Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Jaucuko


Jaucuko

Hráč

11
19.1.2021 18:48

Přezdívka: Jaucuko

Věk: 16

Zkušenosti: Více jak 4 roky aktivního hrání roleplaye (SAMP) + další téměř rok hraní na jednom nejmenovaném serveru začínajícím na Artheo. Na MTA dohromady více než 1000hodin.

Komunikační dovednosti: Mám funkční mikrofon. Jsem schopný vysvětlit RP jak na discordu a TS3, tak v chatu.

Mám čas: Ano.

Další informace o mně:

Jmenuji se Jakub a bydlím ve středočeském hraji. Co se týče RP tak jsem začal RPit před více než 4 rokama na SAMP serveru jménem "LARP" a poté jsem přešel na hodně jiných (tam se ty servery točili co 4 měsíce). Aktuálně jsem studentem prvního ročníku střední školy se zaměřením na požární ochranu. Myslím, že komunikaci s lidma mám poměrně zmáknutou a mám v ní "nadprůměrné" schopnosti. Co se týče mojí povahy, tak jsem spíše introvertní (ačkoliv ne vždy se to tak může zdát). Mezi moje další záliby patří rugby, paintball a americký fotball. Na závěr bych chtěl říct, že vzhledem k současný situaci ve světě (koronaviru) tak mám času až přebytek a tak bych ho chtěl využít i něčím jiným než AFKováním. Závěrem bych chtěl poděkovat za čas věnovaný čtením mé přihlášky.

26.1.2021 15:36

Přijat. Kontaktuj mě na Discordu.


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
rock

130Kč dnes v 10:49

Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024