tom len niečo počul od kamarátov ale pomaly som sa dal namotať a začal som to aj hrať. Hneď prvý alebo druhý mesiac som bol v HZS a celý čas na Artheone som ho tam aj strávil. Krátko pred koncom som sa dozvedel že server končí a začína Skimo. Na skimo som tiež skočil a tu som sa rozhodol varietu postav trocha rozšíriť čiže som začal aj s ilegalom. Ale zo začiatku som pokračoval v HZS avšak za inú postavu ako na Artheone.

Dakujem za prečítanie :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~82