Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Konzultant vozidel - BaLi


BaLi

Hráč

1
21.1.2021 14:26, naposledy upraveno 21.1.2021 22:47 uživatelem BaLi

Přezdívka: BaLi

Věk: 18

Zkušenosti: Mam zkušenosti z mnoha rp serveru jako admin hl. Support a VCT

Komunikační dovednosti: Umím více jazyky, mam myslím si že dobrou gramatiku.

Mám čas: Mám čas být každý den na serveru buď ráno a nebo večer. Denně tak 5-8 hodin.

Další informace o mně:

Jmenuji se Tonda je mi 18let. Chodím na střední odbornou školu, uz druhým rokem. Zajimam se o auta motorky atd. Často hraji na počítači a sem tam si hraju s modama do her. Prijde mi ze jsem přátelsky a ochotný ale na druhou stranu nekdy i dost vybusny. mam rad auta a navíc mam i zkušenosti jako vct, supp a admin. Na serverech denně nahraju kolem 5-8 a na discordu jsem prakticky pořád. Na rp scéně se pohybuju celkem dlouhou dobu a az na par napomenutí semnou nebyl nikdy žádný problém, nebo alespoň o žádném nevim.

11.2.2021 02:46

Momentálně hledáme pouze Helpery - z této pozice se však můžeš vypracovat na další pozice u nás v AT. Přihlášku ti tedy uzamknu. Budeme rádi, když si podáš přihlášku novou právě na pozici Helpera.


Powered by LeoSight IFS
LT~24