Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA hledá nové kolegy do sboru (leden21)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



nnRayy

Hráč

29
17.2.2021 15:22

Jméno = Khristina Turkicho

Datum narození = 26.2.1989

Místo narození = Bulharsko, ( Burgos )

Místo trvalého pobytu = Montgomery bytovka.

Vzdělání = Střední škola obchodnická, Vysoká škola bezpečnostní managment BC.

Kurzy/licence = Řidičský průkaz B, kurz sebeobrany , v plánu: Letecký průkaz.

Telefoní číslo = 417109

OOC Informace

Věk = 14

Funkční mikrofon = Ano.

Kolik času investujete do hraní postavy u policie = 2-5 hodinek denně.

Převážně hraju legální/ilegální postavy = Hraju ilegální, ale baví mě i legální postavy, protože to chce občas změnu. 

Něco o vás = Zdravím Adameeq jméno mé, pocházím z města Trutnov. Chodím na základní školu do 9. třídy. Jelikož je teď ta koronavirusová doba, tak moc tu školu neřeším, a věnuji se hodně MTA. Hraju hry už od malička, a zatím mě nejvíce baví MTA. S MTA jsem začal, tak nějak před rokem, takže si myslím, že zkušeností mám dost. Když jsem začínal, tak jsem nic nechápal. Asi 3 dny mě MTA moc nebavilo, ale pak jsem se do toho začal dostávat, a chápat pravidla, a rozumět tomu. K MTA mě přivedl kamarád, a říkal že to je super hra, takže jsem to samozřejmě zkusil. Nehrál jsem jenom MTA, hrál jsem i jiné hry, například: CS:GO , Minecraft , Lolko , Rust. Momentálně se věnuju MTA, tak 8-10 hodin, ale mám i druhou postavu, takže PSA postavu, budu hrát 2-5 hodiněk denně. Když je ta škola, tak mám i jiné koníčky, jako je Basketball a sportování. Takže když se vrátíme do škol, tak nebudu mít tolik času, ale budu se ho snažit udělat. Takže tohle by bylo asi vše, napsal jsem hlavní informace. 

Děkuji, s pozdravem Adameeq.

 

 

HejT

Hráč

2
17.2.2021 19:15

 IC informace 

Jméno - Marshall Hiroshima

Datum narození - 24.10.2002

Místo narození - Las Venturas

Místo trvalého pobytu - Los Santos

vzdělání - Středoškolské 

Kurzy / Licence - kurz první pomoci, kurz sebeobrany / řidičský průkaz skupiny A, B, C

Telefonní číslo - 541644

 OOC informace 

Věk - 18

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3 až 5 hodin

Převážně hraju legální/ilegální postavy 

Něco o vás -Zdravím, Jmenuji se Tomáš, studuji na střední škole, obor zámečník. Ve volném čase se věnuji autům a sestavování PC 

Z herní stránky: Začínal jsem na PS1 a PS2 kde jsem převážně hrál GTA:SA následně jsem přesedlal na PC kde jsem hrál DOOM, Mafii 1 a 2, CS 1.6 a spoustu dalších pecek :D.

ReadySK

Hráč

13
17.2.2021 23:25, naposledy upraveno 18.2.2021 06:09 uživatelem ReadySK

 IC INFORMACE 

Jméno - Oliver Black
Datum narození -28.2.1999
Místo narození - Moskva-Rusko
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek
Vzdělání - Vysokoškolské 
Kurzy / Licence - Vodičský preukaz sk. B a C, Kurz sebeobrany
Telefonní číslo - 545 943

OOC INFORMACE 

Věk - 18
Funkční mikrofon - ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - denne 4 až 7 hodín ak mam volno tak aj celý deň
Převážně hraju legální/ilegální postavy 
Něco o vás -Volám sa Andrej mám 18 rokov som na strednej škole som dosť komunikatívny človek, zábavný, viem vypočuť každého a pomôcť každému viem sa vytočiť ale musím mať na to dovod ale inak všetko riešim chladnou hlavou nie som arogantný mam oderpeno asi cez 600 hodín takže erpiť mi nerobí problém na Fivem som erpil policajta...mta ma dosť baví takže som dosť aktívny  

 

18.2.2021 11:15, odstraněno 19.2.2021 18:38 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.2.2021 15:15, naposledy upraveno 19.2.2021 11:54 uživatelem Joke

Jméno -Fuji Magura
Datum narození - 9.9. 1985
Místo narození - Tokio
Místo trvalého pobytu - X
Vzdělání - Stredne 
Kurzy / Licence - kurz sebeobrany v tokiu vodicak tipu B
Telefonní číslo - 425694

OOC informace

Věk -15
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 1-2 hodiny denne ale postavu som si zalozil cisto na legalne hranie je nova
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legalne
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )   No som maldy, niekdedy az prilis pretoze mam hlas tak na dva roky no rad hram s kolektivom a nie repetetivne zamestnania v poslednom case som sa dost naucil RP takze preto sa konecne hlasim. som tímový hrac nerad hram single plyer hry najradsej som v kolektive ak ide o zamestnanie som ochoitny sa naspamat naucit vsetky volacie znaky a sifri policajta som zatial hral iba v GTA5 RP takze sa velmi nevyznam no som ochotny sa vsetko naucit. ak ide o nieco ze txic tak ja take slovo nepoznam pokial ku mne nie je niekto toxic samozrejme ked pocitam s tým ze budem v PSA tak dokazem komunikovat s zlocincami normalne a vzdy im vysvetlim co sa deje lebo ako som si vsimol dost ked fvas zadrzia policajti tak vas iba hodia do cely a niekedy aj neopravnene.

 

Priciny preco chcem ist do PSA:

- vsimol som si ze dost sa tu rozbehli kriminalnici a je to na servey dost nevyvazene takze chcem pochytat zlocincov

- stve ma to ze je tam malo PSA kedze som hral na skime zopar postav ktore boli cisto legalne a priemerny obcania tak vsetci leteli na cestach to je podla mna na prd

- baví ma robit policajta dokonca aj IRL idem na policajnu akademiu na strednu

-som verný a vytrvalí urcite nesklamem a ked nieco nebudem vediet s radostou sa to naucim

 

to by bolo asi vsetko držím palce všetkým uchádzačom ---

❤️pozdravom Miloš ❤️

 

byterixx

Hráč

14
18.2.2021 16:50, naposledy upraveno 18.2.2021 17:38 uživatelem byterixx

IC informace

Jméno - Zoe Price
Datum narození - 2.1.1999
Místo narození - Slovensko,Košice
Místo trvalého pobytu - Los Santos

Vzdělání Stredoškolské vzdelanie Gymnáziu Košice s Maturitou, Vysokoškolské vzdelanie Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
Kurzy / Licence - Kurz sebeobrany , Kurz prvej pomoci, Vodické oprávnenie typu B,C

Telefonní číslo - 663250

OOC informace

Věk - 17
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 6-8 Hodín denne
Převážně hraju legální/ilegální postavy -  50/50
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Tak ahoj, volám Sa Michal mám 17 rokov  vystupujem pod prezívkou Byterixx pochádzam zo Slovenska konkrétne z Košíc  vo voľnom čase sa venujem cvičeniu a hraniu PC hier momentálne najviac hrávam mta sa na serveru Skimo venujem sa Skimu cca 8 hodín denne a je tomu tak od Vianoc. Mal som možnosť hrát nejaký čas Fivem na serveru Rise Of Reflex. Čo sa týka školy tak študujem Gymnáziu v Košiciach.Som povahovo trochu tichšia osoba rád rozvíjam svoje schopnosti/znalosti. Verím že by som bol dobrým prínosom.  :) 

Kenny15

Hráč

19
19.2.2021 16:18, naposledy upraveno 19.2.2021 16:20 uživatelem Kenny15

Jméno: Kenny Wright

Datum narození: 12.10.1990

Místo narození: Kyjov, Česká republika.

Místo trvalého pobytu: Temple, Los Santos.

Vzdělání: Základní škola T.G.Masaryka Šardice, Integrovaná střední škola automobilní Brno, obor automechanik, zakončeno výučním listem, 1 rok zkrácené nástavby autoelektrikář, zakončeno maturitou, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, fakulta logistiky a krizového řízení, program ochrany obyvatelstva.

Kurzy/Licence: ŘP sk. B, C, T, B+E, C+E, kurz bezpečného řízení automobilů nad 12tun Libros Ostrava, kurz nositele dýchací techniky, NDT -16, kurz strojníka, S-40, kurz First Respondera + každé dva měsíce školení první pomoci. Kynologické zkoušky se psem Argem na vyhledávání osob z propadlin a sutin.

Telefonní číslo: 478728


OOC informace:

Věk: 16

Funkční mikrofon - Ano.

Kolik času investujete do hraní postavy u policie: 3 - 4 hodiny denně.

Převážně hraju legální postavy.

Něco o mně: Ahoj, jmenuji se Štěpán, a pocházím z Jihomoravského kraje. Už od dětství se věnuji hasičině. Od roku 2014 jsem platným členem SDH, tento rok to bude 7 let. Momentálně chodím na ISŠA v Brně, kde se učím na automechanika. Co se týče Roleplaye, tak zde mám odehráno přes 1000 hodin. Hrával jsem většinu času na serverech, které mě nějakým způsobem oslovili. Zkoušel jsem to i na FiveM, ale s počítačem, který rozjede CSko na 60FPS při středních detailech, se to fakt nedá. Dále zajdu s kámošema na workout, do posilovny, apod. Taktéž se věnuji fotbalu a hokeji, kde jsem si v posledních, asi 6 letech hodně oblíbil tým HC Kometa Brno a fotbalových sešívaných, SK Slavia Praha. Dále mám doma ve své sbírce dvě medaile za okresní kolo ve střelbě ze vzduchovky, ( 3. a 2. místo), a pohár za 3. místo za soutěž 60m s překážkami.

Zdraví, Kenny 15.

19.2.2021 17:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.2.2021 18:38, odstraněno 22.2.2021 19:30 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.2.2021 21:40, odstraněno 25.2.2021 12:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~78